Special Days Image
Sayfa 76/267 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Senelikte az da olsa kar yazarsa ki yazmalı bence belki o zaman hisse daha istikrarlı hareket eder.
    Az kaldı, poz almaya başlarlarsa o zaman iyi gelecek demiktir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Günaydın,Şimdilik güzel gidiyor.En azından görünen satışlar karşılanmaya başlandı...Daha önce söylediğim gibi 12.0X üzerinde kalabildiği sürece umut vadeder.12.40 ilk ciddi direnç görünüyor...Üstünde kapanışlar gelmeye başlarsa bu sefer kısa vade 13.XX hedefler...Aşağıda destekleri daha önce yazmıştım...Endeksin durumu da çok önemli...Orta vade hedef 14.5X olmalı ama dediğim gibi güzel bir bilanço şart oldu)

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günaydın,Tekrar yükselen kanal'a girdi...Grafik güzel...12.40 üzerinde 2-3 gün kalsın yeterli...Demek istediğim kademeleri iyice doldursun...Hadi bakalım....sonraki dirençler 12.60 ve 12.80...Eğer 12.80 geçilirse 13.2X gösterirler kısada...orta vade 4 ila 6 ay içerindede 14.5X'ler konuşulmaya başlar...Normal görüntü bu şekilde...Anormallik olmaz inşallah...Güzel bilanço ve Endeks'in geri gelmemesi şart...
    Sağda solda forumlarda uçuk seviyeler var.Sakın itibar etmeyiniz...Yanılırsınız!!!
    Bilanço beklenen tarih 05 Mart 2020

Son düzenleme : Perception; 05-02-2020 saat: 10:56.

3. Öncelikle Çığ felaketinde hayatını kaybeden Askerlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum,belli ki burada kurtarma esnasında çok büyük yanlışlıklar yapıldı...yazık günah...Bir taraftan bu haberlere bakıyorum...Bir yandan takipteyim...
    Tahta yapıcı düşüşte ipin ucunu kaçırdı...12.20 gösterdi,şimdi tekrar 12.40 üzerine atmaya çalışıyor...Özellikle panikle silkeledi diye düşünüyorum...Endeks'te çok fazla düşüş yoktu aslında...Son 2,5 günlük çıkışın düzeltmesini yaptı resmen...

4. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

5. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

6. Tahta sahibi her zaman olduğu gibi dün yine günlükçüleri ihya etti.
    12.62 görüp 12.29 kapanış yaptı, 33 kademelik kıyak, kıyakçılığın sonu ayakçılık olduğunu da biliyorsundur herhalde tahtacı.
    Sektör hisseleri epey hareketlendi, Cemts, Karsn, Asels vs. bugün dirençleri geçmesi dileğiyle.

7. Günaydın,tüm amacı 12.40 üzerinde tutabilmek...123.5XX endeks rakamına göre çok geri kaldığıda açık...bugün ve yarın 12.40 üzerinde tutunabilmek önemli...Tepkiler çok zayıf kalıyor.Bu da bana acaba bilanço sıkıntılı mı sorusunu sorduruyor,çünkü bilançoyu en iyi bilen patronun ta kendisi unutmayınız!Endeksin artısını kullanarak,günün en yükseğinden mal çıkıyor havası var...Baskının ve oynaklığın sebebi bu olabilir...Henüz tam anlamıyla güven vermiyor...Zor bir hisse...Bulunduğu seviyeyi hala sindiremedi...40 gün filan oldu sanırım...hala realizasyon yapabilme derdindeler...

8.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Günaydın,tüm amacı 12.40 üzerinde tutabilmek...123.5XX endeks rakamına göre çok geri kaldığıda açık...bugün ve yarın 12.40 üzerinde tutunabilmek önemli...Tepkiler çok zayıf kalıyor.Bu da bana acaba bilanço sıkıntılı mı sorusunu sorduruyor,çünkü bilançoyu en iyi bilen patronun ta kendisi unutmayınız!Endeksin artısını kullanarak,günün en yükseğinden mal çıkıyor havası var...Baskının ve oynaklığın sebebi bu olabilir...Henüz tam anlamıyla güven vermiyor...Zor bir hisse...Bulunduğu seviyeyi hala sindiremedi...40 gün filan oldu sanırım...hala realizasyon yapabilme derdindeler...

Evet evet, her yükselişte mutlaka satış yiyip geri geliyor, hiçbir gün en tapadan kapattığı görülmemiştir, bu da dedğiniz gibi birileri belki de kötü bilanço haberini alıp satıyordur, en son biz duyarı görürüz zaten, 14 liralardan sert dayak yedi bir daha da kendine gelemedi, endeks ucut ama tepsi zayıf.

Sayfa 76/267 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •