Sayfa 109/617 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 4933 madde; 865 - 872 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bjk goooooooooooollll))))

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Fenerliyim ama mal canın yongasıdır Fenere ve Bjk ye gömüldük bu hafta)

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bugün bjk maçından önce tweetterde 2-2 birer dedim , tuttu. Şimdi de Fenerbahçe 3-1 yener diyorum. Yarın akşam görüşmek üzere

4. Diger takimlarin maci tabiki onemli. Ama diger sonuclar ne olursa olsun, galatasary macindan baslayarak her maci kazanmaliyiz. Finans piyasalari bugunu degil yarini gelecegi satin alir. Gelecek icin umit yoksa hersey bos, spekler ne isterse o olur. Hala umit var. bu aksamdan baslayarak vitesi arttirip her maci kazanmaliyiz. Sportif takim icin hersey sampiyonluk olabilir ama sportif bir takimin hissesi icin hersey sampiyonluk demek degildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,837
     Alıntı Originally Posted by cote de azur Yazıyı Oku
    Bugün bjk maçından önce tweetterde 2-2 birer dedim , tuttu. Şimdi de Fenerbahçe 3-1 yener diyorum. Yarın akşam görüşmek üzere
    bu maç da 2-2 biter
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by cote de azur Yazıyı Oku
    Bugün bjk maçından önce tweetterde 2-2 birer dedim , tuttu. Şimdi de Fenerbahçe 3-1 yener diyorum. Yarın akşam görüşmek üzere
    ben bjk / tspor maçına 4/1 biter demiştim , 8/1 olacak maç 2/2 bitti, birazda şans olacak..
    bu akşamki maç icinse : 4/0 biter diyorum..ytd
    şans bizden yana olsun..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    TH deli numarası yaparak farklı bir isimle geri döndü galiba
    😀
    ben diğerinden şüphelendim..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. Fenerbahçe milli takımına başarılar dilerim . Türk futbolundan artık utanıyorum şu kadroya bak ya sanki yavancı ülkeyle Oynuyor

Yazıklar olsun
    Galatasaray: Muslera, Mariano, Donk, Marcao, Saracchi, Seri, Ömer, Feghouli, Belhanda, Onyekuru, Falcao

Sayfa 109/617 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •