Sayfa 57/267 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    Sn. Klavye, bunlar da bu kapsama giriyor mu, ya da girecek anlamına mı geliyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sn. Klavye, bunlar da bu kapsama giriyor mu, ya da girecek anlamına mı geliyor.
    İlgilendirdiği için paylaştım ama asuzu kaç senedir üst üste zarar yazıyor bilmiyorum. Arkadaşlar genel olarak bilgi sahibi olsun istedim.

Cümleten hayırlı cumalar

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

3.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    İlgilendirdiği için paylaştım ama asuzu kaç senedir üst üste zarar yazıyor bilmiyorum. Arkadaşlar genel olarak bilgi sahibi olsun istedim.

Cümleten hayırlı cumalar

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Teşekkürler,
    İnceledim biraz, 2015 te kar yazmış sonrasında hep zarar yazmış görünüyor.
    Büyük ihtimalle 2019 kar ile kapatmaya çalışır, ihracat kalemleri de iyiydi.

4. https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20200110-5.htm
    Beş yıl üst üste zarar eden halka açık şirketlerde imtiyazlı hisse kalkıyor.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

5.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20200110-5.htm
    Beş yıl üst üste zarar eden halka açık şirketlerde imtiyazlı hisse kalkıyor.

Emeğinize sağlık,
    Ama bunlar 2019'u bile daha kapamadılar, bir kar patlatırlar kurtulurlar, yedirmezler imtiyazlıları.
    Zarar duasına mı çıksak ne yapsak.

6. Patronun insafına kalmış diyelim..Sonuçta baktığınızda 1 yıl daha süresi var...2019 için 3.çeyrek sonunda yıllığa baktığımızda +5 milyon kar görünüyor...3.çeyrek'te yaklaşık 18 milyon zarar yazmış...
    F/K'sı 199 görünüyor...çok yüksek...Neden acaba...2015'ten beri zarar yazan bir şirkette neden bu kadar yüksek acaba diye düşünmedim değil...Çok fazla takılmak istemem ama genellikle beklentisi yüksek hisselerde bu tarz F/K değeri görülür...
    https://derinhisse.com/fiyat-kazanc-...-ne-ise-yarar/
    Buradan bilgi sahibi olabilirsiniz...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tahta yapıcı gerçekten çok akıllı,sabah ipin ucunu bıraktı...orada güzel mal verdi...sonrasında 11.90-11.98 aralığında yine isteyene mal vermeye başladı...Eli hala çok rahat görünüyor...
    Endeks'in artısına duacı olmak gerekiyor,yoksa 10.0X seviyesine kadar isteyene mal verir,hiç gözyaşına bakmaz...
    Niyetinin hala kötü olduğunu düşünüyorum...
    Genel olarak ne düşündüğümü sorarsanız eğer 12.3X üzerinde kapanışlar yapmadığı sürece kesinlikle uzak durun derim...Yatırım yapılabilecek bir hisse değil bu...Zararda olan arkadaşlar ise sabırla beklemeye devam edecek,yapacak birşey yok...
    Benim düşüncelerim bu yönde...artık belki de tepki çekmemek adına yorum yapmayacağım...Çünkü hissem yok...Hakkınızı helal edin...

8.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Tahta yapıcı gerçekten çok akıllı,sabah ipin ucunu bıraktı...orada güzel mal verdi...sonrasında 11.90-11.98 aralığında yine isteyene mal vermeye başladı...Eli hala çok rahat görünüyor...
    Endeks'in artısına duacı olmak gerekiyor,yoksa 10.0X seviyesine kadar isteyene mal verir,hiç gözyaşına bakmaz...
    Niyetinin hala kötü olduğunu düşünüyorum...
    Genel olarak ne düşündüğümü sorarsanız eğer 12.3X üzerinde kapanışlar yapmadığı sürece kesinlikle uzak durun derim...Yatırım yapılabilecek bir hisse değil bu...Zararda olan arkadaşlar ise sabırla beklemeye devam edecek,yapacak birşey yok...
    Benim düşüncelerim bu yönde...artık belki de tepki çekmemek adına yorum yapmayacağım...Çünkü hissem yok...Hakkınızı helal edin...

Dostum yanılıyorsun..tahtacı sabah kafasına 37 bin lot mal yedi baktı satışlar bitmiyor çekti aşağıya..bugün zararda kendileri..kendisinin mal yedirdiği falan yok..

Sayfa 57/267 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •