Sayfa 17/267 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Derinhisse ye katılıyorum.Genel müdürün Sahra altı Afrika'da üretim veya montaj hattı kurma düşüncesi hala hafızalarda.Fakat bölgeye global Isuzu yakın zamanda yatırım yapma kararı aldı.Global Isuzu dan bunun karşılığında Isuzunun otobüs,kamyon üretim ve ihracat merkezi olma hakkını aldıklarını düşünüyorum.

Unutmayalım ki şuanda ki rakamlarımıza uzak olsada fabrikanın tek vardiyada üretim kapasitesi yıllık 19.000 adettir.Ayrıca argeye ve fabrika modernizasyonuna ciddi yatırım yapacağız demişti GM. röportajında
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3. Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

4. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

5. Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

6. Arkadaşlar yerli oto gösterimi ertelendi mi

7.  Alıntı Originally Posted by havlem Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yerli oto gösterimi ertelendi mi
    Malesef Evet yakında inşallah

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Vw 2senede fabrikayı kurdu 25000 sipariş aldı. Bu ********ler daha bir gösterim yapamıyor. Bunlardan bir halt olmaz.

Sayfa 17/267 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •