Sayfa 245/267 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. https://fb.watch/cmNEJmyFbn/

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

2.  Alıntı Originally Posted by devil hunter Yazıyı Oku
    https://fb.watch/cmNEJmyFbn/

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler sayın devil hunter. Sizde olmasanız şirket hiç bilgi vermeyecek.

3. Sn Devil Hunter bugün İtalyadaki otobüs ihalesinin teklif verme son günü mü? İhale günü mü ? İtalyanca haberde 14 Nisan 16.00 ya kadar uzatıldı diye bir metin vardı. Ne olduğunu tam çözemedim.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bol kazançlar
    Acemşah hocam nasılsınız? Nereden nereye. 2016 da 2-3 liralardaydı. Asuzunun geleceğinin parlak olduğunu anlatmaya çalııyordunuz millete. Biraz hakkettiği yerlere gelmesiyle, biraz dolardaki artışla o gün iin hayal bile edilemeyecek seviyelere geldi.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Asuzu hayalimize daha gelmedi, hayal bile edemediğimiz yer buralar değildir.

Hayalimiz. 1000 lot eşittir 1 D-max

Bedelsizle 3300 lot
    100 TL gördü..... 330.000 TL.

Dmax kaç para !!!!

Sonuç olarak hayalimize gelmemiştir (nokta)

6.  Alıntı Originally Posted by klavye99 Yazıyı Oku
    6-7 yılda neler gördük neler ortağım.

Aynı gün tavanları, tabanları gördük.

Daha düne kadar 15 lerde idi. Bugün 100 leri görüp duzeltme yapıyor. Parasını çok seven bulaşmasın buna.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    👋👋
    .....ortağım....

Bu kelime çok şey anlatır.

7.  Alıntı Originally Posted by Baybars Yazıyı Oku
    Sn Devil Hunter bugün İtalyadaki otobüs ihalesinin teklif verme son günü mü? İhale günü mü ? İtalyanca haberde 14 Nisan 16.00 ya kadar uzatıldı diye bir metin vardı. Ne olduğunu tam çözemedim.
    evet bugün teklif vermede son gün ...yatırımcı ilişkilerini aradım.sır vermedi ...KAP takip ediniz dedi...ihaleye başvurdunuz mu dedim yine sır vermedi. başvuru yapılırsa yasal olarak bunu KAP'a bildirmemiz gerekli dedi.

hayırlısıyla bekliyoruz...

bu arada alıcı satıcı bilgileri paylaşacak var mı

8.  Alıntı Originally Posted by slethern Yazıyı Oku
    evet bugün teklif vermede son gün ...yatırımcı ilişkilerini aradım.sır vermedi ...KAP takip ediniz dedi...ihaleye başvurdunuz mu dedim yine sır vermedi. başvuru yapılırsa yasal olarak bunu KAP'a bildirmemiz gerekli dedi.

hayırlısıyla bekliyoruz...

bu arada alıcı satıcı bilgileri paylaşacak var mı
    Teşekkür ederim. Çok büyük bir ihale. Asuzunun 2021 cirosunun 2.5 - 3 katı büyüklüğünde

Sayfa 245/267 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •