Sayfa 111/620 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 881 - 888 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Fenerde beklenti biti bkardeş ya. Nasıl -5 olacak bence dsha çok duşer. Keşke dediğiniz gibi olsa. Keşke.
    yeni teknik direktör olayı başlar , Türkiye kupası maçları var , beklenti biteli 2 hafta oldu , FB bu maçı alsa bile şampiyon yapılmayacağı belli oldu diyoruz , kime diyoruz..
    ali koç ile akpsporun arasi berbat , bı şekilde gönderileceği başkanlıktan el cektirilecegi belli oldu , biz bı umut diye diye salmadik kağıdı , satmadık da (maliyet çok dusuktu benim)
    lakin eşeğin malum organına suyu kaçırdılar takımı seviyoruz diye satmamazlik yapamazdik, 7 lerdeyken 7.50 lerdeyken bu kağıdı almamissin şimdi ne olacak diyorsun..
    tabanda açsa -15 de açsa yapacak bişey var mi, yok..fazla miktarda lotun varsa ya kol keseceksin veya bı 6 ay bekleyeceksin , spor hisseleri böyle..
    ytd
    not: ben en son harekette biradere 20.60 dan sattirdim , sat sat diye diye basının etini yedim , 22 oldu bana tantana yapıyor erken sattirdin diye..
    sportif hisse böyle , satmazsan satamaz hale gelirsin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. ya böyle ince espriyi çok seviyorum. İyi güldüm. Boş ver ya, parayı yine onlar götürüyor, üzüntüsü taraftara düşüyor.
    Bol asitli çamaşır suyu içesim geldi. Bittim ben bittimmmm.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yeni teknik direktör olayı başlar , Türkiye kupası maçları var , beklenti biteli 2 hafta oldu , FB bu maçı alsa bile şampiyon yapılmayacağı belli oldu diyoruz , kime diyoruz..
    ali koç ile akpsporun arasi berbat , bı şekilde gönderileceği başkanlıktan el cektirilecegi belli oldu , biz bı umut diye diye salmadik kağıdı , satmadık da..!
    lakin eşeğin malum organına suyu kaçırdılar , 7 lerdeyken 7.50 lerdeyken bu kağıdı almamissin şimdi ne olacak diyorsun..
    tabanda açsa -15 de açsa yapacak bişey var mi, yok..fazla miktarda lotun varsa ya kol keseceksin veya bı 6 ay bekleyeceksin , spor hisseleri böyle..
    ytd
    Sanki A.K çok mükemmel başkanlık yapıyorda, önünü kesiyorlarmış gibi yazı oldu.
    Tamam doğru fenerin hakkı yendide A.K. çok kötü yönetiyor!

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ali koç ile akpsporun arasi berbat , bı şekilde gönderileceği başkanlıktan el cektirilecegi belli oldu , biz bı umut diye diye salmadik kağıdı , satmadık da (maliyet çok dusuktu benim)
    lakin eşeğin malum organına suyu kaçırdılar takımı seviyoruz diye satmamazlik yapamazdik, 7 lerdeyken 7.50 lerdeyken bu kağıdı almamissin şimdi ne olacak diyorsun..
    ytd
    not: ben en son harekette biradere 20.60 dan sattirdim , sat sat diye diye basının etini yedim , 22 oldu bana tantana yapıyor erken sattirdin diye..
    sportif hisse böyle , satmazsan satamaz hale gelirsin..
    Bütün sermayeyi buna yüklemiştim. Maliyetim çok yüksek. Dediğiniz gibi beklemekten başka yapacak bir sey kalmadı. Allah yardımcımız olsun.

5. Taraftar olarak fanatik ola iliriz ama finansal konuda fanatiklik çok zarar veriyor. Bende GS yüzünden çok zarar etmiştim. Belli olmaz, geçen hafta BJK de yenildi ama tavan çizdi. Belki spek malda yakalanmıştır
    Yarin tabanmiyiz arkadaslar. Ben mahfoldum.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by aliankara Yazıyı Oku
    Sanki A.K çok mükemmel başkanlık yapıyorda, önünü kesiyorlarmış gibi yazı oldu.
    Tamam doğru fenerin hakkı yendide A.K. çok kötü yönetiyor!
    sosyal medya ekibi ve sosyal medyadaki ergenlerin gazına çok geliyor..
    comolli zaten başlı başına bi rezaletti..
    aziz demeyin bana , bu hallere bizi aziz getirdi , Ali Koç ta acemiliginin belkide iyi niyetinin kurbanı oldu..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Acilen Olağanüstü seçim yapılmalı,

Aziz Yıldırım yönetime geri gelmelidir.

İlk iş olarak teknik direktörlük görevine Vitor Pereira ' ı getirmelidir.

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

8. Vizyona bak kaliteye bak!

https://www.haberturk.com/son-dakika...i-2593116-spor

Sözün bittiği yer!

Sen misin çoluk çocuğun gofret parasına göz diken sen misin ky 3 krş hissesine göz diken!

Padişahım senden de büyük Allah var!

Sayfa 111/620 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •