Sayfa 184/622 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 4972 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

2. fener sayesinde resmen para biriktiriyorum, 26 şubatta aldığımda 14,16 idi, sonra düşe düşe 6 küsurlara geldi, panik yapıp satmadım, maliyet düşürmek için her ay para atıyorum fenere, en sonunda bi baktım maliyetim 11,36 ya düşmüş, hesapta da farkında olmadan iyi para birikmiş, bir küçük yatırımcı olarak burada anladığım en önemli şey panik yapmamak. Yükseleceği günler yakındır diye bekliyorum çünkü yaklaşık 2 aydır kendinden bir şey kaybetmeden 10 bandında dolaşıyor. Bir kaç iyi haber hisseyi uçurmaya yeter tahminim, hisse için en büyük beklentim sportif başarıdan çok devletin spor kulüplerine hatırı sayılır yardımı..

3. tepesi 48 tl...şampiyonluk yarışının içinde olduğu bir sezon o tepeyi görecek nasıl olsa...ytd

4. 10.27 girdik...herkese bol kazanç

5. Virusun yarattigi bu ekonomik sartlarda ne devletten nede kayda deger bir sponsorluk vs gibi seyler beklememek gerek. Buyuk supriz olur

Spor kuluplerinde herzaman spekulatif hareketler olmustur ve olacaktir

Ama en saglam ve dogru yol sampiyonluktan gecmekte. Artik zamani geldi. Insallah gelecek sene

6. yataya bağladı sanki, bu durumda Ağustos'a kadar böyle gider...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

7. Tspor 1 yıl öncesine göre %520 prim yapmış şuan -0.37 ekside.fener ise 1 yıl öncesine göre %35 primli şuan -1.87 ekside. Bu nasıl bir oclugudur biri açıklayabilirimi.

8. Fenerbahçe neden bu durumda anlamadım. Hem hisse, hem takım, ben fenerium. Şikayet var . Com da çok fazla şikayet var. Feneriumdann ben de birşeyler aldım. Ne msj var, ne kargo , ne de müşteri temsilcisi. Kargomuz gelmiyor ama telefonlara bakılmıyor. Fenerimiz bu halde olmamalı. Borsada yatırımcısına , feneriumda müşterisine, tribünde taraftarına sahip çıkmalı. Aziz Yıldırım'a büyük hakszilik yaptı. Ne demişti büyük baskan ben bedelli yaparak küçük yatırımcının parasına göz dikmem.Buradan kaybettigimzi Tspor'dan kazandik.Benim için fener her kulvarda bitmiştir. Sadece sessiz bir taraftarim. AAsla hisse ve feneriuma bulasmam .

Sayfa 184/622 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •