Special Days Image
Sayfa 113/619 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 4951 madde; 897 - 904 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Global 22.40 gösterdi . Globalin oldugu yerde zaten pislik olur . Spek globala müsade etti .1.5 m deuce vermişti zaten . Ne olur cuma günü zaten ky sattı . Ama yeni ky geldi . Yeni gelen ky korkar satar . Elinde önceden tutan zaten tutuyor . Türkiye kupası maçı var . Lanet hoca gitti . Tüm maçlara 1 .0 önde başladık ama gerizekalı hoca yüzünden kaybettik . Taktik yok .Deniz kendini zorla attırdı ne gerek vardı yedek kulubesine saldırmaya gs 10 kişi kalacaktı . Ali koç da gitse iyi olacak . Ben şahsi düşüncem çok düşmez hatta bedelli bekliyorum çünkü blanço ortada tranfer yapamayacak durumda . Evet canımız yarın yanacakmı yanar ama sabırlı olan kazanır . Hepimize geçmiş olsun
    Çok güzel bir yorum..
    6-7 arası 1 yıl boyunca toplanan mallar bu yıl nasılsa kesin şampiyon beklentisiyle kağıdı hep yüksek tuttular..Berabere kaldı yüksek tuttu, yenildi yüksek tuttu ta ki alanya maçı sonrası mallamaya başladı. Ankaragücü maçı kesin kazanır, gsrayı da yener rahatça çıkarım dediler ama o maçda kaybedilince şeytani bir hareket yaptılar...Aniden gsray maçı öncesi 16'dan 22'ye çıkartıp piyasayı sağlam şekilde malladılar...Bu hareketi kimse beklemediği için herkes derbi sonrası kazanır satarım diye düşündü..Hem malları verdiler, hem de derbi öncesi risk almadan işi bitirdiler..
    Yarın açıkçılar temiz iş görür, cuma alanların donuna kadar alırlar. Artık çok konuşulacak bir şey yok.
    Fener'in şampiyon olamayacağı aylardır kabak gibi oynadığı futboldan belliydi.

2.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Gelecek sene daha iyi olur ama uzun vadeli kalmakta çok riskli
    Bedelli ihtimali çok yüksek
    Fikstüre çok güvendim.. böyle bir futbol beklemiyordum.. geçmiş olsun herkese.. spegin insafına kaldık...

3.  Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Global 22.40 gösterdi . Globalin oldugu yerde zaten pislik olur . Spek globala müsade etti .1.5 m deuce vermişti zaten . Ne olur cuma günü zaten ky sattı . Ama yeni ky geldi . Yeni gelen ky korkar satar . Elinde önceden tutan zaten tutuyor . Türkiye kupası maçı var . Lanet hoca gitti . Tüm maçlara 1 .0 önde başladık ama gerizekalı hoca yüzünden kaybettik . Taktik yok .Deniz kendini zorla attırdı ne gerek vardı yedek kulubesine saldırmaya gs 10 kişi kalacaktı . Ali koç da gitse iyi olacak . Ben şahsi düşüncem çok düşmez hatta bedelli bekliyorum çünkü blanço ortada tranfer yapamayacak durumda . Evet canımız yarın yanacakmı yanar ama sabırlı olan kazanır . Hepimize geçmiş olsun
    21 Şubat SPK bildirisi ile açığa satış ve kredili işlemler 06 Mart 2020 tarihine kadar kapalı..

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Corta Yazıyı Oku
    21 Şubat SPK bildirisi ile açığa satış ve kredili işlemler 06 Mart 2020 tarihine kadar kapalı..

Haa benim maliyetim 16 çok durmam, Kadıköy büyüsüne güvenip aldım Cuma günü, satar çıkarım çok beklemem

5.  Alıntı Originally Posted by mazlum_trader Yazıyı Oku
    Fikstüre çok güvendim.. böyle bir futbol beklemiyordum.. geçmiş olsun herkese.. spegin insafına kaldık...
    Hissem yok. Koyu fenerliyim. Gozume uyku girmiyor!! Unutmak istiyorum!!! Ali istifa ersun istifa. Ugursuzlar

6.  Alıntı Originally Posted by balikcci Yazıyı Oku
    Hissem yok. Koyu fenerliyim. Gozume uyku girmiyor!! Unutmak istiyorum!!! Ali istifa ersun istifa. Ugursuzlar
    hepimiz fenerliyiz, çok takmamak lazım, hayatta daha önemli şeyler var...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

7.  Alıntı Originally Posted by Baron Yazıyı Oku
    hepimiz fenerliyiz, çok takmamak lazım, hayatta daha önemli şeyler var...
    daha 1 ay öncesine kadar eniyi topu fenerbahçe oynuyor diyorlardı. press yapan ısıran takım die..
    adamlar çözdü bizi. Bu maç 6 puanlık maçtı. şampiyonluk hayal oldu. 13lere kadar çekebilirler bugün..

Açığa satış yasak
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Çok güzel bir yorum..
    6-7 arası 1 yıl boyunca toplanan mallar bu yıl nasılsa kesin şampiyon beklentisiyle kağıdı hep yüksek tuttular..Berabere kaldı yüksek tuttu, yenildi yüksek tuttu ta ki alanya maçı sonrası mallamaya başladı. Ankaragücü maçı kesin kazanır, gsrayı da yener rahatça çıkarım dediler ama o maçda kaybedilince şeytani bir hareket yaptılar...Aniden gsray maçı öncesi 16'dan 22'ye çıkartıp piyasayı sağlam şekilde malladılar...Bu hareketi kimse beklemediği için herkes derbi sonrası kazanır satarım diye düşündü..Hem malları verdiler, hem de derbi öncesi risk almadan işi bitirdiler..
    Yarın açıkçılar temiz iş görür, cuma alanların donuna kadar alırlar. Artık çok konuşulacak bir şey yok.
    Fener'in şampiyon olamayacağı aylardır kabak gibi oynadığı futboldan belliydi.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 113/619 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •