Sayfa 200/621 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 4962 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Transfer yasagi veya finansal konulardan ceza gelmedigi surece, sakince sabredip gelecek sezonu bekleyecegiz. Insallah hersey gelecek sezon hersey daha guzel olacak ve hem hissemiz hemde taraftari oldugumuz klubumuz hak ettigi yerlere gelecektir

Asla YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    Ek 25320
    Excelde amatör çizimimde b,
    çubuklar işlem hacmini,
    çizgi ise günlük ortalamalar ile çizilmiştir.
    YTD
    DSÖ'nün sonbaharda 2. dalga öngörüsü tutarsa,
    W formasyonuna doğru gidebiliriz. YTD.

Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Transfer yasagi veya finansal konulardan ceza gelmedigi surece, sakince sabredip gelecek sezonu bekleyecegiz. Insallah hersey gelecek sezon hersey daha guzel olacak ve hem hissemiz hemde taraftari oldugumuz klubumuz hak ettigi yerlere gelecektir

Asla YTD
    sayın Wshark, takım finansal olarak kötü durumda alındı eyvallah, bu detaylara hiç girmiyorum ama yönetimin de transfer ve teknik yönetim konusundaki beceriksizliği ortada, şimdi bu konuda bir ilerleme kat etmedikten sonra ben sizin gibi gelecek sezon adına umutlu bakamıyorum.
    yani olumsuz yanlarımızda su an için değişen bir şey yok.

hele ki ts macından sonra volkanın denize otur otur hareketi, karapınarın maç sonu komedi gibi açıklamaları, maçtan sonra delikanlıların kaybolup ömer faruk u röportaja göndermesi, kulüpte disiplinin sıfır, amatörlüğün tavan yaptığı izlenimini iyice yerleştirdi, bu şartlar altında başarı mümkün gözükmüyor.
    men dakka dukka

4.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Transfer yasagi veya finansal konulardan ceza gelmedigi surece, sakince sabredip gelecek sezonu bekleyecegiz. Insallah hersey gelecek sezon hersey daha guzel olacak ve hem hissemiz hemde taraftari oldugumuz klubumuz hak ettigi yerlere gelecektir

Asla YTD
    Geçen yılda bu yıl daha iyi olacak deniyordu..Her yıl deniyor

5. Hissenin buralarda tutunması lazım, takipteyim...
    tutunursa tekrar yukarı deneyebilir...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

6. bu aksam Tspor olmazya yenılırse Başakşehir işi bitirir....maç sonucları artık dikkate alınmaz...icraatler onem kazanır..

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    bu aksam Tspor olmazya yenılırse Başakşehir işi bitirir....maç sonucları artık dikkate alınmaz...icraatler onem kazanır..
    Maçların hisseyi pek etkilediğini düşünmüyorum artık... eskidendi o gibime geliyor.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

8.  Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    sayın Wshark, takım finansal olarak kötü durumda alındı eyvallah, bu detaylara hiç girmiyorum ama yönetimin de transfer ve teknik yönetim konusundaki beceriksizliği ortada, şimdi bu konuda bir ilerleme kat etmedikten sonra ben sizin gibi gelecek sezon adına umutlu bakamıyorum.
    yani olumsuz yanlarımızda su an için değişen bir şey yok.

hele ki ts macından sonra volkanın denize otur otur hareketi, karapınarın maç sonu komedi gibi açıklamaları, maçtan sonra delikanlıların kaybolup ömer faruk u röportaja göndermesi, kulüpte disiplinin sıfır, amatörlüğün tavan yaptığı izlenimini iyice yerleştirdi, bu şartlar altında başarı mümkün gözükmüyor.
    Dediklerinize katiliyorum sayin kxsr. Mlsf baskanimiz gerektiginden fazla profesyonel ve iyi niyetli oldugundan dolayi Fenerbahce gibi bir dev ama bir okdrda dusmani olan bir spor klubu yonetmeyle bir sirket yonetmenin arasindaki farki daha yeni yeni anladigini dusunuyorum. Televizyondan yaptigi bircok seslenis, sanki taraftarlara degilde, bir holding yonetim kuruluna yapiliyor edasinda mesela

Ama baskanimizin fenerbahceligi, iyi niyeti, fedakarliklari ve basari hirsi tartisilmaz. Insallah bu gecen 2 seneden dersler cikartilir, ve kulubumuz ve dolayisiyla hissemiz hakettigi basarili yerlere ulasilir.

Ben gelecek sezondan sahsen umitliyim. Herseyden once saglik, herseyin hayirlisi
    Asla YTD

Sayfa 200/621 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •