Sayfa 71/267 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 561 - 568 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Günaydın...röportajı az çok okudum...2019 3.çeyrek gelirleri 38 milyar TL diyor...Bu grubun ciro rakamı...Şimdi bu ciro rakamının 10/1'i bile kar olarak yansısa Anadolu ve yazıcı grubunun ve diğer ortaklarla beraber 3.8 milyar TL net kar rakamı olur...sadece 1 milyar tl'si gruba net kar olarak yansısa bile müthiş bir rakam.Şimdi bu Asuzu 3.çeyrekte nasıl 18 milyon tl zarar açıkladı...ve şimdi hala elindeki hisseleri vermeye çalışıyor...Bu işte büyük bir yanlışlık ve alavere dalavere var.Sadece diyeceğim ayıp olmuyor mu patron.Yeter artık hisseyi baskılayıp ne yapmaya çalışıyorsun,sata sata bitiremedin gitti.Son 20 iş gününde günün en yükseğinden millete mal verdin.Düşüş de varsın ama yükselişte nanay...
    Asuzu gibi bir şirketin sermayeside çok düşük kalmış bu arada benden söylemesi.

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814515

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by mrtt.sony Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814515

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Grev kararından dolayı mı bu kadar düştü yani, dünya kadar olumlu haberi takmazken böyle daha kesinleşmemiş ve tüm sektör için geçerli olan bu haberi bahane ettti. Niyet kötü olunca hava bulutlu deyip de basar bu tahtanın sahibi. Elin değmişken biraz daha bas da alıma değisin tahtacı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. d

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/814659

Patronda(İşveren) Lokavt kararı almış...Işçi sendikasının Grev kararına karşılık olağan ve beklenen yasal bir durumdur...ama belirsizlik yarattığı için hisseye olumsuz yansıyabilir...

5. Sanırım teknik,grafik sil baştan...herşeye yeniden bakmak gerekiyor...
    Patron hisseleri zordur...Ne yapacağını kendi bilir,son 1 aydır buna hazırlanıyordu...Günün en yükseğinden sürekli mal verdi adam...yukarısı için 12.XX üzeri kalabilmesi gerekiyor.Aşağısı için ise hala kar'dalar ve marjı var...Düşen bıçak tutulmaz...Yukarı trend dönüşleri de çok sert olmaz zaten...belli bir süre yataya sarar...eğer düşünüyorsanız yani alım için bekleyiniz...birşey kaybetmezsiniz...

6.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Sanırım teknik,grafik sil baştan...herşeye yeniden bakmak gerekiyor...
    Patron hisseleri zordur...Ne yapacağını kendi bilir,son 1 aydır buna hazırlanıyordu...Günün en yükseğinden sürekli mal verdi adam...yukarısı için 12.XX üzeri kalabilmesi gerekiyor.Aşağısı için ise hala kar'dalar ve marjı var...Düşen bıçak tutulmaz...Yukarı trend dönüşleri de çok sert olmaz zaten...belli bir süre yataya sarar...eğer düşünüyorsanız yani alım için bekleyiniz...birşey kaybetmezsiniz...

Tahtayı siz yapsanız bile bu kadar tutturulmaz herhalde.
    Herkes bir kendisine göre yorumlar ama bu kadar net tutturanı ilk defa görüyorum, bana da tebrik etmek düşer.
    Yukarılara ataklarda da sattırmadı, aşağalarda hiç sattıramayacağını bilmesi lazım, en azından bilançosunu ve ihalesini görünceye kadar her türlü eziyete şimdiden razıyım şahsen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Herkes bir kendisine göre yorumlar ama bu kadar net tutturanı ilk defa görüyorum, bana da tebrik etmek düşer.
    Yukarılara ataklarda da sattırmadı, aşağalarda hiç sattıramayacağını bilmesi lazım, en azından bilançosunu ve ihalesini görünceye kadar her türlü eziyete şimdiden razıyım şahsen.
    Teşekkür ederim...Sabredip beklemek gerekiyor.Grev veya Lokavt...yasal ve olağan durumlardır.Şimdi sonuçlarına bakmak gerekiyor...Görüşmek üzere...

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bende size katılıyorum. Nokta yorum yapıyor. Bravo tebrik ederim, allah başarılarınızı daim etsin..

Sayfa 71/267 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •