Sayfa 237/625 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 4995 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    sportıflerde fıyatlama olursa çılgın rakamlar ortaya çıkabılıyor.. bu fiyatlarda açıkçası fazla rısk gormuyorum bır tl aşağısı bır tl yukarısı çok muhım değil.. Fener şampıyon olmasa bıle 14/15 tl mınımum ederıdır benım için.. Yeterkı kume düşme hattında olmasın.. Ama eğer Erol Bulut elinde olan ıyı bır kadroyla gıttiği Anadolu takımlarında yaptığını fenerde yaparsa ve son haftalara kadar feneri İlk ıkı üçte tutabılırse o zaman yılların bırıkmışliği patlayabılır.. Ben ufak hesaplar yapmadan bır mıktarla burada olmayı tercih ediyorum şahsen..
    Bunu yazdığımızda hısse fıyatı 16.70 lerde idi.. Bakalım zaman bızı haklı çıkaracak mı???..eskıler bılir bır ara bir milyar doları geçmişti fenerın pıyasa değeri.. Tekrardan o günleri görürürüz inşallah.
    Son düzenleme : kwon3; 20-08-2020 saat: 15:10.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Çiz artık amma uzattın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,931
    teknik olarak çok güzel durmakta , tavana çoktan kilitlenmeli idi
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    geçen yıl ağustos öncesi tspor sert bi düşürüp 090 lar gösterip ta ki 9.00 lara kadar gaza basmışlardı..bu yıl bana göre fener yıllı...büyük ihtimal iyi hoca ,iyi takım fener alayı yola çıkacak gibi...sağlam alıyorlar..ben her spor hissesi aldığımda hoca çok önemli derim..dilerim genç,hırslı,başarıya aç,korkusuz ve takım oyunu oynatan iyi bir hoca gelir..Erol hoca bu kalıba uyar..pandemi biter ,statlar neşelenir,ürün satışları,transferler ve iyi sponsorlarla yeni zirvelere yelken açar...bu yazımı dediklerim olursa MAYIS ayında tekrar yapıştırırım..hissede olanlara bol kazançlar..
    hisse fiyatı 13.17 idi yazdığımda...mayıs ayında şampiyonluk adayı ise....yazıyı tekrar yapıştırırım....1 aydır maşallahı var...yeni hoca,yeni transfer sporcular dilerim yatırımcının istediği gibi olumlu sonuçlar verir..

5. Global bugun nevar ne yok süpürdü..848 bın lot mal almış tek başına..

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Global bugun nevar ne yok süpürdü..848 bın lot mal almış tek başına..
    Global satışa geçti...

7. Ligler başladığında buralar şenlenır, millet uykuda sanırım...

8. Tahtacı diyor ki sezon başı 6 7 den alayım 14 15 e satayım devri kapandı
    Devir sezon başı 20 den alayım acaba nisanda 40-50 ye verir miyim diye soranların devri

Sayfa 237/625 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •