Sayfa 58/267 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Tahta yapıcı gerçekten çok akıllı,sabah ipin ucunu bıraktı...orada güzel mal verdi...sonrasında 11.90-11.98 aralığında yine isteyene mal vermeye başladı...Eli hala çok rahat görünüyor...
    Endeks'in artısına duacı olmak gerekiyor,yoksa 10.0X seviyesine kadar isteyene mal verir,hiç gözyaşına bakmaz...
    Niyetinin hala kötü olduğunu düşünüyorum...
    Genel olarak ne düşündüğümü sorarsanız eğer 12.3X üzerinde kapanışlar yapmadığı sürece kesinlikle uzak durun derim...Yatırım yapılabilecek bir hisse değil bu...Zararda olan arkadaşlar ise sabırla beklemeye devam edecek,yapacak birşey yok...
    Benim düşüncelerim bu yönde...artık belki de tepki çekmemek adına yorum yapmayacağım...Çünkü hissem yok...Hakkınızı helal edin...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaş yatırım yapılabilir bir hisse değil diyor ama bir önce ki iletisinde bu denli yüksek f/k beklentisi yüksek hisselerde görülür diyor ve bu topikten de ayrılamıyor. Bizleri, Ne kadar da düşünen hayırsever birisi, yürekten alkışlıyorum kendilerini...

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    Arkadaş yatırım yapılabilir bir hisse değil diyor ama bir önce ki iletisinde bu denli yüksek f/k beklentisi yüksek hisselerde görülür diyor ve bu topikten de ayrılamıyor. Bizleri, Ne kadar da düşünen hayırsever birisi, yürekten alkışlıyorum kendilerini...
    Acemşah el vermiş arkadaşa😁

4. Son günlerde kalıbına yakışır hareketler yapmıyor veya kasıtlı olarak yaptırılıyor.
    Yarına umarım ki 12 üstünde başlar ve altına bir daha sarkmaz, bu endeksde çok daha yukarıları hekediyor, yakında çıkmayan hisse olarak dikkat çekmeye başlar ve tahtayı sahiplenmek isteyenler çıkabilir elbette.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Son günlerde kalıbına yakışır hareketler yapmıyor veya kasıtlı olarak yaptırılıyor.
    Yarına umarım ki 12 üstünde başlar ve altına bir daha sarkmaz, bu endeksde çok daha yukarıları hekediyor, yakında çıkmayan hisse olarak dikkat çekmeye başlar ve tahtayı sahiplenmek isteyenler çıkabilir elbette.
    Endeksten sert düşenler bu hafta sert yükselmeye adaydır..bu ortamda daha da aşağıyı zorlayacak kadar aptal olamaz tahtacı ki öyle yapacak olursa sonu olur mallarını kaparlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Endeksten sert düşenler bu hafta sert yükselmeye adaydır..bu ortamda daha da aşağıyı zorlayacak kadar aptal olamaz tahtacı ki öyle yapacak olursa sonu olur mallarını kaparlar..
    Vestl de 14.50 lerden 12.50 lere düşmüştü ve şimdi yine 14.20 lere kadar çıkışını yaptı, aSuzi ise 15.30 ları görüp, 11.20 lere kadar geriledi ve hala 11 li fiyatlarda.
    Genelde bir çok hisse kayıplarını telafi etti, kalanlar da hızla telafi edecektir diye düşünüyorum, herkes düşüş öncesindeki fiyatlara gitmeyen hisselere bakıyor.
    Yapacağı uzun yeşil bir bar ile arayı rahat kapatır.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Vestl de 14.50 lerden 12.50 lere düşmüştü ve şimdi yine 14.20 lere kadar çıkışını yaptı, aSuzi ise 15.30 ları görüp, 11.20 lere kadar geriledi ve hala 11 li fiyatlarda.
    Genelde bir çok hisse kayıplarını telafi etti, kalanlar da hızla telafi edecektir diye düşünüyorum, herkes düşüş öncesindeki fiyatlara gitmeyen hisselere bakıyor.
    Yapacağı uzun yeşil bir bar ile arayı rahat kapatır.

Libya ateşkesi güzel bir haber oldu..yarın endekste pozitif açılış %1 gibi..asuzu da buna kayıtsız kalamaz dediğiniz gibi yeşil uzun bir bar arayı anca kapatır...

8. Asuzu endex 107 k lerde 14 üstündeydi
    Endex 118 k asuzu 11 lerde
    Endexin çıkışına atak uydursaydı şimdi 20 tl lerdeydi

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 58/267 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •