Sayfa 160/267 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Bana göre bedelli olmadan olmaz. Yanında arsa parasını da bedelsiz verirlerse tadından yenmez. Yoksa kar edecek diye daha coook bekleriz.
     Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2. kocaeli belediyesinin ihalesinde ki şartlar uygun olmadığı için iptal edilmiş şirket itirazda bulanacakmış eeee bunca işe rağmen 3-5 çakala maskara ettiniz koca şirketi şimdi de haber olumlu iken yerinden kıpırdamayan haber ile düşüşe geçmiş Allahınızdan bulun.

3. Yapma be ZUZU , yapma bee, gene mi kırmızı. Hisse çeşitliliği borsa'nın en temel kaidelerinden olduğu halde 2 yıldır tüm birikimim ASUZU'da, gönül bağı kurduğum için koyamadım başka hisseyi gönlüme. Bırakır giderim bak ASUZU, bırakır giderim.

4. tam da sermaye artırımı ortamına doğru ilerlemekte haberler haberler,lakin ihaleden çıkartılmasındaki sebepde neyin nesi.daha dikkatli çalışan ihale uzmanları yok mu bunların.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    kocaeli belediyesinin ihalesinde ki şartlar uygun olmadığı için iptal edilmiş şirket itirazda bulanacakmış eeee bunca işe rağmen 3-5 çakala maskara ettiniz koca şirketi şimdi de haber olumlu iken yerinden kıpırdamayan haber ile düşüşe geçmiş Allahınızdan bulun.
    Tahta azıcık lotu olan bankofa teslim edilmiş vallahi yazık

6. Bankof ve yapı 30 40 binle hükmediyor tahtaya vallahi yazık

7.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Bankof ve yapı 30 40 binle hükmediyor tahtaya vallahi yazık
    Ben bir işletmeciyim ve iş yerimin daha fazla müşteriye hizmet verebilmesi için kendimce yöntemler deniyorum koca Anadolu gurubu yatırımcısının sömürüsünden rahatsız olmuyor ise bizlere de maalesef izlemek düşüyor ben açıkçası şirketi iliğine kadar öğrendim 2017 eylülden beri bekliyorum(hissemin büyük oranını da hedef rakamımın çok altında verdim)zamanında şirket tepe yönetimlerine tweet adreslerinden yazdım derdimizi dinlemek yerine engellemeyi yeğlediler burada insanlar boşu boşuna bir birini kırdı ne bileyim yazık buralar eskiden KY ile doluydu bir çoğu ayrıldı Acemşah vardı hissenin piriydi dediklerinin hepsi gerçekleşti rakam hariç.(((

8. Bugün 856 lotu defalarca alarak tahtayı kaldıran kim acaba

Sayfa 160/267 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •