Sayfa 175/267 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

4.  Alıntı Originally Posted by riskçi Yazıyı Oku
    Malesef ne denebilirki.okumak bile zor geliyor.elimizdeki hisse hakkında biraz araştırma yapalım demiyoruz.para yatırdıgımız hisse hakkında araştırma yapıp bilgi sahibi olmak zor mu geliyor acaba.

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok doğru hepsini okudum baştan aşağı ASELSAN reklamı sonunda
    Seyid

5. .

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

6. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

7. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

8. Çok bekletti, çok yordu. Belki de erken girdik ama sanırım artık sona doğru gelindi.

Parmak sayısını da geçmeyecek KY kaldi.

2021 asuzunun cok konuşulacağı bir yıl olacak gibi. En azından ben öyle umuyorum. Burada beklentilerini saymayacagim, zira yıllardir yazılıp çiziliyor ama maalesef zamani gelmeyince beklenti ne olursa olsun gitmiyor. Pandemi sonrası bist100 de ciddi fiyatlamalar oldu, asuzu ile digerleri arasındaki makas epey açıldı. İlla ki fiyatlamalar bu mendeburada sirayet edecek.

Ancak; hisseyi tanımayan, bilmeyen, okuduğunu anlamayan arkadaşlarım bu yazdıklarıma binaen hisse almasın. Milleti bezdirmek icin acımadan 10 lara da çeker, ya da millet binmesin diye 50 ye de götürür. Kalbi olan varsa uzak kalsin. Muhtemelen hissede en eskilerden biriyim. Ekim 2015 diye hatırlıyorum) Dolayisyla bu hissenin neler yapabileceğini bilen çok az kişi var.

Uzun vadeci değilsen, kredi kullanmissan, günlük düşünüyorsan uzak kal. Insallah hersey gönlünüze göre olur.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

Sayfa 175/267 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •