Sayfa 48/267 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    Sayın klavye o kadar hakarete rağmen soğukkanlı oluşu sakince cevaplar verişi yatırımcı olmadığını gösteriyor. Sürekli satın kaçın demesi ve hisseyi aşağı çekme gücü ile bu şahıs Olsa olsa ya spektir ya da maşasıdır, başkası olmaz olamaz...

Yok bey ya, ne speği.))
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2. Arkadaşlar o spek dediğiniz kahvesini yudumlayarak hala mal verme derdinde...Endeksin de artısıyla tuzağı yukarda kurdu...isteyene buyrun alın diyor...Alıcı yoksa indir birkaç kademe daha aşağı,gelen olursa ona da ver...Ne de olsa ucuz değil mi?
    Birileri doğruları yazdığı zaman zararda oturanlar,kar'da olanlar vs. küfreder,hakaret eder,sen speksin der,deroğlu der...Ben takmıyorum böyle şeyleri...
    Endeks çökerse bu da çöker...aklınızda bulunsun...hem de yine yuh artık seviyesinde...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ASUZU 34 ten aranızdayım. Ben girdiysem tahtaya rahat olun. İzole dip oluştu bugün fiyat kaç olursa olsun dünkü kapanışın üzerinde kapanırsak yarına güzel şeyler görebiliriz.16 Ekim tarihinde başlayan yükseliş trendini taşıyan DOÇE ydi . DOÇE malı satmadığı sürece daha sert bir düşüş beklemiyorum.

4. Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

5.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Arkadaşlar o spek dediğiniz kahvesini yudumlayarak hala mal verme derdinde...Endeksin de artısıyla tuzağı yukarda kurdu...isteyene buyrun alın diyor...Alıcı yoksa indir birkaç kademe daha aşağı,gelen olursa ona da ver...Ne de olsa ucuz değil mi?
    Birileri doğruları yazdığı zaman zararda oturanlar,kar'da olanlar vs. küfreder,hakaret eder,sen speksin der,deroğlu der...Ben takmıyorum böyle şeyleri...
    Endeks çökerse bu da çöker...aklınızda bulunsun...hem de yine yuh artık seviyesinde...

Senin sayende satttım gardaş pusuda bekliyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku

Bu mu pahalı dediğiniz.
    Selamlar,
    Kısada fiyat hareketlerine takılmayan arkadaşlar için orta ve uzun vadede hisse grafiği, dolar bazlı zirvesini ve hatta sonrasında daha da ötesini vadediyor. Umuyorum ki gerçekleşir..
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

7. kardeş tamam büyük adamsın, seni dinledik eldeki tüm hisselerimizi sattık, görevini yaptın sen, görevinde bittiyse daraltma artık kimseyi, ardına bakmadan yürü endamını izleyelim

Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Arkadaşlar o spek dediğiniz kahvesini yudumlayarak hala mal verme derdinde...Endeksin de artısıyla tuzağı yukarda kurdu...isteyene buyrun alın diyor...Alıcı yoksa indir birkaç kademe daha aşağı,gelen olursa ona da ver...Ne de olsa ucuz değil mi?

8. Hadiii al bir balkabağı....
    Sönmüş ateşi niye alevlendiriyorsun. Asuzu ya uğrayan saldırıya geçiyor.
    Akıl akıldan üstündür. Bazen çok bilmişlik yapmayıp başkalarının dediklerini etüt etmek lazım.
    Onun lafıyla alıp satıyorsanız bırakın bu işleri. Kötü niyetli yazmıyor bence

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Sayfa 48/267 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •