Sayfa 126/267 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Geri geleceğini bile bile 11.65 maliyetle ne diye aldın ki?Eksi olacağını düşünmüyorum ama her yükseliş satış fırsatı bunu bil,ben takip ediyorum ama sadece ne yapıyor diye bakıyorum,alım için bir niyetim yok.Düştükçe al,endeks ve hisse artıda iken mal alınmaz...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Evet 108.XXX hedefim var diyordum zaten ama Asuzu da en azından 12.2X görmeliydi bu endekste,11.4X-11.9X bu aralıkta dinlendirecekler,Endeks kar realizasyonu yapar +108.XXX lerde,önce yatay devamında eksi...Asuzu'da kısa süreli 11.2X'de görülebilir dikkat...
    Yarın için bugünkü kapanışa göre +20 kademeye oynayabirsin...umarım gelir...Endeks erken dönüş yaparsa,hiç acımaz verir geçerler...

3. Elimde hisse yok şu anda,endekste realizasyon bekliyorum...105.XXX'lerde seçtiğim hissede giriş yapabilirim ama..o zaman bakacağım yani...Asuzu daha önce dediğim gibi işte...değişen birşey yok...realizasyonda geri gelir mutlaka...11.2X test edip yine 11.4X-11.9X dalgalanır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    OTOMOTİV HABERLERİ
    Türkiye'nin Otomobili'nin fabrikası 'ÇED olumlu' raporunu aldı
    | 02.06.2020 13:39 |

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından çalışmaları planlandığı biçimde sürdürülen Türkiye'nin Otomobili yatırımı Bursa'nın Gemlik ilçesinde inşa edilecek olan fabrika inşaatının başlayabilmesi için gerekli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporunu olumlu olarak aldı.
    https://finans.mynet.com/haber/detay...lumlu-raporunu

5. Sattın mı,walla süper fiyata vermişsin...tebrikler...nasıl geri geldi gördün mü,sürekli aynı hareketler...Pusuda bekle şimdi,acele yok...

6.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Sattın mı,walla süper fiyata vermişsin...tebrikler...nasıl geri geldi gördün mü,sürekli aynı hareketler...Pusuda bekle şimdi,acele yok...

11.90 henüz geçildi denilemez,ayrıca gideceği max nokta 12.26 görünüyor bende...çarpar geri döner...o kadar gücü yok...satıcılar sever böyle trene binenleri

7. Bugün tavan kokusu alan var mı. 😎

8.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    11.90 henüz geçildi denilemez,ayrıca gideceği max nokta 12.26 görünüyor bende...çarpar geri döner...o kadar gücü yok...satıcılar sever böyle trene binenleri

Bana göre tutunamaz yarın ve Cuma gününe dikkat et...endekse satış gelirse,en önde düşer...düşüş öncesi vole vurdular...kapanışa dikkat...yükseliş devamı için şimdilik sebep göremiyorum...

Sayfa 126/267 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •