Sayfa 109/267 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeksde böyle rallinin olduğu bir günde üstüne düşeni yapamadı aSuzi tahtacısı, başka yağlı tahtalardan kendi tahtasını unuttu herhalde.
    400k mal almıştı. Geçen gün....
    Onu okuttu bu gün.... Geleni mallandirdı

2.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    .

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    26 Mart girişli OYAK bu gün çıktı...

Büyük soru;. Yarın tahta ne olur?

3. Oyak niye sattım diye dövünür...

4. Alan da satan da kendileri.

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun arkadaşlar.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

5. Çıkarken gıdım gıdım dirençli, ama inişte jet mübarek.Bu nasıl sağlam kağıt anlamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    Çıkarken gıdım gıdım dirençli, ama inişte jet mübarek.Bu nasıl sağlam kağıt anlamadım.
    Geçen seneki Asuzu genel kurul toplantısına Sayın özilhan basketbol maçını bahane ederek katılmamış tı acaba bu seneki toplantı ya katılır mı yok virüs bahanesiyle yine katılmaz mı yok sa online toplantı mı yaparlar bilemedim hadi hayırlısı inşallah

BBE100-4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Anadolu Isuzu Taiwan ile 450 araçlık satış anlaşmasına imza attı
    iDealData | 08.04.2020 13:35

Anadolu Isuzu Taiwan ile 450 araçlık satış anlaşmasına imza attı
    Anadolu Isuzu Taiwan ile 450 araçlık satış anlaşmasına imza attı.

Açıklama şöyle:

Anadolu Isuzu Taiwanlı Taipei Triangle Motors ile toplam 450 araç için 5 yıllık satış anlaşması imzaladı. 47,7 milyon euro tutarındaki anlaşma kapsamında Isuzu Japonya distribütörü de olan Taipei Triangle Motors'a ilk sevkiyat 2021 yılında gerçekleştirilecek.

Yurtdışı pazarlardaki etkinliğini güçlendirmeye devam eden Anadolu Isuzu, Taiwanlı Taipei Triangle Motors ile 47,7 milyon euro'luk satış anlaşmasına imza attı. Anlaşma ile Anadolu Isuzu, Isuzu'nun Asya'daki en büyük distribütörü konumunda bulunan, DAH CHONG HONG HOLDINGS bünyesinde Tayvan distribütörü olarak faaliyet gösteren Taipei Triangle Motors'a 2021-2025 yılları arasında 450 adet Isuzu Citiport Dizel teslim edecek.Teslimatı yapılacak olan Isuzu Citiport Dizel araçlar Taiwan regülasyonlarına göre üretilecek.

Türkiye'den Taiwan'a ilk otobüs satışı

Coronavirüs nedeniyle imzaların online ortamda atıldığı anlaşma, Türkiye'den Taiwan'a ilk otobüs satışı özelliği gösteriyor. Anadolu Isuzu'nun Türkiye'deki fabrikasında ürettiği ve Busworld 2015'te, "Avrupa'nın En Konforlu ve Ergonomik Otobüsü" ödülünü kazanan Isuzu Citiport, 2018 yılında ise dünyaca ünlü tasarım yarışması A'Design Award & Competition'da, "Gold A'Design Award" tasarım ödülünü kazanarak konforunun yanı sıra tasarımını da tescillemiş oldu. Citiport'un yan omuz çizgisi, iç mekanın daha aydınlık ve geniş olmasını sağlarken aynı zamanda engelli yolcuların cam bölümünden dışarıyı rahatlıkla izlemesini de mümkün hale getiriyor. Isuzu Citiport'un yan kısmındaki kayar hat levhası görünürlüğü artırırken, dayanıklı malzemeler ile tasarlanan geniş iç hacmi sayesinde yolcularına şehir içi ulaşımda maksimum konfor sunuyor.

-iDeal Haber Merkezi-

https://tr.investing.com/news/econom...za-att-1949854
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

8. [QUOTE=devil hunter;4320147]Anadolu Isuzu Taiwan ile 450 araçlık satış anlaşmasına imza attı
    iDealData | 08.04.2020 13:35

Anadolu Isuzu Taiwan ile 450 araçlık satış anlaşmasına imza attı
    Anadolu Isuzu Taiwan ile 450 araçlık satış anlaşmasına imza attı.

Açıklama şöyle:

Anadolu Isuzu Taiwanlı Taipei Triangle Motors ile toplam 450 araç için 5 yıllık satış anlaşması imzaladı. 47,7 milyon euro tutarındaki anlaşma kapsamında Isuzu Japonya distribütörü de olan Taipei Triangle Motors'a ilk sevkiyat 2021 yılında gerçekleştirilecek.

Yurtdışı pazarlardaki etkinliğini güçlendirmeye devam eden Anadolu Isuzu, Taiwanlı Taipei Triangle Motors ile 47,7 milyon euro'luk satış anlaşmasına imza attı. Anlaşma ile Anadolu Isuzu, Isuzu'nun Asya'daki en büyük distribütörü konumunda bulunan, DAH CHONG HONG HOLDINGS bünyesinde Tayvan distribütörü olarak faaliyet gösteren Taipei Triangle Motors'a 2021-2025 yılları arasında 450 adet Isuzu Citiport Dizel teslim edecek.Teslimatı yapılacak olan Isuzu Citiport Dizel araçlar Taiwan regülasyonlarına göre üretilecek.

Türkiye'den Taiwan'a ilk otobüs satışı

Coronavirüs nedeniyle imzaların online ortamda atıldığı anlaşma, Türkiye'den Taiwan'a ilk otobüs satışı özelliği gösteriyor. Anadolu Isuzu'nun Türkiye'deki fabrikasında ürettiği ve Busworld 2015'te, "Avrupa'nın En Konforlu ve Ergonomik Otobüsü" ödülünü kazanan Isuzu Citiport, 2018 yılında ise dünyaca ünlü tasarım yarışması A'Design Award & Competition'da, "Gold A'Design Award" tasarım ödülünü kazanarak konforunun yanı sıra tasarımını da tescillemiş oldu. Citiport'un yan omuz çizgisi, iç mekanın daha aydınlık ve geniş olmasını sağlarken aynı zamanda engelli yolcuların cam bölümünden dışarıyı rahatlıkla izlemesini de mümkün hale getiriyor. Isuzu Citiport'un yan kısmındaki kayar hat levhası görünürlüğü artırırken, dayanıklı malzemeler ile tasarlanan geniş iç hacmi sayesinde yolcularına şehir içi ulaşımda maksimum konfor sunuyor.

-iDeal Haber Merkezi-

https://tr.investing.com/news/econom...za-att-1949854[/QUOTE

sn devilhunter bu haber eski mi yeni mi acaba geçenlerde de böyle antlaşma yapmıştı da ikisi farklı mı aynı mı teşekkürler

Sayfa 109/267 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •