Sayfa 262/267 İlkİlk ... 162212252260261262263264 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Fiyat 320 den 380 e giderken, rsi ekrandan mı çıkacak demiştim, sonra ara ara tivitırda takip ettim, bir hesap özellikle çok dikkat çekiciydi, o en hareketli günlerde taban taban 260-320 aralığı, bin lira olacak diyordu sürekli, bugün baktım hala yazıyor hala umut dağıtıyor. Demekki kağıdı götürenler hala malı boşaltamadılar. 380 den düştü diye bakıp atlayan çok olacaktır, ama en az 3 sene 100 200 arası kağıdı taşırsınız, belki 5 10 sene. Hesabın adı dilek erten ve birde altın çocuk var, bunlar ne zmn yazmayı bitirirse op bitmiş dmktir. Aslında kağıt ölmüş demek olacak.

Ne oldu bu kağıda .İlgisiz alakasız hareketler.Endeks 2 gündür coştu bu kağıt dip yapmanın peşinde.Spekler bu kağıtlada bayağı uğraşıyorlor.

Bu kağıtta spekülatörlerin eline düştü iyice.istedikleri gibi at oynatıyorlar.kağıdın endeksle hiçbir ilgisi kalmadı gibi bir şey.Spek mümkün olduğu kadar aşağıdan topladıklarını yukardan verme gayreti içinde.Başarıyorda bayağı.BU rezil kağıttan birşey olaz diyen küçük yatırımcı panikledi gibi .Spekle gerçekten uğraşılmıyor.Yazık.

İlgisz alakasız bir patronajı olan bir kağıt bana göre.Salmışlar kağıdı bayıra allah kayıra .Spek arakadaşlar kağıdı kendi istedikleri yere çıkarıp küçük yatırımcının kucağına vermişler . Şimdi aşağıdan toplamak için her türlü dümeni yapıyorlar.Kesinlikle bu kağıtta dönen dolapların araşltırılıması gerekirdi.

Endeks tavana gidiyor ASUZU denen soyguncuların kagıdı büyük olasılıkla dip yapacak.Görünüm böyleçİnşallah yanılırım.

Kusura bakmayın ASUZU yettkilileri endeksin YÜZDEBEŞ artılarda gezdiği bir günde sizin kağıdın eksilerde geziyor olması sizlere tuhaf gelmiyormu allahaşkına.

7.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın ASUZU yettkilileri endeksin YÜZDEBEŞ artılarda gezdiği bir günde sizin kağıdın eksilerde geziyor olması sizlere tuhaf gelmiyormu allahaşkına.
    52 haftalık getirisine baktınızmı?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    52 haftalık getirisine baktınızmı?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi günler kardeşim.ASUZU daki gerçekten anormal çıkış Haziran/2022 ayında başladı.Bana göre spekülatif bir çıkışdı.Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu misali bu hareketlerin sonucunu şimdilerde görüyoruz.Bende bu safhada katılanlardanım.Endeksin böylesine yukarlarda olduğu günlerde daha önce spekülatif hareketlerle yükselen kağıtlar öncelikle dökülmeye başladılar.Banka kağıtlarına geçişler hızlandı vede buvb. istikrarsız kağıtlardaki ortaklarda kaçışı hızlandırdılar.Benim değinmek istediğim buydu.Kolay gelsin.

Sayfa 262/267 İlkİlk ... 162212252260261262263264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •