Sayfa 170/267 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Elimde uzun zamandır olduğundan olabilir mi. Siz hiç mi yanlış yapmadınız hisse alırken elimde hisse olması şirketin iyi olduğunu göstermezki. Yıllardır pörtföyde var para pul oldu resmen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Üstad şirketimizin kötü olmadığı ve çok önemli bir sanayi şirketi olduğu ve benim kanaatim otokar muadili olduğunu düşünüyorum bende 2017 ekimden burdayım bazan kızdım al sat yaptım bazan çok da sövdüm hedefim 2023’tü kendimce azımsanamayacak kadar yatırımım var bir çok kişi senin durumunda sorun şirkette değil kesinlikle bistte iyi yönetilmiyor eğer patron yatırımcısını gerçekten düşünseydi şuan abartısız 30/40’ları çoktan geçerdi yazık şu rakamlara yarın ola hayır ola inşallah ihalemiz olumlu sonuçlanır da belki hak ettiği rakamlara ulaşır.

2.  Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    Ãœstad ÅŸirketimizin kötü olmadığı ve çok önemli bir sanayi ÅŸirketi olduÄŸu ve benim kanaatim otokar muadili olduÄŸunu düşünüyorum bende 2017 ekimden burdayım bazan kızdım al sat yaptım bazan çok da sövdüm hedefim 2023’tü kendimce azımsanamayacak kadar yatırımım var bir çok kiÅŸi senin durumunda sorun ÅŸirkette deÄŸil kesinlikle bistte iyi yönetilmiyor eÄŸer patron yatırımcısını gerçekten düşünseydi ÅŸuan abartısız 30/40’ları çoktan geçerdi yazık ÅŸu rakamlara yarın ola hayır ola inÅŸallah ihalemiz olumlu sonuçlanır da belki hak ettiÄŸi rakamlara ulaşır.
    Valla hareketler hiç ihaleyi alacak gibi durmuyor ama hakkımızda hayırlısı. Göreceğiz yarın.

3.  Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    Üstad şirketimizin kötü olmadığı ve çok önemli bir sanayi şirketi olduğu ve benim kanaatim otokar muadili olduğunu düşünüyorum bende 2017 ekimden burdayım bazan kızdım al sat yaptım bazan çok da sövdüm hedefim 2023’tü kendimce azımsanamayacak kadar yatırımım var bir çok kişi senin durumunda sorun şirkette değil kesinlikle bistte iyi yönetilmiyor eğer patron yatırımcısını gerçekten düşünseydi şuan abartısız 30/40’ları çoktan geçerdi yazık şu rakamlara yarın ola hayır ola inşallah ihalemiz olumlu sonuçlanır da belki hak ettiği rakamlara ulaşır.
    İhale işi olur olmaz ayrı konu ama otkar 1 milyar dolar asuzu 200 m.usd lerde olmamalı,kar önemli ama her şey değil,ytd.

4. İhale alacakmış gibi durmuyor toplayanlar veriyor sanki. Ytd

5. Yeter artık arkadaşlar bu kağıdı Otokar ile kıyaslamaktan vazgeçin.Ben yıllar önce bu hatayı yaptım. Otokar her türlü zırhlı aracı yapıp dış pazarlarda satıyor. Asuzu yöneticileri bir ihale işini bile beceremiyorlar. Otokar 9 ayda 320 milyon TL kar etmiş,bu uyuz eşşek zarar üstüne zarar yazıyor.Ytd...

6. Asuzu nun da günü gelecek
    Ytd

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

7. 300bin m2 arazisi olan yılda 20bin’e yakın araç üretebilen midibüste sektörün lideri konumda olan bir şirketin bu rakamlarda olması tabi ki üzücü bir durum ben otokar demedim muadili olabilir diyorum ve hala iddaa ediyorum sorun şirkette değil kesinlikle 2 yıldır bir türlü beceremeyipte Savunma ihalesini alamayan yöneticilerde özellikle bu dönemde Ordumuzun çok ihtiyacı olan araçları bir türlü ikna edilemeyip tedarikçi olamayanlar utansın 5 baba yiğit olacaksın bu kadar pasif olacaksın pes KAP bildirimlerinizden utanın kaç aydır doğru dürüst hiç bir şey yok ve sürekli aynı hateketler ile insanların gözlerini boyayıp sonrası hayal kırıklığı

8. Ne oldu ihale bi duyumu olan yokmu

Sayfa 170/267 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •