Sayfa 125/267 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Endekste 108.XXX'ler beklentim vardı zaten,ama Asuzu için bu seviyelerde 12 üzerini görmek evet olabilir ama kalıcı olmaz,1 ay kadar daha uzak durmanda fayda olabilir.Çok fazla beklentim yok açıkcası,2020 son çeyrek önemli bu hisse için,bir de eğer yerli oto fabrika temeli atılırsa kıpırdanır ama yine kalıcı olmaz,geri dönüş mutlaka yapar.Benim düşüncem bu şekilde,eğer ihtiyacın yoksa uzun vade düşünmen daha mantıklı...çünkü sermaye artırımı yok,temettü yok,zarar var vs.uçacak kaçacak diyenlere kanma derim...kısa vade vur-kaç marjı düşük ve anlık hareket ediyor,yakalayamıyorsun...Önden yüklemeli satış gir,hisseyi takip edip yorma kendini...
    Şimdi 11.6X aslında gümbür gümbür geçilemedi,devamında 11.90 var...buralarda da tırmalatacak belliki...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Anlık zıplayışlarına bakma 11.90 direnç,döner dolaşır aşağı gelir burayı aşmaya çalışır,tırmalatır dediğim buydu,bu ara mal veriyorlar yani satıştalar,Endeks'in artısı çok önemli yoksa 11.40-11.60 aralığı geri çekilmeler gayet normal olur bu şartlarda,endeks eksiye dönerse hiç affetmez geri gelir.108.XXX lerde realizasyon bekliyorum bilgin olsun.1 ay daha bu hisse hisse için beklemeni tavsiye ediyorum,düştükçe kademeli alım yapabilirsin...

3. Yok tukaş'taki feryat figana bakıyorum,ders gibi...Asuzu dediğim gibi...evet yarında düşüş beklenebilir...bugün kapanışı görelim ama bu seviyeler olur dediğim gibi...zıplarsa çok süpriz olur...

4. 2020 sene başından başlayıp 03 Mart tarihine kadar giden grafiğinin yaklaşık kopyasını yapacak gibi...yani en az 1 ayı var dememin sebebi bu...2 ay'da olabilir...+-50 kademe aralığında yataya sarıp devam edebilir...Hissede değilim bilgine...
    yerli oto fabrika temelini saymıyorum,anlık mal boşaltmak için kullanacaklardır,yani çıkmasıyla inmesi çok yakın zaman aralığında olacak...

Malesef yaptığı bu saçma hareketler ile yatırımcı çekemez, kademeler dolmadan doldur boşalt başka bişey yok.
    İşin Uzmanları dururken, Yatırım Tavsiyesinde bulunmak haddimize değil

6.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Endekste 108.XXX'ler beklentim vardı zaten,ama Asuzu için bu seviyelerde 12 üzerini görmek evet olabilir ama kalıcı olmaz,1 ay kadar daha uzak durmanda fayda olabilir.Çok fazla beklentim yok açıkcası,2020 son çeyrek önemli bu hisse için,bir de eğer yerli oto fabrika temeli atılırsa kıpırdanır ama yine kalıcı olmaz,geri dönüş mutlaka yapar.Benim düşüncem bu şekilde,eğer ihtiyacın yoksa uzun vade düşünmen daha mantıklı...çünkü sermaye artırımı yok,temettü yok,zarar var vs.uçacak kaçacak diyenlere kanma derim...kısa vade vur-kaç marjı düşük ve anlık hareket ediyor,yakalayamıyorsun...Önden yüklemeli satış gir,hisseyi takip edip yorma kendini...
    Şimdi 11.6X aslında gümbür gümbür geçilemedi,devamında 11.90 var...buralarda da tırmalatacak belliki...

Burada yazmıştım,neden gitmiyor?Belli değil mi?Fazla beklentin olmasın diye söylüyorum,dediğin rakamlar için ise daha çok var...son çeyrek belki diyorum...endeksle beraber,yatayda aşağı yukarı nereye eserse +-50 kademe aralığında dalgalanır...Takibimde olmadığı için,çok fazla bakamıyorum.
    Anlık zıplamalarına kanma...hala destek arayışında gibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
    Anadolu Isuzu, garantisi biten müşterilerini düşünerek kamyon, kamyonet, pick up ve otobüs grubundaki tüm araçları için eko bakım kampanyasını hayata geçirdi

Anadolu Isuzu, Eko Bakım ve Yedek Parça İndirim Kampanyası ile ticari araç sahiplerine garantisi biten araçlarında 369 liradan başlayan Eko Bakım paketinden yararlanma imkanı sunuyor.

Firma açıklamasına göre, Türkiye'nin en yaygın ticari araç satış ve servis ağına sahip otomotiv markası Anadolu Isuzu, garantisi biten müşterilerini düşünerek kamyon, kamyonet, pick up ve otobüs grubundaki tüm araçları için eko bakım kampanyasını hayata geçirdi.

Satış Sonrası Hizmetleri kapsamında Eko Bakım ve Yedek Parça İndirim Kampanyası ile Isuzu yetkili servislerinde 369 liradan başlayan Eko Bakım paketinden yararlanma imkanı sunulacak. 1-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile avantajlı bakım paketlerinin yanı sıra orijinal yedek parçalarda yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Cazip araç bakım kampanyası ile detaylara "isuzu.com.tr" adresinden ulaşılabiliyor.
    Kaynak : Anadolu Ajansı

Hissede geceden kalmış gibi hareketler var, iyi takip ile al-sat mümkün gerisi yalan.
    İşin Uzmanları dururken, Yatırım Tavsiyesinde bulunmak haddimize değil

Sayfa 125/267 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •