Sayfa 97/267 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Asuzu için çok pozitif bir sene olacakken bu koronavirus yüzünden hissenin önü de kesildi.
    Bu konu gündemden düştü zaman önümüz açılır, şimdilik sıkıntı devam ediyor maalesef.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Yıllar sonra gelen karlı bilanço da bu hengamede arada kaynadı gitti, bilanço öncesi fiyatlara geri döndü yine, bu tür hadiseler olmasaydı çok daha yukarılara gitmesi için nedenler vardı.
    Aslında bakarsanız %14.50 lilik fiili dolaşımı olan bir hissenin tahtacısı fırsattan istifade fiyatı yukarı çekebelirdi, demekki daha bekledikleri malları var.

3. Geçmiş olsun herkese,yapacak birşey yok...virüs vurdu geçti...ama asuzu'yu delip geçti galiba...gerçek değerine geliyor hisse...8.XX TL üzerinde kalabilirse güzel...yani aslında çokda düştü denilemez...fiyatı bu seviyeler zaten...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Istediğin oluyorsa g...kina yak.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

5.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun herkese,yapacak birşey yok...virüs vurdu geçti...ama asuzu'yu delip geçti galiba...gerçek değerine geliyor hisse...8.XX TL üzerinde kalabilirse güzel...yani aslında çokda düştü denilemez...fiyatı bu seviyeler zaten...

Hissenin gerçek değeri diye bir şey yok. Piyasa değeri (PD) ve Defter değeri (DD) var.
    Gerçek değer şirket satılınca belli olur ancak.
    Ama, Gerçek değer = Defter değeri diyorsan, o zaman PD/DD oranı 1’den küçük hisselere yatırım yapmalısın. Fakat, sadece buna bakarak hisse almak yanıltır. Özellikle gayrimenkul şirketlerinde bu çalışmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun herkese,yapacak birşey yok...virüs vurdu geçti...ama asuzu'yu delip geçti galiba...gerçek değerine geliyor hisse...8.XX TL üzerinde kalabilirse güzel...yani aslında çokda düştü denilemez...fiyatı bu seviyeler zaten...

Beyefendi bu hisseye 2.5 yıl önce girmiştim büyük bir kısmını maliyetime ulaştığımda vermiştim az da olsa elimde tutuyorum.arada foruma bakınıyorum anlamadığım konu şu;siz kimsiniz madem hissede yoksun burada millet zaten sıkıntılı amacınız nedir?ukala ukala çok bilgi irfan sahibi gibi şirketin değerini ölçüp biçiyorsun Dünya piyasaları çökmüş ülkenin ekonomisi sıkıntılı KY zaten 3-5 kuruşunu eritmiş gelmiş olmadığınız hissede milletin yarasını eşiyorsun ayıp oluyor ha bu arada forumda millete akıl verme çünkü herkes şirketine çok hakim aklını kendine sakla.

7.  Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    Beyefendi bu hisseye 2.5 yıl önce girmiştim büyük bir kısmını maliyetime ulaştığımda vermiştim az da olsa elimde tutuyorum.arada foruma bakınıyorum anlamadığım konu şu;siz kimsiniz madem hissede yoksun burada millet zaten sıkıntılı amacınız nedir?ukala ukala çok bilgi irfan sahibi gibi şirketin değerini ölçüp biçiyorsun Dünya piyasaları çökmüş ülkenin ekonomisi sıkıntılı KY zaten 3-5 kuruşunu eritmiş gelmiş olmadığınız hissede milletin yarasını eşiyorsun ayıp oluyor ha bu arada forumda millete akıl verme çünkü herkes şirketine çok hakim aklını kendine sakla.
    Mesele insanların canının sıkkın olup olmaması değil, bugün düşer yarın çıkar. Ama nedense bu tip parazitler hisse düşerken ortaya çıkıyor. Virüsün üzerinden geçmediği ülke-borsa kalmamış saplama değer derdine düşmüş. Bilanço değeri 20-30 olan hisse 150 lira olmuş, yine defter değeri 30 tl olan thy 9 lara düşmüş ki bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Hayır beğenmediğin ve elinde olmayan hisse için ne diye götünü başını yırtar anlamak zor. Yoldan geçen ve borsa ile uzaktan yakından ilişkisi olmayan gerizekali birine sorsak dünyanın çöküş içinde olduğunu söyler ama bu embesil nedense düşen sadece asuzu gibi yorum yapıyor. Hani dediği olacak ya. Keşke hisse çıkarken de yazıp cizse..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

8.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler,
    Çok büyük takas değişiklikleri olmuyor, zaten olamaz da çünkü piyasadaki pay az. Bu arada Merrill tahta bozma konusunda üstüne yoktur, hisseyi tek hanelere getirmeyi başardı, gınayı yaksın bir yerine.
    Bu karmaşık dönemde küçük ölçekli bir yatırımcı bile eğer panikle satarsa hissenin içine edebiliyor bugünkü gibi.
    Pİyasa oturursa tek haneli rakamlarda kalmaz inşallah.

Sayfa 97/267 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •