Special Days Image
Sayfa 65/267 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. .

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3. Yıl ortasına kadar, Łódź'daki MPK, Isuzu Novociti Life'ın 18 kopyasıyla daha zenginleştirilecek.*Satın alma, demiryolu taşıtlarının yolcu katılımına daha iyi adapte edilmesine ve yakıt tüketiminin azaltılmasına izin verecektir - taşıyıcının başkanı Zbigniew Papierski'yi haklı çıkarır.*MPK demiryolu taşıtlarındaki minibüslerin yüzdesi artacak olsa da, filosundaki toplam otobüs sayısı değişmeden kalacaktır.

MPK başkanının hatırlattığı gibi,*2018'in başında*18 seçenekli 24 minibüs satın alma ihalesi açıklandı*.*Isuzu Novociti Life malzemeleri Şubat 2019'da başladı - Yıl sonunda, Yol ve Ulaşım Otoritesi ile birlikte seçeneği doğru kullanmaya karar verdik.*Haziran sonunda, Japon markasının bir diğer 18 minibüsü Łódź sokaklarına çarpacak - Papierski diyor.

Isuzu Novociti Life, 21 sabit ve 3 katlanabilir koltuklu bir minibüs.*Ayakta kalan yerlerde 39 kişi daha seyahat edebilir.*Her iki giriş de alçak zeminde.*Küçük boyut, daha büyük demiryolu araçları tarafından kullanılamayan sokaklara girmesine izin verir.*Źódź doğumundan sonra - Polonya'daki ilk ve en büyük - tartışılan minibüs modeline ilgi önemli ölçüde arttı.*- Genellikle 2-4 adet satıyoruz.*Onları Nowy Targ, Głowno veya Olkusz'a sattık.*Şehirler ve taşıyıcılar tarafından açıklanan tüm ihalelere katılıyoruz - Busimport başkanı Aleksandra Tonder'i bilgilendiriyor.

Teslimat, MPK otobüs filosunda bir artış anlamına gelmez.*Teslim edilen her minibüs karşılığında, taşıyıcının vagonundaki en eski araçlardan biri silinecektir.*Hangi?*MPK'da sadece birkaç birimi kalan Jelcz Vero'ya ek olarak, 12 metrelik araçlar geri çekilecek.*- Volvo ve Jelcz markalarının kullanımından çekilmek ve iki temel markaya odaklanmak istiyoruz: Mercedes ve Solaris - başkanı ilan etti.

Otobüsler daha az yüklü hatlarda kullanılacaktır.*Cumhurbaşkanına göre, satın almalarının temel nedeni yakıttan tasarruf etme arzusuydu.*- Minibüsten sadece biraz daha büyük kapasiteli 12 metrelik bir otobüs, 100 km'de yaklaşık 45 litre dizel yakar.*Isuzu durumunda sadece 30 litredir - Papierski diyor.*Bu, finansal argümandı - ulaşım için tazminatta olası tasarruflar - şehir saymanını yeni bir satın alma işlemini kabul etmeye itti.

Teslimatların tamamlanmasından sonra, tüm MPK demiryolu taşıtlarındaki minibüslerin yüzdesi artırılacaktır.*Bu, yolcu akışlarının sonraki hatlara düştüğü anlamına mı geliyor?*Başkan bu soruya açıkça cevap vermiyor.*- Dolum testleri ZDiT tarafından yapılır.*Birlikte, 63 kişinin kapasitesinin yeterli olduğuna karar verdik - muhatapımızın yeni satın almaların gideceği belirli hatları belirtmediğini söylüyor.*Ayrıntılar Mayıs ayında, yani yeni minibüs grubunun tesliminden yaklaşık bir ay önce belirlenecektir.*Ardından Łódź depoları arasındaki ayrım belirlenecektir.

MPK'nın daha fazla satın alma planı, fundsódź makamlarının ve Marshal Ofisinin AB fonlarını yöneten bir kurum olarak vereceği karara bağlıdır.*- Yarım yıl boyunca 51 otobüs satın alma başvurumuz Belediye Binası'nda yapılmıştır.*Bu sefer aralarında daha fazla mafsallı araç olacak.*İşlemleri satın almak ve başlatmak için rıza bekliyoruz, ancak teslimatın bu yıl gerçekleşemeyeceğini biliyoruz - Papierski diyor.*Öte yandan, voivodship yetkilileri*elektrikli otobüslerin*satın alınması için AB finansmanı için bir başvuruda bulundular*.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dün akşam foruma yazacaktım ama notlarımı ancak toparlayabildim...Cuma günü haftanın özeti gibiydi...Kendi hissemde eksideydi ama asuzu'yu da canlı takip ettim...Öncelikle 12.3X üzerinde kapanışlar gelmesi gerekiyor fakat hacimde düşmeye başladı.12.3X üzerinde direnç noktası 12.8X'ler...Bilanço artı yazarsa gidebileceği max.seviye 13.2X...fakat tersi durumda 11.0X seviyeleri görülebilir.Bu hisse hacim düştükçe hiç üşenmeden haftalar,aylar boyunca isterse yataya da bağlayabilir.Habersiz gitmeye niyeti yok...Son düşüşle güvenini yitirdi.Tepki bile veremedi.Hala bulaşma,uzak dur tarafındayım.
    Hissede toplanıyor görüntüsünden ziyade günün en yükseğinden mal verip kaçış var...Hisse gün içi en yükseğinden 10-20 kademe aralığında sürekli geri sarıyor.Zor bir hisse...6.XX TL seviyelerinden alanlar hala %100 kardalar unutmayınız,9-10 liralardan alanların ise hala marjı var.Çok rahatlar,yukarıda bahsettiğim gün içi en yüksek seviyelerden ürkütmeden realizasyon yapıp mal veriyorlar.
    Hissede bazen 2-3 dk.hiç işlem olmuyor.Alıcı bekliyorlar,isteyene veriyor.Gelmez ise birkaç kademe daha aşağıya veriyor.Anlamsız hareketleri var.
    Patron kağıdı olduğu çok net,hala mal yedirme derdinde,ne zaman sonlanır bilinmez.Endeks'in artısında hiç yok gibi kağıt...hatta mal çıkmak için kullanıyor...Eksisinde ise hiç üşenmiyor,zaten hala kar'da...
    Kısa ve orta vade kağıdı değil,Uzun vade 2-3 senelik bir hisse...Yerli otomobil beklentisini çok iyi kullanmış bir tahta yapıcısı var.Fabrika kurulur teker dönerse 2 sene sonra 17-18 liralar belki görebilir(Anadolu Grubu etkisiyle tabi...Asuzu ise devletten ihale filan alırsa işte)...ama kısa ve orta vadede çok zor...yatırım yapmak isteyenler için bir kenarda dursun...Iyi tatiller...
    F/K ile ilgili aslında bir anormalliğe dikkat çekmiştim ama yanlış anlama olmuş...F/K sı son 4 yıldır zarar yazmasına rağmen neden hala çok yüksek demek istemiştim orada...beklentisi yüksek hisselerde olur ama bu hisse o değil maalesef...dikkat çektim sadece...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Dün akşam foruma yazacaktım ama notlarımı ancak toparlayabildim...Cuma günü haftanın özeti gibiydi...Kendi hissemde eksideydi ama asuzu'yu da canlı takip ettim...Öncelikle 12.3X üzerinde kapanışlar gelmesi gerekiyor fakat hacimde düşmeye başladı.12.3X üzerinde direnç noktası 12.8X'ler...Bilanço artı yazarsa gidebileceği max.seviye 13.2X...fakat tersi durumda 11.0X seviyeleri görülebilir.Bu hisse hacim düştükçe hiç üşenmeden haftalar,aylar boyunca isterse yataya da bağlayabilir.Habersiz gitmeye niyeti yok...Son düşüşle güvenini yitirdi.Tepki bile veremedi.Hala bulaşma,uzak dur tarafındayım.
    Hissede toplanıyor görüntüsünden ziyade günün en yükseğinden mal verip kaçış var...Hisse gün içi en yükseğinden 10-20 kademe aralığında sürekli geri sarıyor.Zor bir hisse...6.XX TL seviyelerinden alanlar hala %100 kardalar unutmayınız,9-10 liralardan alanların ise hala marjı var.Çok rahatlar,yukarıda bahsettiğim gün içi en yüksek seviyelerden ürkütmeden realizasyon yapıp mal veriyorlar.
    Hissede bazen 2-3 dk.hiç işlem olmuyor.Alıcı bekliyorlar,isteyene veriyor.Gelmez ise birkaç kademe daha aşağıya veriyor.Anlamsız hareketleri var.
    Patron kağıdı olduğu çok net,hala mal yedirme derdinde,ne zaman sonlanır bilinmez.Endeks'in artısında hiç yok gibi kağıt...hatta mal çıkmak için kullanıyor...Eksisinde ise hiç üşenmiyor,zaten hala kar'da...
    Kısa ve orta vade kağıdı değil,Uzun vade 2-3 senelik bir hisse...Yerli otomobil beklentisini çok iyi kullanmış bir tahta yapıcısı var.Fabrika kurulur teker dönerse 2 sene sonra 17-18 liralar belki görebilir(Anadolu Grubu etkisiyle tabi...Asuzu ise devletten ihale filan alırsa işte)...ama kısa ve orta vadede çok zor...yatırım yapmak isteyenler için bir kenarda dursun...Iyi tatiller...
    F/K ile ilgili aslında bir anormalliğe dikkat çekmiştim ama yanlış anlama olmuş...F/K sı son 4 yıldır zarar yazmasına rağmen neden hala çok yüksek demek istemiştim orada...beklentisi yüksek hisselerde olur ama bu hisse o değil maalesef...dikkat çektim sadece...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende diyordum spek ne zaman yazacak diye mal gelmiyor işte kardeşşm satmıyore isterse düşürsün...düşürün beklenti büyük arsa parası ,yurt dışı haberleri ,savunma sanayi ,eeee yerli oto fabrika temeli ....20 lerde kucaklarına veririm malı ....

6. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

7. Şimdi endeks gitmiş 120ye spek paşası iilla 12.3 e niye set çeker ki. Derdin para kazanmak degilmi a.k . Gölge etmese istediğine malı 20 ye pazarlardi. Burda amaç para kazanmak değil demekki

8. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

Sayfa 65/267 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •