Special Days Image
Sayfa 16/619 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 4949 madde; 121 - 128 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

15.35 civarından alıp 15. 55 ten 20 kademeye işlem yapmaya başladım , endeks bozulmasından korkum olmasa biraz daha yuklenecegim aslında Fener'e..
    ne kağıtlar vardı bende çok büyük karlar yapacakken yine ufak marjlara mahkum oldum..
    ben bu kagittaki formasyonu kozal a benzetiyorum ve ilk hedefin 22/24 aralığı olduğunu düşünüyorum..
    beklenti olduğu sürece hedef yukarı , Sivas'ı geçersek bjk nin icinden geçeriz , ki çok kötü bir takım bjk; ittirme ile gidiyor..
    sponsorluk , arazi , Yargıtay , şampiyonluk, ara transfer..
    beklenti çok kağıtta..
    edin visca ve iyi bir forvet ile bu takım çok rahat şampiyon olur, edin visca ve cisse alinabilirse ve dahi iyi bir sol bek ile bu takım açık ara şampiyon olur..
    ytd
    beklemeye devam , iki hisse daha var + nakit yüzde 80 ile devam ediyoruz..
    bakalım ne olacak.?
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. Parça parça ortaya karışık yapayım, bu hafta daha da yazmam)))
    1. Fenerbahçe tüm otoritelere göre bana göre de ligin en iyi futbol oynayan takımı. (Sivas da süper top oynuyor) İstatistiklerde onu gösteriyor. Lakin , şampiyonluğu al kardeşim sen iyi top oynuyorsun diye vermiyorlar, en çok puan alana veriyorlar. Ya da bu sene ligin en çok doğranan takımıyız, sen çok doğrandın hakkındır al kupayı da demiyorlar. Sivas maçı; GS nin Alanyaya 11 kişi kapanıp defans yaptığı taktiği mi yaparız bilmem lakin kesin 3 puan almalıyız.
    2. Ferdi mevzusunda hocaya katılıyorum. Bi an da değilde Adım adım ilk 11 e girmeli. Geçen sene u-21 maçlarında izlemiştim, fizıkıl olarak güçsüzdü, bu sene belli ki iyi çalışmış. Omuz yediğinde de düşmüyor. Allah vergisi, Sergen gibi Hagi Alex gibi yetenek var. Gerisi onun çalışmasına hırsına bakar. Deniz Mosez tan çok az süre alıp onların toplam yaptığı başarının 2 katını tek başına minnacık sürede yaptı. Attığı çalımlar cidden rencide edici çalımlar. Halı sahada o çalımları yesem, sokaktan geçemem. Eğer Eljif 17m € ise bu çocuk en az 30m € eder. Mevkisinde yaşında bence daha iyisi yok. Havaya girmez, çok çalışır ise müthiş yetenek.
    3. Bilançolara bakıyorum, ilşkili taraf alacak bi dünya. Bu amatör basket kürek vs ye giden paralar, yani derneğe futboldan akan paralar, maslesef. Basketti valeyboldu atletizmdi kürekti, para olarak, kara delik gibi küllüm zarar...
    Fenerbahçe hep ilklerin takımı olmuştur. En büyük camiadır. Türkiyenin en zenginleri hep Fenerbahçelidir. İlk stadı yapan hem de devlet desteği almadan ilk kendi yapandır, ilk kendi Tv sini kurandır, ilk Borsaya açılandır vs vs..
    Yani bu benim öngörüm, Fenerbahçe ne yapıp edip Basketle Futbolun bütçesini ayırmalıdır. Madem basketi çok seven varmış, kursunlar bi BasketAŞ. Borsaya açılsın, ne bilim Zenginler hisse alsın vs . Şu futbolun gelirleri artık her yıl 10-15m € zarar eden Baskete akmamalı, o işe bi formül bulmalılar. Bu işte de ilk olmalıyız. Türkiye de baskette zaten bi biz varız bir de Anadolu grubu var, Avrupada 2-3 takım Cska Real falan. Fenerbahçe yine bi ilki yapıp Basket AŞ. Yi kurup borsaya açmalıdır.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu defa kıracak galiba aşağı

4. Huyu kurusun düştüğünde o gün gördüğü en düşük seviyede kapar
    Öyle yapmazsa ertesi gün için umut vardır
    Yoksa ertesi yarın devam eder

5. Acımasızca veriyor başkan
    Duru durağı da yok
    Yakında damlar pirler erenler

9 liraya kadar düzeltme yapar inşallah , %300 primli bir hisse inanılmaz pahalı...

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    9 liraya kadar düzeltme yapar inşallah , %300 primli bir hisse inanılmaz pahalı...
    Adın paragöz tamam da bizim gibi elinde hissesi olanlar için ettiğin duaya bak
    İnşallah bir ayda 30 TL olur da sen de bakakalırsın
    Sen 30 liradan alırsan da inşallah ondan sonra 5 liraya düşer

8. Sanırım 17.50 leri gördük maksimum
    Ordan sonra bi türlü dikiş tutmadı. Ne saha sonuçları iyi geldi, ne de aylardır beklediğimiz Yargıtay kararı bi türlü gelmedi...
    7 aydır burdayım. Ana malı tutuyorum kar ı 2-3 hisseye daha dağıttım. Bu hafta çok umutluydum. Ağaların patronun hareketlerini ezberlemiş gibiydim))) ondan bu hafta artık vakti geldi diye düşünmüştüm. Demek ki yanlış ezberlemişim, Lakin terso olduk.
    Biraz baktım da çok teknikçi atlamış römorka , flama bayrak olucak parayı hamuduyla götürücez tayfa zıplamış p.tesi günü bir de maçı kazandı tayfa gelince, Ağalar römorku boşaltıyor bence. Bu teknik taktik bayrakçı tayfanın Stop pos cihazları patlatısıya kadar basarlar gibi geliyor. Bir de nasıl olsa sivas yener diye düşünen demirbaşlar da satıyor anlaşılan..
    Ne bilim, Sene başından beri maruz kaldığımız hakem doğramssyonlarına maruz kalmaz, hoca da abuk sabuk kadro çıkarmazsa, yenemesek te en kötü beraberlik tahminim var. Bu kadar düşüşü haketmedi tahta bence. Ama römork dolu, mecbur aşağı atıyo sanki..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 16/619 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •