Sayfa 66/267 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 521 - 528 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

Şirketle ilgili ne kadar çok haber çıkıyor böyle, paylaşan ortaklara emeklerinden dolayı teşekkürler.
    Sonuçta geleceği parlak bir şirket, mevcut AR-GE ekibiyle çağın ihtiyaçlarına göre sürekli olarak kendini yenileyip geliştiren vizyonu geniş ve hızla globaldeki pazar payını artıma gayretleri devam ediyor.

Elbette beklentimiz de ona göre belirleniyor, bu kadar yatırm ve çalışmalar gün gelir güzel bilançolar olarak geri döner ama ne zaman olur kimse bilemez.
    İşte bu yüzden Bist'in en zirvede olduğu bir dönemde hisseyle fazla oynamaları gerektiğini, onun da hakettiği yerlere gitmesine engel olmamaları gerektiğin dile getiriyoruz bazen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. .

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

4. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

5. Eee ne olcak şimdi dediğin gibi 12.30 larda 2 yıl mı geçecek 😁yatırım tavsiyesi değildir ...

6. Sakin olun...Ne yazdığımı geriye dönün ve bir daha okuyun...
    12.3X üzerinde 2-3 gün kapanışlar yapması gerekiyor...Sonraki direnci 12.8X'ler diye yazdım...sonra eğer bilanço iyi gelirse 13.2X'ler gelebilir yazmışım...
    Adıma spek yakıştırmaları filan yapmışsınız,gülüp geçtim...spek kim ya,birileri alıyor,birileride satıyor...Paranız varsa alın,daha çok alın sizi engelleyen mi var veya daha çok satın...kim engelleyebilir...buna spek mi karar veriyor?

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Sakin olun...Ne yazdığımı geriye dönün ve bir daha okuyun...
    12.3X üzerinde 2-3 gün kapanışlar yapması gerekiyor...Sonraki direnci 12.8X'ler diye yazdım...sonra eğer bilanço iyi gelirse 13.2X'ler gelebilir yazmışım...
    Adıma spek yakıştırmaları filan yapmışsınız,gülüp geçtim...spek kim ya,birileri alıyor,birileride satıyor...Paranız varsa alın,daha çok alın sizi engelleyen mi var veya daha çok satın...kim engelleyebilir...buna spek mi karar veriyor?

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamam gardaş paran ve bilgin varsa kendi düşüncelerinle alırsın satarsın parana bakarsın yok şöle olurmuş böle olurmuş kim inanır sana 😁

8. Tam gitmeye niyetlendi endeks kızardı, endekse çok hassas canım.
    Gitmek isteyen gidiyor, şuanda %5-19 arası primli dünya kadar hisse var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 66/267 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •