Sayfa 41/267 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by borsamagduru Yazıyı Oku
    Selamlar;

Bir panik havası söz konusu. 13,99 seviyelerinde stop olmayan arkadaşların sakin kalmasında fayda var. Zira teknik açıdan 12.3 seviyelerine kadar geri çekilme yükseliş trendini bozmamakta. Biraz dinlenip güç toplaması halinde 16 seviyeleri en kısada yeni hedef noktası haline gelebilir. Detaylı grafiği paylaşıyor olacağım.
    https://invst.ly/pavpd
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

2.  Alıntı Originally Posted by borsamagduru Yazıyı Oku
    Bu veriyi aldığınız site neresidir.Portföye alacağım
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

3. Maalesef hisse güvenini yitirdi arkadaşlar,alım yapana anında cezayı kesiyorlar...Nerede dengelenecek henüz belli değil...arada onu takip ediyorum...
    Umarım toparlar biraz ama çok şeyde beklemiyorum açıkcası(Tepki olarak kalır)...12.15-12.50 aralığında yatayda bir dengelense en azından kısa vade 1-3 ay buralarda oyalanabilse iyi olabilir...
    Güzel bir grafik çalışması olmuş,şimdilik 12.3X seviyelerine bakarım...buralardan dönüp yukarı giderse tebrik ederiz...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ozgur cocuk Yazıyı Oku
    Bu veriyi aldığınız site neresidir.Portföye alacağım
    https://tr.investing.com/equities/anadolu-isuzu-chart
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

5. yerli oto yerliye yerleştime operasyonu olacak galiba bundan sonra togg demek

6. Şu ihale konusunda eğer yine BMC-Katar ortaklığına vermezlerse çok iyi olur...Sürekli bu tür ihaleleri bu konsorsiyuma vermeleri artık mide bulandırır...TOGG ortağı olan Anadolu grubuna da bu konuda kolaylık sağlamaları gerekir diye düşünüyorum... bunu da söylemek isterim...
    İnşallah çok zor da olsa ihaleyi alabilirler...

7. Zor bir hisse gerçekten,umarım herkes için hayırlısı olur...Kendi adıma artık takibi bırakıyorum...Bulaşmamayı tercih ederim...Herkese mutlu,sağlıklı yeni bir yıl dilerim...

8. Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

Sayfa 41/267 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •