Special Days Image
Sayfa 157/267 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Neden gitmiyor anlamak zor. Hangi ihaleyi alırsa alsın terse yatıyor. Geriye kaldı sermaye artırımı. Bu sene bedelli verenler show yapıyor. Patlat bir bedelli de sen de rahatla bizde rahatlayalım. Yoksa adam olacağın yok

Bir de ortaya karışık yaparsan tadından yenmez.

EYYY ASUZU SEN MI BÜYÜKSÜN BİZ Mİ GORECEGIZ.
     Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Sürekli zarar açıklıyor. Piyasa acaba zararına iş alıyor bu diye mi düşünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    Neden gitmiyor anlamak zor. Hangi ihaleyi alırsa alsın terse yatıyor. Geriye kaldı sermaye artırımı. Bu sene bedelli verenler show yapıyor. Patlat bir bedelli de sen de rahatla bizde rahatlayalım. Yoksa adam olacağın yok

Bir de ortaya karışık yaparsan tadından yenmez.

EYYY ASUZU SEN MI BÜYÜKSÜN BİZ Mİ GORECEGIZ.

Sayın Klavye üstad zamanında bu mendebur hisse için bir birimizi kırmıştık iyi ki atışmışız çünkü gerginlikten büyük bölümünü sattım ve inan hiç pişmanda değilim çünkü şirket te sorun yok deli gibi iş yapıyorlar en az 25-40 aralığında olması gerekiyordu insanların bunca yıldır emeklerine yazık benim 4’cü yılım oluyor siz benden daha eskisiniz inşallah gönlünüze göre olur vallaha ben spk’ya tweet üzerinden şikayet ettim

3.  Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    Sayın Klavye üstad zamanında bu mendebur hisse için bir birimizi kırmıştık iyi ki atışmışız çünkü gerginlikten büyük bölümünü sattım ve inan hiç pişmanda değilim çünkü şirket te sorun yok deli gibi iş yapıyorlar en az 25-40 aralığında olması gerekiyordu insanların bunca yıldır emeklerine yazık benim 4�cü yılım oluyor siz benden daha eskisiniz inşallah gönlünüze göre olur vallaha ben spk�ya tweet üzerinden şikayet ettim

Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

4. ytd.

5. Yarın düşerse alırız biraz ytd

6. Bugün Josef josef yaşayanlar olmuş.
    Ziraatten de dokulmusler

7. Fransız mallarını almayalım diyorsak. biran önce yerli araç için, devlet her türlü desteği versin.inşaat ve kurulum hemen gerçekleşsin.ülke kendi aracına binsin. fransızın arabasına binmeyelim, sömürü düzenine karşı çıkalım.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8. LOG: 2021 Isuzu MU-X; D-Max dinamikleri SUV formuna büründü.
    https://www.log.com.tr/2021-isuzu-mu-x/

BBE100-4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 157/267 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •