Sayfa 247/267 İlkİlk ... 147197237245246247248249257 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

mi note 10 lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2022 yılı 3 aylık konsolide net karı 105.188.030 tl (2021/3 aylık: 7.601.669)
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu tabloya bakınca geçen yılın ilk çeyreğine göre muazzam bir artış var fakat geçen yılın son çeyreği, yani bir önceki çeyreğe göre de düşüş var gibi görünüyor. net borç da artmış görünüyor. temel analizci arkadaşlar varsa yorumlayabilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    bu tabloya bakınca geçen yılın ilk çeyreğine göre muazzam bir artış var fakat geçen yılın son çeyreği, yani bir önceki çeyreğe göre de düşüş var gibi görünüyor. net borç da artmış görünüyor. temel analizci arkadaşlar varsa yorumlayabilir mi?
    Temel analizci arkadaşlar daha geniş yorumlar, ancak geçen yılda son çeyrek karı ilk çeyrek karından daha yüksekmiş. Hatta fark daha fazla. Bu dönemsel olabilir. Çeyreksel bazda karşılaştırma daha uygun olur gibi. Asuzu uzun yıllar Argeye önem veren, iyi ürünler çıkarıp buna karşın kar elde edemeyen bir şirketti. Artık kar da etmeye başladı. Ektiklerini biçme zamanı.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Asuzu'dan çıkış vakti gelmiştir.17 maliyetli 3000 lotumu sattım.Yolu açık olsun.Giderse birazda başkası kazansın.svg.

5.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    Asuzu'dan çıkış vakti gelmiştir.17 maliyetli 3000 lotumu sattım.Yolu açık olsun.Giderse birazda başkası kazansın.svg.
    sanırım sat tavsiyesi veriyorsunuz.
    peki sattığınıza dair ekran görüntüsü atar mısınız ?

6.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    sanırım sat tavsiyesi veriyorsunuz.
    Arkadaş 17 maliyetli 3000 lotumu sattım demis.
    Geriye dönük baktım bu başlıkta tek bir mesajı yok. 17 den beri hisseyi tutup bu başlığa hic yazmamak ve tek mesajini satınca yazmak çok ilginç olmuş
    Birde neden çıkış vakti geldiğini soyleyeydi iyiydi bizde aydinlanirdik.

OMIX X500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. [QUOTE=blade;5893316]sanırım sat tavsiyesi veriyorsunuz.

Kesinlikle size katılıyorum Sayın blade. K.Y.T.D.

8. O 3000 lotun olduğuna nedense ben de pek inanmadım. Elimde 3000 lottan daha fazlası var. Yukarıdan da aldığım oldu. İlk çeyreklik karı geçen yılın aynı dönemine göre bayağı artmış. Benim asıl merak ettiğim şu elektrikli araçlar ile ilgili gelişmelerin şirketin karını nasıl ve ne kadar etkileyebileceği

Sayfa 247/267 İlkİlk ... 147197237245246247248249257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •