Sayfa 36/267 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by mirit131 Yazıyı Oku
    Ne gibi daha açıklayıcı bilgi verirseniz seviniriz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Firma kendini anlatmaya başladı.En önemli değişiklik bence budur.

2. Merhabalar,biraz hisse ile ilgili çalışma yaptım,Hissenin 12.70-12.80 aralığında kesinlikle düşüşünün sonlanması gerekiyor,aksi takdirde 11.9X-12.2X aralığına kadar düşüşü devam eder.Gelecek hafta yine düşüşle devam edeceği aşikar,henüz satış sonlanmadı diyebiliriz.Her alıma ilk etepta 12.7X lere kadar satış gelecektir.Sonrasına karar verileceğini düşünüyorum.
    Yerli otomobil heyecanının bitmesiyle hisse kendi özüne dönecektir...söylendiği gibi 2-3 yıllık bir zaman var,kimse bu kadar zamanı beklemek istemez,belki 12 TL altında rakamlarda düştükçe kademeli uzun vade için ufak ufak alınıp kenara atılabilir.(Ben öyle yapacağım)
    Fincan kulp formasyonunu yapmayacaklar çünkü beklenti gerçekleşti ve bitti.12'li seviyelerde kalabilirse yatayda uzun bir süre inişli çıkışlı hacimsiz hareketlerine devam edecektir...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hissenin asıl hikayesi Global Isuzunun Anadolu Isuzu ‘ yu dünyada otobüs üretim üssü ilan etmesi,bu vesile ile ihracatta kuvvetli artış sağlaması,elektrikli otobüs,elektrikli kamyon ve savunma sanayi işleridir.Yerli otomobil işi bunlardan sonra gelecektir.Bu hisseye oyuncu değil yatırımcı lazımdır.Dün seyredemeyenler için NTV deki 0 ‘ dan 100 ‘ e programının tekrarı var.Saat 15:20-15:55 arasında.
    Y.T.D.

4. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

5.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Merhabalar,biraz hisse ile ilgili çalışma yaptım,Hissenin 12.70-12.80 aralığında kesinlikle düşüşünün sonlanması gerekiyor,aksi takdirde 11.9X-12.2X aralığına kadar düşüşü devam eder.Gelecek hafta yine düşüşle devam edeceği aşikar,henüz satış sonlanmadı diyebiliriz.Her alıma ilk etepta 12.7X lere kadar satış gelecektir.Sonrasına karar verileceğini düşünüyorum.
    Yerli otomobil heyecanının bitmesiyle hisse kendi özüne dönecektir...söylendiği gibi 2-3 yıllık bir zaman var,kimse bu kadar zamanı beklemek istemez,belki 12 TL altında rakamlarda düştükçe kademeli uzun vade için ufak ufak alınıp kenara atılabilir.(Ben öyle yapacağım)
    Fincan kulp formasyonunu yapmayacaklar çünkü beklenti gerçekleşti ve bitti.12'li seviyelerde kalabilirse yatayda uzun bir süre inişli çıkışlı hacimsiz hareketlerine devam edecektir...

3 yıllık ve 5 yıllık grafikler ile son 1 yıllık grafikleri hacim ve dolar bazlı olarak incelemenizi tavsiye ederim.Endeks gevşerse hisse 11 TL ve aşağılarını da yeniden test etmeye başlar...

6. Daha savunma sanyii ihalesi var hele birde reisin dediği ön satışlar başlarsa ,otobüsleri zaten bir arkadaşımız paylaşmış bence hikaye daha yeni başılıyor....

7.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    3 yıllık ve 5 yıllık grafikler ile son 1 yıllık grafikleri hacim ve dolar bazlı olarak incelemenizi tavsiye ederim.Endeks gevşerse hisse 11 TL ve aşağılarını da yeniden test etmeye başlar...

Usta iyi öngörülerin var tamamda su an 3 yil 5 yil grafikleri diyorsun. Bu söylediğin zaman diliminde su anki beklentiler yoktu ya da çok uzaktı. Aynı şeyler tekrar olur demek ne kadar mantıklı? Sen öyle söylüyorsun bende diyorumki bana göre bu hisse biraz daha sallanır ama çok sürmeden yola devam eder. Hatta şunu diyorum 20 çok uzaklarda değil. Kimsede gaza gelmesin bu arada yatırım tavsiyesi değil. Kendi inancimdir.

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Usta iyi öngörülerin var tamamda su an 3 yil 5 yil grafikleri diyorsun. Bu söylediğin zaman diliminde su anki beklentiler yoktu ya da çok uzaktı. Aynı şeyler tekrar olur demek ne kadar mantıklı? Sen öyle söylüyorsun bende diyorumki bana göre bu hisse biraz daha sallanır ama çok sürmeden yola devam eder. Hatta şunu diyorum 20 çok uzaklarda değil. Kimsede gaza gelmesin bu arada yatırım tavsiyesi değil. Kendi inancimdir.
    Ben beklentisi yoktur demiyorum,şu andan itibaren 2-3 yıl kendi özüne döner,yani artık uzun vadeli düşünüyorsanız alım yapın ama onunda zamanı değil çünkü çok daha aşağılardan alım yapılabilir diye düşünüyorum.Gelecek hafta 12.7X üzerinde tutunabilecek mi onu takip etmek gerekiyor,eğer düşerse ki büyük ihtimal 11'leri kesinlikle gösterirler.Hisse hala çok primli görünüyor...Evet sağda solda okuyorum yok düşüş bitti 22.50 olacak 27.50 olacak geyiği yapanlar var sakın ama sakın inanmayınız arkadaşlar.Evet bu fiyatlarıda görebilir ama belki 2-3 yıl sonra, kısa ve orta vade bu hisse için imkansız uçuk rakamlar bunlar.Verdiğini çok çabuk geri alan bir hisse bu,tepki vermeden sürekli düşer ve yuh artık deme noktasına getirir.

Sayfa 36/267 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •