Sayfa 115/620 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 913 - 920 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Fb de durum çok farklı . Şu an için devletten beklenti var . Tazminat gibi . Sanki çok iyi oynadıda şanpiyonluk elinden alınmış gibi . Ali Koç şunu yapmak istiyor geçmişte bize haksızlık edildi . Bunun karşılıgı bize şanpiyonluk verin . Benim koltugum sağlamlaşsın . Bu kadar hakemle oynamalarının algısı bu . Tamam 1 veya 2 maçta hakem kurbanı oldu ama olmayan takımmı var . Bunu oyuncusuda yapıyor yönetimide . Ben başjan olsam denize yüklü bir fatura çıkartırım . Faul olmuş gs 10 kişi kalacak sen artislik peşindesin . Fener toparlamaya toparlar Türkiye kupasında final oynar ve alır . Biraz gergin geçecek haftalar var . İdbil meselesi . Bankaların elinden alınan boş beleş paraları . Krona virüs . Şu an yabancının parası yok borsada . Dünya artık sıcak savaştan yana değil . Bunlarda atlatılır . Önemli olan endexsin düzeltmeden çıkması . Düzeltmeyi nedere bitirirler önemli olan endexs . 11400 mü yoksa buralardanmı görecegiz .Başkanlıga yakışan yeniğiyi hazmetmek . Trübünden taraftarın üstüne atlamak değil . Ali Koç ve Ersun Yanal derhal istifa etmeli . Fenerbahçeye yakışmıyorlar artık .

2. Devletten ne tazminatı beklentisi var, madem sallayacaksın doğru dürüst bi şeyler sallayın. Hisse satacak, oyuncu satacak vs gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    Ortam çok kötü olmaya başladı...13.26 göstermişti 13.50 yüklendik ufaktan 14.30 postalama,yine alan hayrını görsün...bu ortam tam tradeler için !!!...ytd.

avrupa borsaları göçmüş

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ortam çok kötü olmaya başladı...13.26 göstermişti 13.50 yüklendik ufaktan 14.30 postalama,yine alan hayrını görsün...bu ortam tam tradeler için !!!...ytd.
    açılışta 13.29'a 1000 adet yazdım. vermedi bana.. nasıl 13.26 dip gördü anlamadım arkadaş... 9.55 öncesi eşleşmede mi yaptı bunu.

6.  Alıntı Originally Posted by abilir Yazıyı Oku
    Devletten ne tazminatı beklentisi var, madem sallayacaksın doğru dürüst bi şeyler sallayın. Hisse satacak, oyuncu satacak vs gibi
    Görülen davalar bitsin tam netleşsin görürüz o zaman . Ya sen çok biliyorsun yada hiç bir şey bilmiyorsun . Hisseyle kulubü işi olmaz . Hisse speğin malıdır . Şu an istese tavan yapar . Hisse ile sporu karıştırma . Ama borsa beklentiyi satın alır .

7. Tabi hisse ile sporun ilişkisi olmaz, 20 seneye yaklaştık borsada ama kaçırmışız, bu fiyatlar bilançoya göre belirleniyor, televizyon, bina yapıp satıyorlar.

8. Bak ya biliyor ya bilmiyorsun . Borsada hisseler öncelikle spegin elindedir . Spek isterese çok güzel haberi *** eder . İsterse durduk yere hisse tavan olur . Anlatılmak isteneni anlamak istemiyorsun . Spek bugün gs yenilgisini aşağı yönlü kullandı . Ve tıpası yemedi taban yapmaya . O zaman trabzon tavan tavan tavan gitmeli senin mantıgınla . Fener çok kötü bir yönetimle yönetiliyor Bunuda spek güzel kullandı . Sanpiyonluk hayal ozaman taban taban gitsin . Hisse ile sporu karıştırmayın .spek olumlu yada olumsuz olarak etkiler . Endex çok düştü buna göre %9 eger endex yeşil olsa daha farklı olurdu . Şunu kabullenin Ali koç ve ersun yanal hem camiaya hemde hiseye olumsuz katkısı var .

Sayfa 115/620 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •