Sayfa 24/622 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4971 madde; 185 - 192 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

bu haftaki maçlar ile ilgili görüşlerim:
    goztepe / gsray
    normal şartlar altında açık goztepe galibiyeti , bı ihtimal beraberlik..
    konya / tspor
    tipik beraberlik maçı , konya daha yakın maç sonucuna..
    fb / bjk
    açık ara favoriyiz , bjk ihtimal bile vermiyorum..
    kayseri / başakşehir
    maç sonucu 2 ye yakın , bı ihtimal beraberlik..
    sivas gibi takımlar uzun soluklu olamaz, onu yazmaya ve rakip görmeye gerek yok sampiyonluk yolunda..
    bunlar tahmin tabi, top yuvarlak..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. Tadı tuzu yok

3. Bu hafta Fenerbahçe için çok kritik hafta. Artık hoca topçu vs polemiklere girmeden destek zamanı. Uçuyo kaçıyo dünya yıldızı robot dansı vs işlemiyo bu ligde. Herkes herkesten puan alıyor yeniyor. Bu takımı yaptırırsa taraftar şampiyon yaptırır çünkü son 10 maç 8 i içerde ua da istanbulda. Kadıköyde zaten taraftar takımı resmen itekliyor, td süz bile çıksa o gazla oynuyor topçular...
    1-2 aydır fitbol kağıtlarını borsacılar idda mantığı ile çıkarıyor düşüyor))) kısmen de olsa normal bence.. o zaman bu Hafta Fenerbahçe yenerse ya da yenilirse tahtada büyük çıkış ya da düşüş olacağını bilmek için borsacı olmaya bile gerenk yok.
    Lakin bizim büyük ateşimizi Yargıtay kararı yakacak. Bi gelmedi şu karar. Fitbol işi bana göre max. 22 lere kadar bilemedin 25 zorlar ötesi için bu karar ve şampiyonluk gerenk mike..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

ben bı asgari ücret kadar kazandım bugün, teşekkürler..
    Allah bin bereket versin..

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ben bı asgari ücret kadar kazandım bugün, teşekkürler..
    Allah bin bereket versin..
    Kızma da kardeşim)))
    Geçenlerde biri sormuş hab mı hub mu diye bi kağıt. Ben eskiciyim. 90 larda ki kağıtları sor bütün secerelerini dökerim. Yeni nesil 3-5 yıllık kağıtları çok bilmem dedim
    Bi baktım. Kağıt 2-3 ayda 1.7den 16 tl ye kadar çıkmış. Nerdeyse 10 kat artmış. Burda 10 dan 15 e çıkınca oooo waww diyoruz))) yani bu gitmeler gitme değil. 2-3 ayda 10 kat artan hisseler var. Bi bakayım dedim şirket künyesi Kap falan araştırdım 3 çalışanı görünüyor))) şaka gibi...
    Yani aslına yok uzun vade yok temettü yok tupraş garanti vs traş.
    Bulucan 2 masa 1 kasa 3 çalışanlı traş bi kaat, illa çıkaran bi spek grubu oluyo. Yaslan arkana, bürüte girince de sat git. Bazen diyorum kendime ne işin var Fener gibi Tupraş gibi kutpo gibi sağlam kağıtlarda ne diye amele gibi taşıyorum ki
    Ruhumda amelelik olsa gerek)))

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Kızma da kardeşim)))
    Geçenlerde biri sormuş hab mı hub mu diye bi kağıt. Ben eskiciyim. 90 larda ki kağıtları sor bütün secerelerini dökerim. Yeni nesil 3-5 yıllık kağıtları çok bilmem dedim
    Bi baktım. Kağıt 2-3 ayda 1.7den 16 tl ye kadar çıkmış. Nerdeyse 10 kat artmış. Burda 10 dan 15 e çıkınca oooo waww diyoruz))) yani bu gitmeler gitme değil. 2-3 ayda 10 kat artan hisseler var. Bi bakayım dedim şirket künyesi Kap falan araştırdım 3 çalışanı görünüyor))) şaka gibi...
    Yani aslına yok uzun vade yok temettü yok tupraş garanti vs traş.
    Bulucan 2 masa 1 kasa 3 çalışanlı traş bi kaat, illa çıkaran bi spek grubu oluyo. Yaslan arkana, bürüte girince de sat git. Bazen diyorum kendime ne işin var Fener gibi Tupraş gibi kutpo gibi sağlam kağıtlarda ne diye amele gibi taşıyorum ki
    Ruhumda amelelik olsa gerek)))
    doğrudur..
    benim çalışma prensibim şu şekilde :
    az kazan sürekli kazan..
    kaybetmeme üzerine bir strateji uyguluyorum..
    geçmişimi incelersen burada ,
    karton
    konya
    aslan
    cola
    ASELSAN
    halkbank
    zoren
    bntas
    naten
    avgyo
    fener
    goodyear
    gibi kağıtlarda da işlem yaptığımı gorebilirsin..
    goodyear benim sabit kagidim , satmadan 5 yıl biriktirip sonra satmayı düşünüyorum..
    zoren 1.20 , avgyo 1.10 iken , bntas 2 civarı yakaladim lakin aynı bugünkü gibi yüzde 6/7 arasına çıktım..
    disiplin gerektiren iş , yüzde 10 civarı buldun mu ver yenisine bak..
    fenerde ise 7.50 den beri işlem yapıyorum..millet Sivas maçı sonrası karamsarligin dibine vurmusken benim yorumlarımı okumussundur..
    şu an 3 kağıt var elimde..
    tskb , fener ve satılamaz goodyearlar..
    2.50 den goodyear var elimde..
    fener yüzde 80 çıktım bugün, tskb ve goodyear var..
    ara ara altın ve döviz alıp satıyorum , her zaman portfoyun yarısını nakitte tutuyorum..
    belli bir stratejim var , o doğrultuda işlem yapıyorum, kartonları 360 dan vermiştim , 395 gördü en yüksek..lot başı 35 TL kar alabilecekken ,olmadı..
    yani bazen acele ediyorum , ama genel stratejim bu..
    coca cola vardı mesela, satayimda gitsin kağıt dedim ve dediğim gibi oldu..
    bazen birilerinin satması gerekir gitmesi için..
    th satmasa (doğruysa tabi elindeki lot miktarı) bu kağıt gitmezdi , yüklü alımlarda kağıda eşek muamelesi yapıyorlar..
    onun için;
    az kazan, sürekli kazan..
    bol kazanç..

7. Arkadaslar sizin kaçtan kalıp kaçtan sattığınız sizi ilgilendiren bir konu
    Burada geneli ilgilendiren şeyleri paylaşsak daha iyi olur .Ne dersiniz ?

Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Arkadaslar sizin kaçtan kalıp kaçtan sattığınız sizi ilgilendiren bir konu
    Burada geneli ilgilendiren şeyleri paylaşsak daha iyi olur .Ne dersiniz ?
    kağıdın gidişi , düşüşü , alimlar, ikili dip noktaları vs vs aklına gelebilecek her türlü formasyonu , kozala benziyor..
    bende o da vardı 17 TL den..
    kağıt gidecek ,hele şampiyon olursak (inşallah) kağıt iyi yerlere gelecek , hedef vermeyeyim..
    beklenti çok , üç maç üst üste kazanalım kağıt 21 TL olur..
    lakin al sat bazen iyidir , bazen kötüdür..
    şu an için bjk maçını almamız lazım , maç hakemi belli olsun , tekrar bı yorum yazarız..
    sayfada bizden başka yazan yok zaten , paylaşacak bilgi de yok..

Sayfa 24/622 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •