Sayfa 123/619 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 4945 madde; 977 - 984 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Brüt takasta olan başka bir hisse vardı...Neyse...Yarını bekleyeceğiz artık...

2. Fener brüt takasta degil sadece açığa satış yasağı var

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Tepeden alanlar zehir,zemberek,20 üstüne attı neden satmadınız,benmesela 19.50 boşalttım,peşi trade,borsa akıl oyunu yeridir !!!,hisseye alıp turşu koyarsan fazla beklettinmi tadı bozulur,devamlı uyarırım az,öz kar herşeye bedeldir.
    Güzel kardeşim kağıt 17 .18 arasında işlem yapmakta idi . Evet 19,50 ve ardından 22.40 gördü ordan verilirmi verilirdi . Ama bunu kim yapar bilirmisin korkak pısırık borsa bilmez acemiler yapar . Nedenmi ? Zaten 19.50 de den yeni bir kanal açtı . 2. Si 20 yıllık destan var ortada . 3 sü . Puan 41 olacak liderle aranda puan farkı dülecek ve şanpiyon adayısın . Bjk son dak gol yemese fb de yense şu an 29.00 larda geziyordun . Ha bu kadar düşermiydi düşmezdi . Hem endexste düzeltmeye takıldık . Hemde teknik direkmr gitmedi . Gs yensek teknik direktör gitseydi şu an 45 .00 lerdeydi . Borsa akıl ve risk işidir . Bazen böyle olur . Toparlar . Sende kazandıgını güle güle harca

4.  Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim kağıt 17 .18 arasında işlem yapmakta idi . Evet 19,50 ve ardından 22.40 gördü ordan verilirmi verilirdi . Ama bunu kim yapar bilirmisin korkak pısırık borsa bilmez acemiler yapar . Nedenmi ? Zaten 19.50 de den yeni bir kanal açtı . 2. Si 20 yıllık destan var ortada . 3 sü . Puan 41 olacak liderle aranda puan farkı dülecek ve şanpiyon adayısın . Bjk son dak gol yemese fb de yense şu an 29.00 larda geziyordun . Ha bu kadar düşermiydi düşmezdi . Hem endexste düzeltmeye takıldık . Hemde teknik direkmr gitmedi . Gs yensek teknik direktör gitseydi şu an 45 .00 lerdeydi . Borsa akıl ve risk işidir . Bazen böyle olur . Toparlar . Sende kazandıgını güle güle harca
    Doğru tespitler. Biz Gs yi yenseydik. Şimdi Gs formunda ya 2 liradan 4 liraya çıkan hisse satılmaz mı? denilip feryat edilecekti. Fb iyi bir oyunla yenseydi hisse şuan 22.40 liranın çok üstünde idi. Ben şahsen risk aldım ve kaybettim. Bir başkası gs de risk aldı ve kazandı. Malesef spor hisselerinin kaderi ve işleyis metodu iddaya dayanmsktadır. Yarın socarla anlaşıldı haberi çiksa fb bir haftada 50 tl.olur. Her sey nasip ve kıssmet bekleyip görecegiz. İyi olur inşallah.

5. U
     Alıntı Originally Posted by Ebulzurna Binborazan Yazıyı Oku
    Yarın socarla anlaşıldı haberi çiksa fb bir haftada 50 tl.olur. Her sey nasip ve kıssmet bekleyip görecegiz. İyi olur inşallah.
    Socar Azerbaycan devlet şirketi, mevcut hükümet ile Koç un başında olduğu bir takımla böyle büyük bir anlaşma yapılacağına ihtimal veriyor munuz geröekten?

6.  Alıntı Originally Posted by abilir Yazıyı Oku
    U

Socar Azerbaycan devlet şirketi, mevcut hükümet ile Koç un başında olduğu bir takımla böyle büyük bir anlaşma yapılacağına ihtimal veriyor munuz geröekten?
    Socar olmaz diyorsanız, Red bull var.

7. Aracı kurumuna telefon açıp broker ile alış yazdırabiliyorsun. Ben öyle yaptım
     Alıntı Originally Posted by Suicider Yazıyı Oku
    Brüt takasa girmiş hisseyi sattığınızda paranızı 2 gün içerisinde mi kullanabiliyorsunuz?..Bugün ortalama yapayım bari dedim...Paramı kullanamıyorum...
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bu kadar düşüş yeterli

deli hacimler ile tahtayı change ettiler zaten
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 123/619 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •