Sayfa 44/267 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Biranda 12.9 yaptı ama saldı

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Adamlar yerleştiriyor ne kadar sürer bilmiyorum

3. 12.15 üzerinde kapatmış bravo gerçekten...
    Benim tahmini fiyatım daha aşağıda oluşmaya başladı 9.75'e kadar hergün satacaklar anlaşılan,kademeler 3-5-7 oynuyor.Arada duruyor,bekliyor alıcı gelsin de ona da vereyim...
    KAP yazısını okudum,Uzatıldıkça uzatılan bir süreç olduğu aşikar.
    Sürekli zarar yazan bir hisse olduğunu düşünenler olabilir ama adamlar kar'dalar zaten,hala mal verme derdinde...
    Umarım orta ve uzun vadede,zararda olan var ise kurtarır...
    12.90 seviye kap yazısıyla geldi sanırım ama nasıl bir akılla oraya gitti şaşırdım,zaten farkına varıp,gerisin geri aşağı verdiler...
    Mutlu yıllar herkese...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by borsamagduru Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sn. devil hunter. Bilmukabele..
    Ayniaraclari bir kısmı BMC srketin faebook sayfasında videoda var

5. .

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

6.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    https://www.facebook.com/56220907397...m7xdz&d=n&vh=e

Sayın borsamagduru, sayın klavye arkadaşım foruma katkılarınızdan dolayı çok tşk ederim.
    Klavye kardeşimin yazdıklarına canı gönülden katılıyorum. Forumdaki ortaklarımında yeni yıllarını tebrik ederek,bol kazançlar dilerim.
    Devil hocam, teşekkür ederim. Emin ol senin katkılarınla boy ölçüşmemiz mümkün değil. Burayı çekilir yapan senin ve borsamagdurunun teknik ve temel paylaşımları ile forumu boş bırakmayan efendi ve hevesli dostlarımızın varlığı. Inşallah yeni yılda daha güzel günler görmek dileğimle selam ve saygılar. Ancak seneye görüşürüz inşallah.)

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

7. kardeş yeter artık, tamam anladık kağıt salacak aşağı doğru, elinde kağıt yok madem sen aklı başında birine benziyosun boşuna niye buraya yazıyosun vaktine yazık değil mi, bekle 9 lira olunca hesabına uyarsa alırsın, tamam mı güzel kardeşim, bizim de canımızı sıkma olur mu
     Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    12.15 üzerinde kapatmış bravo gerçekten...
    Benim tahmini fiyatım daha aşağıda oluşmaya başladı 9.75'e kadar hergün satacaklar anlaşılan,kademeler 3-5-7 oynuyor.Arada duruyor,bekliyor alıcı gelsin de ona da vereyim...
    KAP yazısını okudum,Uzatıldıkça uzatılan bir süreç olduğu aşikar.
    Sürekli zarar yazan bir hisse olduğunu düşünenler olabilir ama adamlar kar'dalar zaten,hala mal verme derdinde...
    Umarım orta ve uzun vadede,zararda olan var ise kurtarır...
    12.90 seviye kap yazısıyla geldi sanırım ama nasıl bir akılla oraya gitti şaşırdım,zaten farkına varıp,gerisin geri aşağı verdiler...
    Mutlu yıllar herkese...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by balkabağı Yazıyı Oku
    kardeş yeter artık, tamam anladık kağıt salacak aşağı doğru, elinde kağıt yok madem sen aklı başında birine benziyosun boşuna niye buraya yazıyosun vaktine yazık değil mi, bekle 9 lira olunca hesabına uyarsa alırsın, tamam mı güzel kardeşim, bizim de canımızı sıkma olur mu
    Her hissede bu tipler çıkıyor maalesef bizleri germekten başka bi işe yaramıyorlar

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 44/267 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •