Sayfa 199/628 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 5022 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    Kasımpaşa maçında puan kaybetmemiz durumunda kullanabilirler,
    Kruse'nin feshi nedeniyle transfer yasağı konuşuluyor şuan onu bahane ediyor gibi,
    ancak ben Kruse olayından olumsuz birşey çıkacağını sanmıyorum.
    Yönetimimizin en sağlam olduğu yönler bence hukuk ve finans (Burhan Karaçam efsanedir)...
    Zaten hukukçularımız da olumlu konuştular.
    Ancak şu olur şu biter diyemiyorum.
    Pandemi ikinci dalga olursa ne oluru da aklımızın bir köşesinde tutmak lazım,
    olur diyemiyoruz ama Allah korusun olursa çok zor olabilir.
    Temkinli olmak da parçalı işlem yapmak da fayda var.
    teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    teşekkürler.
    Çok fazla yorumlayamıyorum kusura bakmayın,
    ama kesinlikle yatırım için ayırdığınız tüm paranızla giriş yapmayın,
    parçalı alım satım yapıp hareket alanı bırakın kendinize kesinlikle.
    Ortam her yöne gebe.

3.  Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    Çok fazla yorumlayamıyorum kusura bakmayın,
    ama kesinlikle yatırım için ayırdığınız tüm paranızla giriş yapmayın,
    parçalı alım satım yapıp hareket alanı bırakın kendinize kesinlikle.
    Ortam her yöne gebe.
    haklısıız. ortalık karışık.fenerin pek beklentiside yok.sadece ucuz kaldığı için ve fenerin buyuklugu hatrına beklıyorum..

4. Zor ama UEFA olabilir

5. Burada anlamsız münakaşa ya gerek yok.
    Hisse ile ilgili bir bilgi grafik paylaşımı olursa kahve muhabbetine dönmez.
    Yargıtay kararı bozdu dava yeniden sanırım 3 Temmuz da görülecek.
    Bunun ile ilgili bir bilgi varsa fikir varsa yakın zamanda olabilecek bir hareket bu beklenti ile olumlu yansıyacak yada olumsuz bir şey fikir beyan edilebilir.
    Görüşüm bir toplama var havası.
    Önümüzdeki günler gösterecek.

7. Bence spor hisselerinde Fenerbahçe zamanı gelecek ama ne zaman nasip kısmet
    Şimdi fenerin başında Ali Koç gibi bir marka var Koç grubu sponsor ise sponsor banka ise banka kredi ise kredi
    Kulüp yönetim kısmı tartışılır Hollanda modeli tutmadı bizim ülkede sadece terim modeli tutar Fenerli olarak hastasıyım
    Hakeme saldır tribüne atıl
    Hasan Şaş o kamera gö....girsin diyecek tribüne at
    Maç sonu basın açıklaması yapıp bu hakem pazarcı olamaz de
    Aziz baba ne dedi zamanında Özgür yankaya idi sanırım hemşerim olur:bu hakem bu stada daha giremez
    Hadi bakalım bu açıklamaları yap haftaya gelecek hakem yanlış karar versin
    Ama Semih özsoy yapıyor ;bu kezde siyaset engeline takılıyoruz
    Alanya maçı aynı el penaltı bizimki değil hakem var a yalvarıyor stad yıkılıyor beni var a çağır diye olmaz
    Kayseri maçı yine aynı
    Dün gece Başakşehir 1/0 mağlup 23.dakikada Ankaragücü golü ofsayt diye iptal ediliyor yoksa 2/0 olacak alakası yok doğradılar çünkü ya Trabzon olmalı ya Başakşehir
    Kupa maçına Tükiye’nin en eyyamcı rıdvan dilmen in zamanında hakem makem değil idareci dediği BJK Antalya Alanya onlarca maçta bizi doğrayan bence de tamamen proje ürünü Cüneyt veriliyor gidip Emre yi direk atıyor taraftar olsa atsın bakalım yürek ister yürek zaten bir önceki maç tüm planlar Emre nin son 30 dakika girip maçı almasına kurulu direk oyunu bozdu
    Şimdi Türkiye de futbol Fenerbahçe’ye karşı oynanan bir oyundur sözüyle ;
    Ali Koç :10 tane kalbur üstü futbolcu aşacaksın bunların başına Erol Ali Veli Volkan değil mikrofon karşısına çıkınca dünyanın dinleyeceği genç ama saygın bir hoca getireceksin
    Sonra gelene 3 gidene 4 atacaksın hakem vermedi mi birtane de onun için atacaksın eve eve vura vura şampiyon olacaksın ağlayıp sızlamayacaksın
    Bu iş ferdi ile Altay ile olmaz
    Hadi Altay pişmeye başladı ama ferdi ve benzeri gençler günümüz yabancı sınırlaması olmayan düzende hazır hale gelene kadar senin şampiyonluk gider abi
    Sen hazır adam alacaksın ferdi yi Sivas Kayseri Antep veya Hollanda İsveç İsviçre pişirecek
    Bak gs 14 yabancı ile oynuyor
    Serdar Aziz Peh zamanında gs maçında oynasada kesin kazandan diyorduk Tolga ciğerci ıskarta
    Bunların hepsi kapı önüne
    Stoper taş gibi olur sadece Kırmızı karttan oynamaz Serdar her amatör ligden gelmiş gibi hem beceriksiz hem sakat
    Fener şampiyon olsun olma havasına girsin
    4.yıldız tüm fenerıum ürünlerini biranda çöpe çıkarıp 4.yıldız yeni ürünler ile ve şampiyonalar ligi müziği ile sponsorların coşması zaten taraftar 50 bin kombine almazsak adam değiliz
    Bak o zaman nisan da kağıt 70/80 değil mi
    Ama bunları yapmak için çok karışık düşünmeye gerek yok 10 Furbolcu kalbur üstü 1 teknik adam
    Ali Koç bunu yapamıyor ise kimse yapamaz bu adam dünyaya mal veriyor dünyaya sponsor oluyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Ali bey elini taşın altına koydu.Kendisine FB olarak teşekkür ederiz.Fakat kulübün üstüne çok geliyorlar.Genede kenetlenmiş taraftar ve başkanla bunların üstesinde geleceğimize inanıyorum.Bence bu sene naklen abonmanları almayalım.Bunun yerine maça gitmesekte kombinleri alalım .Tüm FB kombineye yüklensin.Kulübümüzü diri ve dinamik tutalım.

Sayfa 199/628 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •