Sayfa 22/622 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4976 madde; 169 - 176 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Tabi ki çok heyecanlı geçecek. Eskiden İstanbul takımlarına karşı Anadolu takımlarının ayakları titrerdi. Baktılar ki, hepsi kumdan kaleymiş, dokununca yıkılıyor. Fakat hisse ederinin futbol sonuçlarıyla değilde, Speğin isteğiyle alakası oluyor. Çıkartmayı istiyorsa isterse 5 yesin çıkıyor.(PSG-GS maçı gibi)
     Alıntı Originally Posted by kuscu35 Yazıyı Oku
    Hem gs hem fener topiginde bu kadar ekstra mesai yaptığınıza gore, bu hafta heyecanlı geçecek demektir.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Tabi ki çok heyecanlı geçecek. Eskiden İstanbul takımlarına karşı Anadolu takımlarının ayakları titrerdi. Baktılar ki, hepsi kumdan kaleymiş, dokununca yıkılıyor. Fakat hisse ederinin futbol sonuçlarıyla değilde, Speğin isteğiyle alakası oluyor. Çıkartmayı istiyorsa isterse 5 yesin çıkıyor.(PSG-GS maçı gibi)

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şimdiye kadar olan yükseliş, mac sonuclari ile ilgili değildi. Elbette düşüşler yukselisler olacak ama henüz şampiyonluk girmedi işin işine.

Bu hafta bjk fener mağlup, gs mağlup sayılır. Ellerinde dünya mal var, heyecanlı olsun bakalım.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Klasik yine, kale dibinden gol atamama sorunu devam etti. Kruze yanında bomboş 2 topçu varken vurdu, hadi pas vermedin, dağlara taşlara nasıl vurursun be adam. Net, gol vuruşu beceri sorunu var bunun.
    Neyse; Hocanın müthiş oyun okuyamama sıkıntısı var. Emre ve Kruze ile başlamak resmen intihardı, ettik. Ozan sene başındam beri sağ açık olmuyor. Adam zaten orda durmuyor. Israrla Ozanı sağ açık oynatmak vs vs .
    Özetle kadro yanlış oyun kurgusu yanlış oyuncu değişiklikleri ve zamanlamalar yanlış. 15 maçın 10 u böyleydi. Hocanın çoğu taraftar gözünde benim gözümde de kredisi bitti bence. Yönetim ara dönemde yabancı bi TD getirse, şahsen iyi derim. Bence Alman ya da Avusturya ligine baksınlar, orlarda çok iyi TD ler var. Sadık sakatlandı Zanka girdi, yanımdakilere dedim, aha da maçı kaybrttik diye. Bu kadar çok adam kaçıran yavaş stoper ömrü hayatımda görmedim.
    Yönetim de sol bek almamakla bu hatalara tuz biber ekti. Zanka ve Rami de net yanlış transferler. Kruze yanlış transfer değil bana göre lakin onu da kadro dışı bırakmak gerek. Futbolla pek ilgisi yok gibi. Sıkıntısı bireysel ve disiplinsel...
    Borsa işini gelirsek, haftalardır , Fener hep olumsuzu Sivas yenilgisini fiyatladı. Beklenen oldu. Gerçi ben en kötü beraberlik olur uyordum))) hayalperestmişim.
    Bjk ve Gs iyiyi ve fikstür avantajlarını galibiyetleri fiyatlıyordu. Esas bu 2 takımın puan kayıpları çok sürpriz oldu.
    Önümüzde, Kadıköyde bjk maçı var. Bakalım ağalar bu hafta ne yapacak?
    Bu sene helal olsun diyeceğim tek topçu Serdar Aziz. Bugün yine tek başına savaştı. Helal olsun be Adam Serdar Aziz. Aldığın para helali hoş olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. FB de mücadele edecek güç yok,herkes emekli olmuş gibilerdi,sivas bizi üçlü kıskaca almıştı oynatmadı,isla,dirar,emre,ozan,zanka,adilrami hatta gustavo eski vapurlar gibi agırlar,kıvraklık,çabukluk hiçbirinde yok.Bunlardan medet bekleyen hocamıza da yazıklar olsun.Onca yıllar yöneticilik yapan ama futboldan hiç mi hiç anlamayan başkana da yazıklar olsun.

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Şimdi ne olacak

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şimdi ne mi olacak?
    her zaman ne oluyorsa o olacak kardeşim.

kağıt son 2-3 aylık çıkıştan dolayı gırtlağına kadar küçük yatırımcı doldu. belki biraz daha yukarı yükseltip iyice şişirirler. sonra evi arabayı tarlayı satıp gelmiş ters indikatörleri bıktırıp kol bacak kestirip kaçırtana kadar aşağı basarlar.

mehmet kardeşimiz 7-8 sene önce bu kağıda girdiğinde lot 30 dolardı. şu an 3 doların altında. 3 sene sonra kaç olacağı tahminimi daha önce yazmıştım.

beşiktaş maçı bu sezonun ölüm kalım maçı. 3 puan alamazsak sonraki hafta rizeyede ezilir sezonu kaparız.

bu sene ne gs ne bjk'de iş yok. biz olamazsak zaten şampiyon anadoludan çıkar.

ama benim hala umudum var. bjk yi yeneceğimize ve yukarılarda tutunacağımıza inanıyorum. aksini düşünmek bile istemiyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

6. Ersunu kovmadan hiç bir şey olmaz

7. Bu hafta ki maçlar:

Fener-Bjk
    Gençler-Sivas deplasman
    Göztepe-Gs deplasman
    Konya- Ts deplasman
    Ayrıca bugün Ts-Denizli var.

Tüm hisseler artıya döndü, Fener hariç
    Büyük bi baskı var.
    Bi şekilde içerde bjk yi yenip bu baskıyı kırmalı, kafayı tekrar yukarı kaldırabilmesi için.
    NŞA da bu hafta avantaj Fenerde görünüyor lakin NŞA da. Çünkü tüm rakipleri deplasmana gidiyor. Bakalım görücez neler olacak?
    Yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bu hafta ki maçlar:

Fener-Bjk
    Gençler-Sivas deplasman
    Göztepe-Gs deplasman
    Konya- Ts deplasman
    Ayrıca bugün Ts-Denizli var.

Tüm hisseler artıya döndü, Fener hariç
    Büyük bi baskı var.
    Bi şekilde içerde bjk yi yenip bu baskıyı kırmalı, kafayı tekrar yukarı kaldırabilmesi için.
    NŞA da bu hafta avantaj Fenerde görünüyor lakin NŞA da. Çünkü tüm rakipleri deplasmana gidiyor. Bakalım görücez neler olacak?
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Hep terse yatırıyorlar tüm ligi, sanırım iddiada büyük olaylar dönüyor...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

Sayfa 22/622 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •