Sayfa 25/267 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    Aslında bildiklerimizi yazsak terse kaldığı zaman hesap soruluyor. O yüzden çok yorum yapmak istemiyorum. Ancak tahta çok sığ. Tahtaya çok hakim biri var. Yen'i birileri girdiği zaman sattırmadan rahat edemiyor. Dünkü arkadaşa diyecektim ama yanlış anlaşılır diye sessiz kaldım. Neyse sözün özü günlerdir ilginç hareket yapmaya başladı. Umarım sonu hayırlı olur.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Teşekkürler klavye 99

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Sn borsamagduru bir grafik paylaşır mi acaba rica etsek...

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Karsan'ın hacmine bakın bir de buna gerçekten garip bir hisse,yerli otomobil hikayesine bile en kötü bugün yaptığı hacmin 2 katı yapması lazımdı.Birşeye hazırlık var,görünen o, ama yarın yine böyle bir hacim olursa çok dikkatli olunuz arkadaşlar.Cuma günü evet 10-15 kademe daha artıda göz boyayıp araç gösterilir gösterilmez çakarlar bu hisseyi...herkes mal sahibi olmuş olur...
    Gördüğüm hisse zaten zirvede işlem görüyor...9.80 lerden itibaren %50+ yapmış durumda...sağda solda okuyorum yok tavan yapar,yok şöyle olur böyle olur,uçar kaçar muhabbetleri var...Bu hisse bu hacimle tavan filan yapamaz,dikkatli olunuz...Ben güvenemedim hisseye 14.32 maliyet ile bugün sabah 14.45 verdim gitti...ama ara ara takip ettim...hisse 1-2 dk.içerisinde ortada birşey yokken 3-10 kademe düşüyor,çıkıyor...ara ara ise 1-2 dk.hiçbir işlem olmuyor...ne yaptığı belli değil,takip edilemiyor,sığ bir tahtadan mı kaynaklı bilemiyorum...hareketsiz olmasını anlarım ama bu kadar kademelerin oynaklığını çok garip...Birisi çıkıp 100 bin adet hisse alsa,40-60 kademe zıplatır veya batırır...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. cumaya işallah guzel bı haraket olur

5. Herkesi cuma günü resim ortaya çıkar hisse çakılır korkusu sardı. Standart beklenti bitti hikayesi. Bunu herkes bildigine göre hangi keriz cuma günü mal alır. Peki bu 10 liradan 15 liraya kadar yukarı götüren mal sahibi bütün malı 15 den nasil cakacak. Acaba cakmak istiyor mu . Asıl mesele bu. Ben konuya sadece yerli oto diye bakmıyorum. Savunma sanayi hesabı ve ihracata dönük atilimlar ,elektrikli otobüs işinde yoğunlaşma beklentilerin henüz bitmedigini gösteriyor. Otomobil beklentisi bitti hikayesi sadece bu iş için otobüse binenleri döker. Otobüs yolcuları indirdikten sonra yoluna devam eder. Yani belki bir iki gün sallanir ama tekrar 10-11 liraya döner hikayesi artik cok uzaklarda kalan bir ihtimal .Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by smsnl Yazıyı Oku
    Sn borsamagduru bir grafik paylaşır mi acaba rica etsek...

Selamlar,

En kısada flama formasyonu mevcut. Çalışması durumunda 16,4 seviyeleri görülebilir. 13,99 stop-loss ile takip edilebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

7.  Alıntı Originally Posted by borsamagduru Yazıyı Oku
    Selamlar,

En kısada flama formasyonu mevcut. Çalışması durumunda 16,4 seviyeleri görülebilir. 13,99 stop-loss ile takip edilebilir.
    Teşekkürler sn.borsamagduru..

8. Günaydın,yine 15 TL ye kadar ele verdiler...Bugün yeniden eksiye döner ise şaşırmam doğrusu,bir beklenti ile güzel mal yediriyorlar...uçacak kaçacak hesabı,bu hissenin beklentisi bittiği anda en az %-4 geri gelir...yarın ne demek istediğimi göreceksiniz..üst tarafta satış kademeleri dolu...kimse cesaret edip mal alamıyor çünkü kafalarına vuracaklar...sürekli geri çekilip bir yerde bekliyor.Tahta yapıcı müthiş akıllı bir adam,alt tarafı sağlamlaştırayım derdinde ama satıcılar kar'da zaten tutamaz hisseyi...o da biliyor ve herkesten önce yarın için satışa geçecektir...
    İnşallah daha yukarılara gider de ben utanırım..yine saat 14:30 a dikkat edin +10 kademe zıplatıp yine ele verecekler...aşağı çekerek dökmeyi tercih ediyor...görüşmek üzere...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 25/267 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •