Sayfa 230/617 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 4933 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Borsa İstanbul, endeks bazlı devre kesici sistemini uygulamaya aldı
    BIST 100 endeksinin gün içerisinde, önceki günün kapanışına göre ilk eşik olarak yüzde 5 veya daha fazla ve ikinci eşik olarak yüzde 7 veya daha fazla düşmesi halinde işlemler geçici olarak durdurulacak.

2. Endeks izin verirse bu sene güzel bir sene olacak inşallah

persembe ve cuma ekleme yaparak aldık bakalım biraz daha..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Endeks izin verirse bu sene güzel bir sene olacak inşallah
    her yıl bir spor hissesi başı çekiyor ve o endeks falan dinlemiyor.geçen yıl tspor ağustosta kopma emareleri yapmıştı bu yıl ben şahsen fenerbahçeden beklentim o yönde.ligler başlayana kadar kendini belli eder.sergenle bjkaş avantajlı gibi görünse de bu yıl nedense sezgilerim fb diyor.bu hafta işaret fişeği hangisinden çakacak göreceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    her yıl bir spor hissesi başı çekiyor ve o endeks falan dinlemiyor.geçen yıl tspor ağustosta kopma emareleri yapmıştı bu yıl ben şahsen fenerbahçeden beklentim o yönde.ligler başlayana kadar kendini belli eder.sergenle bjkaş avantajlı gibi görünse de bu yıl nedense sezgilerim fb diyor.bu hafta işaret fişeği hangisinden çakacak göreceğiz.
    meşale yandı devamı gelir inşallah.

6. endekler bir otursa ve en önemlisi döviz kuru...sporlara baskı yapar döviz yükselişleri.

7. Gerek ic ve dis piyasalari gerekse spor hisselerini dusununce, hissenin hareketleri saglam. Fiyat dusuk kaldigi veya beklentilere gore degilde sanki bu durus arka planda daha degisik olaylar varmis gibi hissettiriyor

Ama hic belli olmaz. Ic ve dis piyasalar zor sureclerden geciyor. Resmen kurtlar sofrasi. Dikkatli olmayi elden birakmadan sabretmeye calismak lazim gibi

Asla YTD

8.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    meşale yandı devamı gelir inşallah.
    benden alanda kazansın.az dinlenelim.

Sayfa 230/617 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz