Special Days Image
Sayfa 101/619 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 4949 madde; 801 - 808 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Taban yolu görünüyor
    Önce Trabzon sonra GS takip eder sırayla taban yapacaklar yavaş yavaş.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    uzak durun ,carpilirsiniz bugün..
    ytd
    bu kadar ky işleme girdiyse ve 5 kere devre kesici yediyse bu tahtadan uzak durulur , biraz sakinlessin tahta , durduk yere carpilmayin arkadaşlar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Vay beee
    Bazen ndeeler ya askkerlikte mantık aramayın diye
    Şu anda da bu tahta öyle olmuş...
    Mantık aramayın. 10-11 aydır takipteyim bugün ki gibi hiç hareket etmemişti

Lise arazi tapusu, Fenerol ve önceki 22 den düşüşün çıkışı 18-20 tl arasıydı zaten..

Şampiyonluk beklenti hareketini TS 1.5 dan 9 a kadar çekti..
    Normalde Fener tahtası kendi dinamiklerine göre inip çıkıyordu..
    Bugün 22 lere çıkması şimdi bi anda 16 lara düşmesi %35 marj çizdi. Bi anda saniyeler içinde 22 lerden 18 lere düştü.

Bakıyırum Ts tahtasına göre hareket ediyor. Lakin , bugün hariç bu tahta hep kendi hareketini kendine göre yapmıştı. Tepeden alanları ezdiler...
    Dün ki çıkış hadi Gs yi yenecek yeniden şampiyonluk potasına girecek beklentisi olsa diyelim misal bugün niye çıktı niye düştü? İlk defa başka bi hisseye göre hareket ediyor. Çok tuhaf..
    Tahtayı da mındar ettiler, yazık...
    Borsa işte. Tuhaf iş. Alana niye aldın, Satana niye sattın diyemezsin. Herkes kafasına göre...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Vay beee
    Bazen ndeeler ya askkerlikte mantık aramayın diye
    Şu anda da bu tahta öyle olmuş...
    Mantık aramayın. 10-11 aydır takipteyim bugün ki gibi hiç hareket etmemişti

Lise arazi tapusu, Fenerol ve önceki 22 den düşüşün çıkışı 18-20 tl arasıydı zaten..

Şampiyonluk beklenti hareketini TS 1.5 dan 9 a kadar çekti..
    Normalde Fener tahtası kendi dinamiklerine göre inip çıkıyordu..
    Bugün 22 lere çıkması şimdi bi anda 16 lara düşmesi %35 marj çizdi. Bi anda saniyeler içinde 22 lerden 18 lere düştü.

Bakıyırum Ts tahtasına göre hareket ediyor. Lakin , bugün hariç bu tahta hep kendi hareketini kendine göre yapmıştı. Tepeden alanları ezdiler...
    Dün ki çıkış hadi Gs yi yenecek yeniden şampiyonluk potasına girecek beklentisi olsa diyelim misal bugün niye çıktı niye düştü? İlk defa başka bi hisseye göre hareket ediyor. Çok tuhaf..
    Tahtayı da mındar ettiler, yazık...
    Borsa işte. Tuhaf iş. Alana niye aldın, Satana niye sattın diyemezsin. Herkes kafasına göre...
    dünkü çıkış acikciyi öpmek içindi, başka bı nedeni yok..

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    dünkü çıkış acikciyi öpmek içindi, başka bı nedeni yok..
    Tamam güzel kardeşim varsayalım öyle de
    Ben farklı bişey anlatmak istedim.
    Normalde ben geçen hafta çoğunu verdim. Yazdım da...
    Benim şahsi değerlendirmem
    1. Bu tahta hiçbir zaman Diğer 3 sportife bağlı onlara bakarak hareket etmedi,
    Lakin bugün Ts yi kopyalıyor
    Ve fakat TS zaten 1 leeden 9 a kadar 9 kata yakın aylardır şampiyınluk fiyatlaması yapıyordu, onun düşüşü düzeltmesi adı her ne deniyorsa işte o tahtada normal
    Bu tahtanın, Ts tahtasını kopyalaması normal değil
    2. Bu tahtanın yıllara sari fiyat ortalaması 25-50 tl desen 30 tl civarı... Lise arazisinin tapusunun alınması, Feneroldan para gelmesi vs vs bence daha şampiyonluk fiyatlamasuna başlamamıştı, ben de bu yüzden çıkmıştım.
    Sanki TS gibi şampiyonluk fiyatlaması yapmış gibi düşmesi tuhaf.
    Bugün ki hareketi çok tuhaf onu anlatmak istedim...
    Normalde bu tahta hep kendi dinamiklerine göre giderdi. Diğer tahtalar Fenerden feyz alırdı. Bugün çıkışta düşüşte absürt...

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Tamam güzel kardeşim varsayalım öyle de
    Ben farklı bişey anlatmak istedim.
    Normalde ben geçen hafta çoğunu verdim. Yazdım da...
    Benim şahsi değerlendirmem
    1. Bu tahta hiçbir zaman Diğer 3 sportife bağlı onlara bakarak hareket etmedi,
    Lakin bugün Ts yi kopyalıyor
    Ve fakat TS zaten 1 leeden 9 a kadar 9 kata yakın aylardır şampiyınluk fiyatlaması yapıyordu, onun düşüşü düzeltmesi adı her ne deniyorsa işte o tahtada normal
    Bu tahtanın, Ts tahtasını kopyalaması normal değil
    2. Bu tahtanın yıllara sari fiyat ortalaması 25-50 tl desen 30 tl civarı... Lise arazisinin tapusunun alınması, Feneroldan para gelmesi vs vs bence daha şampiyonluk fiyatlamasuna başlamamıştı, ben de bu yüzden çıkmıştım.
    Sanki TS gibi şampiyonluk fiyatlaması yapmış gibi düşmesi tuhaf.
    Bugün ki hareketi çok tuhaf onu anlatmak istedim...
    Normalde bu tahta hep kendi dinamiklerine göre giderdi. Diğer tahtalar Fenerden feyz alırdı. Bugün çıkışta düşüşte absürt...
    idlib olayı desem..
    mal çıkmak için toplu hareket etmişlerdir , ben sabahtan +13 iken uyardım , sebep sonuç gerek yok..
    sportif hisse bunlar..
    başka arkadaşlar da dün yazdı , tspor alanlar kaç yıl taşır diye..birde bedelli ittirirler (gsray tahtasinda kesin olacak) , taşı dur tasiyabilirsen..
    ben ilk bu kağıda girdiğimde 3 kişi vardı buraya yazan , 7.50 iken yüzüne bakmayan ky , 22 TL den fener alıyorsa veya 9 TL den Trabzon , ne diyeyim ; Allah kolaylık versin..

7. ne olursa olsun.23 nerde 17 nerde 1 gun içinde..rulette bile bukadar olmaz....Bu işlerin kulüplere ne faydası var...

8.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    ne olursa olsun.23 nerde 17 nerde 1 gun içinde..rulette bile bukadar olmaz....Bu işlerin kulüplere ne faydası var...
    Borsada denetçi görevi gören SPK, bu agresif hareketleri inceleyecek mi merak ediyorum. Yoksa kafalarını kuma gömmeye devam mı?
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

Sayfa 101/619 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •