Sayfa 144/267 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. .

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

2. Selamlar,

16,3 seviyesi en kısada oldukça önem arz etmekte. Şayet bu seviyenin üzerine atar ve 2 gün üzerinde kapanış sergiler ise 20 li rakamlar radarına girebilir. Aşağıda ise yine en kısada 15,55 ilk kritik seviye şeklinde göz çarpmakta.
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

3.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Günaydın,Gördüğüm endeksin artısı ile hisseyi tutmaya çalışıyorlar,endeks dönerse altta 14.8X'e kadar hiç acımaz verirler...ani yükselişlere aldanmayın dememin sebebi bu..Ne kadar yüksekten vermeye devam ederse o kadar iyi...unutmayınız...her seferinde yeni mağdurlar yaratmayı sever bu hisse...Çok belli olmuyor mu?

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok artık,yazmaz olaydım)

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. .

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

5. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

6. Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

7. Selamlar,

Buralardan yani 11.6 seviyelerinden dönebilir. Düşük hacimler ile şu seviyelere kadar düşürebilmeleri hissenin toplu olduğuna dair izlenim sunmakta. Özellikle trade eden arkadaşların dikkatli olmasında fayda var. Vadesi min. 3 ay olan arkadaşlar için teknik açıdan 11.6 seviyesinin üzerinde kalması durumunda daha fazla bir risk hali hazırda görünmemekte. Kasım ayı ve sonrası bugünkü rakamların çokça zikredileceği bir ay olabilir. 11.6 seviyesinin üzerinde kalması durumunda ilk etapta 13.5 seviyesine kadar tepki hareketi gelebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

8.  Alıntı Originally Posted by borsamagduru Yazıyı Oku
    Selamlar,

Buralardan yani 11.6 seviyelerinden dönebilir. Düşük hacimler ile şu seviyelere kadar düşürebilmeleri hissenin toplu olduğuna dair izlenim sunmakta. Özellikle trade eden arkadaşların dikkatli olmasında fayda var. Vadesi min. 3 ay olan arkadaşlar için teknik açıdan 11.6 seviyesinin üzerinde kalması durumunda daha fazla bir risk hali hazırda görünmemekte. Kasım ayı ve sonrası bugünkü rakamların çokça zikredileceği bir ay olabilir. 11.6 seviyesinin üzerinde kalması durumunda ilk etapta 13.5 seviyesine kadar tepki hareketi gelebilir.
    üstadım biz bu tarz hareketlerine alıştık alışmasına da 1 hafta boyunca şirketin Kap bildirimi sadece devre kesti yayınlaması şirket yönetimi hiç mi umursamıyor tamam bütün hisselerde dalgalanmalar oluyor hatta bence alım fırsatı bile oluştu diyebiliriz,ama yazık hisseyi alırken Otokar olabilecek gözü ile bakıyordum galiba mümkün olmayacak 3.5 yıldır bekliyorum ilk baştan beri hedefim 2023'lerdi Allah'tan hissemi böldüm yoksa bu beni verem ederdi benden daha da eski paydaşlarımız var eğer al-sat yapmamışlarsa onlara da yazık herkese sabır ve bol kazançlar diliyorum bakalım Bistte daha neler olacak umarım toparlar.

Sayfa 144/267 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •