Sayfa 205/622 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 4974 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Son birkac sezondur futbol maclarini canli izlemek gibi, hisseyi gunluk takip etmek insani cok yoruyor. Kisisel risk algimiza ve beklentilerimize gore stop lossuda belirleyerek hisseyi gunluk takip etmemek sagligimiz acisindan daha iyi olur diye dusunuyorum. Benim beklentilerim belli. Bosta duran nakdimlede aldigim icin, o paraya ihtiyacim oluncaya kadar sabir sabir sabir. Bir cok kisi taraftar askimdan dolayi boyle dusundugumu zannedebilir. Ama hissenin gecmisi ve beklentileri ortada, sadece olumlu gelecek birkac ekonomik haber ve basarili bir futbol takimi tum tabloyu aninda degistirir

Asla YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Son birkac sezondur futbol maclarini canli izlemek gibi, hisseyi gunluk takip etmek insani cok yoruyor. Kisisel risk algimiza ve beklentilerimize gore stop lossuda belirleyerek hisseyi gunluk takip etmemek sagligimiz acisindan daha iyi olur diye dusunuyorum. Benim beklentilerim belli. Bosta duran nakdimlede aldigim icin, o paraya ihtiyacim oluncaya kadar sabir sabir sabir. Bir cok kisi taraftar askimdan dolayi boyle dusundugumu zannedebilir. Ama hissenin gecmisi ve beklentileri ortada, sadece olumlu gelecek birkac ekonomik haber ve basarili bir futbol takimi tum tabloyu aninda degistirir

Asla YTD
    Katılıyorum.
    Ayrıca, bu sene kongre senesi. Başkan'ın ne kadar kurşunu kaldıysa sıkacak. Kendisine güven ve gelecekte yapabileceklerine inanç oldukça azaldı taraftarlar arasında ve bunun tonla haklı sebepleri var ancak ben hala işler değişebilir diye düşünüyorum bu sene. Borsayı genel olarak ele aldığımızda riskli bir yatırım orası kesin ama büyük oynamak isteyenler için alınabilecek bir risk bana göre.

3. 12 üstünde kaldığı sürece olumlu...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

4. FENER bedelli açıklayabilir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by hamuay Yazıyı Oku
    FENER bedelli açıklayabilir mi?
    Bu fiyattan? Bir de klubün payına düşen parayı nasıl karşılayacak!

A.K. 150 milyon$ söz vermişti
    ilk 50milyon$ doları klube bağışladı ve ilk bedelliyi yaptı. Gerçi ne bağış dekontunu gördük nede mali tablolarda girdiyi!!! (Buradan yapılan 50 milyon$ lık yardımı resmi belgesini paylaşabilirseniz sevinirim.)

İşler yolunda gitseydi tekrardan bir 50 milyon$ bağış yaparak 2. bedelli yapacaktı 6tl lerden 22 tl ye yükseliş bunun hazırlığı gibiydi.

Başkanlığının 2.döneminde tekrardan bir 50milyon$ bağış yaparak 3.bedelliye yapacaktı.

Tüm planlaması buna bağlıydı bunun için 3+1 senede min. 1 şampiyonluk, bir kaç kupa ve Ş.ligine üst üste gitme yeterli olacaktı.

4 Sene sonunda:
    Klube 150milyon$ bağış yapmış
    4.Yıldızı takmış
    Kamuoyunca büyük başkan ilan edilmiş olacaktı.
    Ve kendi tarafından en önemlisi klubun tüm hisselerini en az 2, plana göre 3 bedelli sonunda eline geçmiş olacaktı.

Ondan sonra hisse roketlenecekti. Ama bu üç bedelliye hangi k.y dayanabilir......

Son 1 ayda yaşanan skandal olaylardan sonra anladığım birileri spor hisselerinde büyük sehem kurmuş.
    Bir iki bakan, siyasetçi, iş adamları ve özellikle tahminime göre yurt dışına kaçan şu meşhur mafya babasıda işin içinde.

TS daki son aylardaki işlem hacminin büyüklüğü teorimi doğrular nitelikte. Hatta ve hatta TS sırf bu operasyon için bu kadar sırtlandığını düşünüyorum... Yoksa TFF başkanının skandal açıklamasının hesabını külliye kesmeliydi kestirilmedi. Kim engelledi acaba.

Birde Katarlılar bu işin neresinde ...

UEFA kararından sonra adet olmamış bir biçimde TS yedirmeyiz demeleri sonra 9 senedir ligler tertemiz demeleri ........

6. 13un uzerine kalici olarak atabilmesi lazim

7.  Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    Ek 25320
    Excelde amatör çizimimde b,
    çubuklar işlem hacmini,
    çizgi ise günlük ortalamalar ile çizilmiştir.
    YTD
    Fener.jpg
    Bayrağı önce aşağı kırdı, sonra yukarı kırdı şimdi onaya geldi sanırım.
    Bunun için 12,6. seviyelerine bir an önce dönmesi gerekiyor.
    Aksi takdirde bayrağın içine girersek alt kısmına harekete geçebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : Blackk; 01-07-2020 saat: 14:33.

sadece kozal vardı elimde yaklaşık 3 aydır , bundan da emcuklemeye başladım..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 205/622 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •