Sayfa 88/267 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 697 - 704 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3. Güzel bir tablo ama Can'larımız yanmasaydı çok daha güzel olacaktı. Mekanları cennet olsun, Rabbim en çok da analarına, babalarına, eşlerine ve de özellikle çocuklarına sabır versin

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

4.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    Güzel bir tablo ama Can'larımız yanmasaydı çok daha güzel olacaktı. Mekanları cennet olsun, Rabbim en çok da analarına, babalarına, eşlerine ve de özellikle çocuklarına sabır versin

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Gerçekten de süper bir tablo, sektör için kötü geçen bir senede şirket müthiş finansal bir tablo çıkartmış ve 4. sene sonunda iyi karla kapatmayı başarmış.
    VD beyanemesindeki zarar ve son günlerde meydana gelen üzücü hadiselerden sonra gelen panik satışlarıyla hissede kimsenin kalmadığını düşünüyorum.
    Haftaya üzücü hadiselerden uzak, her bakımdan iyi başalamak dileğiyle, tüm paydaşlara hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

Fintables tablosunu yanlışlığını fark ettim.Bu tablo 2018 de Şirket d bilanço kalemlerini değiştirmişti.Tekrar düzeltme göndermişti.
    Fintables kendi bünyesinde düzenleme yapmamış ilk bilanço kalemini kaideye almıştır.

2018 düzeltilmiş bilanço resmi yukarıdadır.

Olması gereken;

2018 brüt kâr 184.220.769 olacak
    2018 Esas faaliyet kârı da 39.710.347 olacak
    Net dönem zararı - 80.508.600 olacak

Not:Yazdığım kalemler 2018 dir.

-80.508.600 zarardan
    21.787.825 kara geçmiş.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

6.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

Fintables tablosunu yanlışlığını fark ettim.Bu tablo 2018 de Şirket daha sonra tekrar kendi yanlışlığı fark edip bilanço kalemlerini değiştirmişti.
    Fintables kendi bünyesinde düzenleme yapmamış ilk bilanço kalemini kaideye almıştır.

2018 düzeltilmiş bilanço resmi yukarıdadır.

Olması gereken;

2018 brüt kâr 184.220.769 olacak
    2018 Esas faaliyet kârı da 39.710.347 olacak
    Net dönem zararı - 80.508.600 olacak

Yani geçen sene 80.508.600 zarardan bu sene 21.787.825 kara geçmiş.
    Peki sn. Klavye'nin paylaştığı tabloda senelikteki bu farkın yüzdelik karşılığı nasıl olur da sadece %127.1 dir biri bir açıklayabilir mi, benim matematik çok iyi değil.

Örnek geçen sene 9-10 milyon kar yazmış olsaydı o zaman tamam derdik, yanlış mı düşünüyorum acaba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Evet haberimiz yoktu,hatırlattığın iyi oldu,o zaman daha çok alım yapmak gerekiyor değil mi?Buyrun alın...bu zararla birde sermaye artırımı yaparsa süper olur aman dikkat yaparsa da bu sefer bedelli olur benden söylemesi...
    Herşey çok iyi onun için zarar ediyor şirket değil mi?Bu seneyi en az 30 milyon TL zararla kapatacak şirket...Üzgünüm ama 2022-2023 yılına kadar bu hisseden hiçbirşey beklemiyorum...Borsa endeks 136 bin çok iddialı olmuş bu arada.Asuzu tekrar bir dibini görsün bakalım 136 bin endekste nereyi görecek...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu seneyi Asuzu en az 30 milyon TL zararla kapatacak diyordunuz üstteki paylaşımınızda.Bende insanların kararlarını etkileyebileceğimizi düşünerek dikkatli paylaşımlarda bulunalım demiştim.Asuzu bu sene 21.787.825-TL kâr getirerek sizi mahçup etti.Umarım bu durumdan ders almışsınızdır.Dikkatli olmakta fayda var.
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Orç Yazıyı Oku
    Bu seneyi Asuzu en az 30 milyon TL zararla kapatacak diyordunuz üstteki paylaşımınızda.Bende insanların kararlarını etkileyebileceğimizi düşünerek dikkatli paylaşımlarda bulunalım demiştim.Asuzu bu sene 21.787.825-TL kâr getirerek sizi mahçup etti.Umarım bu durumdan ders almışsınızdır.Dikkatli olmakta fayda var.
    Y.T.D.
    Bunların amaçları bu zaten işkembei kübradan sallamak
    Adam zarar etmiş batmış çıkmış umrundamı
    Onun amacı Asuzu düşsün bende nemalanayım
    Zaten hisse kötü olsa gelip neden takip eder orayıda merak ederim hep
    Benim burdan hissedar arkadaşlar a tavsiyem hissemize sahip olun her gelen geçene inanmayın
    Bu kadar hikayesi olan başka bir hisse yoktur...

Selametle ...

Ytd...

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 88/267 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •