Sayfa 140/267 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Asuzu 17 temmuza kadar......

2. 20 si......

3. Global hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi özel mesaj olarak bekliyorum. ��

4. Bu kağıda sahip çıkacak şirket sahibi ya da spek yok mu acaba ? Global gelip 3 günde istediği gibi at oynatıyor ve herkes seyrediyor???

5. Şimdi Asuzu çok ilginç bir kağıttır,5 gün üst üste düşüş yapar ve yuh artık yeter kıvamına getirir.Bu arada ikaz etmiştim,ama görüyorum ki şimdi dönecek,şuradan dönecek diye diye KY'ninde kucağına güzel mal bıraktılar,bırakıyorlar...
    Aşağıda 14.8X var,endeks'te çökerse gelir mi gelir.Hiç acımazlar verir geçerler...
    Ayrıca şu almış bu satmış diyemezsiniz,herşey yasaldır,ister alır ister satar...Burası borsa,kurtlar sofrası...ani yükselişlere aldanmayın dememin sebebi buydu...özellikle 12-13 lerden beri mal yığan büyük yatırımcılarla baş edemezsiniz...çünkü maliyetleri düşük,endeksin artısıyla biraz daha alırlar,yükseliyormuş hissi yaratırlar,trene binmeyen kalmasın hesabı...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Şimdi Asuzu çok ilginç bir kağıttır,5 gün üst üste düşüş yapar ve yuh artık yeter kıvamına getirir.Bu arada ikaz etmiştim,ama görüyorum ki şimdi dönecek,şuradan dönecek diye diye KY'ninde kucağına güzel mal bıraktılar,bırakıyorlar...
    Aşağıda 14.8X var,endeks'te çökerse gelir mi gelir.Hiç acımazlar verir geçerler...
    Ayrıca şu almış bu satmış diyemezsiniz,herşey yasaldır,ister alır ister satar...Burası borsa,kurtlar sofrası...ani yükselişlere aldanmayın dememin sebebi buydu...özellikle 12-13 lerden beri mal yığan büyük yatırımcılarla baş edemezsiniz...çünkü maliyetleri düşük,endeksin artısıyla biraz daha alırlar,yükseliyormuş hissi yaratırlar,trene binmeyen kalmasın hesabı...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu yazdıklarınız konusunda tereddüt yok tabiki.... Ama teknik diye de birşey var bu kagıtta geçersiz mi?? tarihi zirvesini geçmiş bir kağıttan söz ediyoruz...

7. 2 saatte 2m lot islem.... Fiyat stabil.

8.  Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    2 saatte 2m lot islem.... Fiyat stabil.
    Pasta atabilir misiniz sayın hevren33.

Sayfa 140/267 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •