Sayfa 190/267 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3. 5 tane KENDO şehirler arası siparişi...

Fransızca çeviri...

Ürün yelpazesinin geliştirilmesinin ve yolcu taşımacılığının enerji geçişine katılma arzusunun bir parçası olarak, distribütörü FCC ile bağlantılı Japon üretici Isuzu Bus, neredeyse bir yıl önce yepyeni Bio GNV okulu ve şehirlerarası otobüsü başlattı: Kendo Cars Lieutaud Group (Vaucluse) ile tanışma şerefine 4 gösteri koçumuzla 200.000 km'den fazla yol kat edeceğimiz sunumu ve testleri sırasında oldu. 1875'te kurulan ve 2021'de 4. ve 5. nesil tarafından yönetilen yüz yıldan daha eski bir şirket. Bu aile şirketi bize kendomuzu gösterme şansı verdi, bu da bir haftalık testlerden ve bazı görüşmelerden sonra 5 Kendo GNV, 63 koltuk siparişi vermemize izin verdi. 2021'in sonunda Vaucluse'deki şehirlerarası hatlarında, halihazırda yapım aşamasında olan NGV istasyonlarının faaliyete geçeceği zaman, onları etkileyecek. Bu nedenle, tüm FCC Isuzu Otobüs ekibinin ve Satış Müdürümüz Willem Raynal'ın adıyla ilişkilendirilmiştir. topluluklar veya onların ulusal ve uluslararası müşterileri için mükemmel bir örnektir, aynı zamanda bizim için kalıcı bir taahhüt olacaktır.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. yorumsuz....

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kötü günlerde 16 da gelırım demiştim..
    Ama gönül bagımız var bir kere..
    Bugun cüzzi miktarda destek attım..
    Tamamen duygusal olarak..

Bol kazanclar dılerım.
    2 Milyar Dolar

6. Yahu BMC de satılırken bugun neden 16 dan biraz daha Asuzu almamı sağladılar..?
    1000 otobos aşkına..!
    Anlamadım ama satan abilere tesekkürlerimi iletiyorum..
    2 Milyar Dolar

7. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 190/267 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •