Sayfa 161/267 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. ASELSANLA YAPILAN ANLAŞMANIN ÜRÜNÜ OLAN ERKEN İHBAR RADAR SİSTEMİ SEYİDLERE ENTGRE EDİLMİŞTİR...
    BUGÜNKÜ ASELSAN TESİSLERİN AÇILIŞINDAN SEYİD İN FOTOGRAFLARI...
    Son düzenleme : devil hunter; 12-11-2020 saat: 22:20.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2.  Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    kocaeli belediyesinin ihalesinde ki şartlar uygun olmadığı için iptal edilmiş şirket itirazda bulanacakmış eeee bunca işe rağmen 3-5 çakala maskara ettiniz koca şirketi şimdi de haber olumlu iken yerinden kıpırdamayan haber ile düşüşe geçmiş Allahınızdan bulun.
    Şirket çok kötü yönetiliyor, bu hata affedilemez sorumlular derhal istifa etmeli.....

3.  Alıntı Originally Posted by efendi Yazıyı Oku
    şirket çok kötü yönetiliyor, bu hata affedilemez sorumlular derhal istifa etmeli.....
    hem şirket hemde yatırımcısı zarar gördü koca şirket sanki ilk defa mı ihaleye giriyormuş böyle saçmalık olamaz rakam da az rakam değil ki ilginç bakalım itiraz bir sonuç getirecek mi.

4.  Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Şirket çok kötü yönetiliyor, bu hata affedilemez sorumlular derhal istifa etmeli.....
     Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    hem şirket hemde yatırımcısı zarar gördü koca şirket sanki ilk defa mı ihaleye giriyormuş böyle saçmalık olamaz rakam da az rakam değil ki ilginç bakalım itiraz bir sonuç getirecek mi.
    Bunların idari ve yönetim katındaki tüm elemanlarının Koç grubunun herhangi bir şirketine stajer olarak gönderilmesi gerekir. O zaman belki biraz birşeyler öğrenirler...

5.  Alıntı Originally Posted by Lesergo Yazıyı Oku
    Bunların idari ve yönetim katındaki tüm elemanlarının Koç grubunun herhangi bir şirketine stajer olarak gönderilmesi gerekir. O zaman belki biraz birşeyler öğrenirler...
    yöneticilerin aileride işin içine girerse ne olur? Birisi gelinini koysun, müdür karısının tanıdığını atasın önemli yerlere sonra otobüs satış bekle.koca 9 ay da 2 otobüs sat yurt içine...İzmit ihale faciası yaşa. 4 sene zarar yaz. Bunları yapmak büyük başarı....yatırımcı arkadaşlarımın söylediği gibi bu şirket iyi yönetilmiyor. Holding sahipleri nasıl hesap sormuyor anlamış değilim?
    Başka yerde hemen kelle alınır?
    Son düzenleme : devil hunter; 13-11-2020 saat: 18:57.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

6.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    yöneticilerin aileride işin içine girerse ne olur? Birisi gelinini koysun, müdür karısının tanıdığını atasın önemli yerlere sonra otobüs satış bekle.koca 9 ay da 2 otobüs sat yurt içine... 4 sene zarar yazmasıda büyük başarı....yatırımcı arkadaşlarımın söylediği gibi bu şirket iyi yönetilmiyor. Holding sahipleri nasıl hesap sormuyor anlamış değilim?
    Aynen katılıyorum bu şirkette de buna benzer durumlar varsa bu bir skandaldır. Yönetim kurulu duruma acilen el koymalıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    yöneticilerin aileride işin içine girerse ne olur? Birisi gelinini koysun, müdür karısının tanıdığını atasın önemli yerlere sonra otobüs satış bekle.koca 9 ay da 2 otobüs sat yurt içine...İzmit ihale faciası yaşa. 4 sene zarar yaz. Bunları yapmak büyük başarı....yatırımcı arkadaşlarımın söylediği gibi bu şirket iyi yönetilmiyor. Holding sahipleri nasıl hesap sormuyor anlamış değilim?
    Üstadım sizin dediklerinize ekleme yapayım,büyük patron(Tuncay bey) için anadolu gurubunun en gözde markası efestir muhtemelen asuzu da ki bu rezilliği bilmiyor olabilir ki bu son ihale işi bir skandaldır,sizin yıllarca emek edip bizlere sunduğunuz işler her hangi bir ufak çaplı şirkette olsaydı neler neler olurdu zamanında şirketin kötü yönetildiğini söylediğimde bana ağlama paran ne kadar değerli denilmişti bazı hissedarlar ile boşuna atıştık bu adilerden sebep yıllarca bekleyip cerez miktar ile hissemin büyük kısmından ayrıldım ama yinede bir türlü gönül bağımı atamadım inşallah herkes hak ettiğini alır özellikle siz çok emeğiniz var.

8. Askeri araçlarda MAN yerine artık Anadolu Asuzu’nun kullanılacağı söyleniyor doğruluk payı var mı?

Sayfa 161/267 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •