Sayfa 215/620 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Ama Avrupa’yı fiyatlarken yükselmiyor ama sanki beklenti gitti diye üzülüyor ulen biz zaten hedefsiz idik ve 12/13 hatta 15/16 idik
    Sanki dün havlu atmış gibi tepkiler veriyor beni güldürüyor
    Olması gereken ekstra havaya potaya girdiği için 15/18 arasına gelmesi iken sanki beklentileri kaybetmiş kafaya oynayan takım havası yarattı kağıt biranda bunu ben günlükçülere iddia yerine kapıt alanlara para kazandırmamak adına yapıyorlar diye düşünüyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Akşam sanırım BJK puan kaybedecek, tahtaya hafif bir yükseliş;
    ancak akabinde spek daha çok baskı yapacak gibi duruyor. YTD
    Bu spek önce siyah banda çıkaracak sonra tekrar kahverengi banda indirecek gibi bizi.
    Bendeki başka bir haber için bekletiliyoruz izlenimi devam ediyor.
    Ama bilemiyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Siyah bant 13,20, kahverengi bant ise 11,70 seviyesinde...
    Fener.PNG
    Son düzenleme : Blackk; 09-07-2020 saat: 12:34.

3. Sanki ikili tepeye döndü gibi ama umarım yanılıyorumdur. YTD

4. Sabir sabir sabir. 12 Eylul yani 2 ay sonra yeni sezonun baslamasi planlaniyormus

5. Dolar bazlı yükselen kanalın dseteğindeyiz. 40 günlük HO ortalamadayız.
    Tepki gelecekse buralarda gelmeli, daha da kırarsa, yedek mermerileri hazırlamak lazım... YTD
    Sevindirici olan hacim düşük, 20 günlük ortalama işlem hacminin %25'indeyiz şuan.

6. Gitmeyen hisse neredeyse kalmadı. Ucuz, primsiz hissede bildiğim kadarı ile yok.
    Bu tahtanın 2011 den beri fiyatlamadığı hiç bir negatif durum kalmadı.
    Tahtanın muthiş bir potansiyeli var 4. şampiyonluktan sonra kısa vadede min 100 milyon euro nakit girişi var.
    25 milyon taraftarının Fenerol kampanyasından dolayı ne kadar aktif olduğu tekrar kanıtlandı. Bundan dolayı reklam potansiyeli tartışılmaz.
    Ama gelgörki hisse resmen ölü. Ve istisnalar dışında büyük yatırımcılar hisseye girmiyor ve /veya aracı kurumundaki danışmanlar tarafından girmemesi yönünde uyarılar yapılıyor. Peki neden, kim yatırımcıyı tahtadan soğutuyor. Madem milletin bu fiyatlardan mallanmasını istemyorsun. Neden tahtayı tuzlu sayılabilecek fiyatlara çekmiyorsun. Bu fiyarlarda olması ne işine yarıyor.

Amerikada şimdi robinhood tarzı uygulamalar meşhur ve ky yatırımcılar muthiş eğilim gösteriyor. Bir çok ucuz kalmış, oranın speği tarafından baskılanmış hisse astronomik fiyatlara ulaştı.

O uygulamaların benzerleri yakında buraya da gelir. O zaman ben görürüm bu tahtanın speğini...

Nereye kadar baskılayacaksın. Sende biliyorsun bu tahtadaki ky altlardan mallanacak parası kalmadı. Yenileride zaten gelemiyor. Her ay düzenli oalrak yapılan enkaz edebiyatları yüzünden! Sende zaten 1-2 seneye yolcusun. Biz en fazla bir kaç sene daha dişimizi sıkarız. Amasen statdaki locana bile gtmeye yüzün olmaycak.

7. aliankara , dün müydü önceki günmüydü % 7 eksiye gitti. niçin işlem durdurulmadı
    borsa kuruluşu bile taraflı davranıyor. bak bugün % 4- eksiyi görenler hep durduruldu.
    bizim 15 lik kağıt 12 ye düşmüş niçin durdurulmamış.

Sayfa 215/620 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •