Sayfa 263/621 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Tam benim gibi bir deli FENERli buldum....Koçum benim....!!!!

İnşallah o yıl bu yıl olacak......!!!

Hem ligde şampiyon olacağız hem de borsada parasından kazanacağız....!!!(Burada küfürlü bir tabir kullanacaktım ama küfür nedeniyle ilk cezamı aldığım için yazmıyorum.Anlayan anladı o küfürlü para kazanma tabirini .Girişi şu
    ;Fenerde paranın .... ....!!!)

https://youtu.be/NJ2TkBrWA04

Sarıııııııııı...........!!!!!!!!!!!
    Lacıvertttttttttttttt

Şampıyonnnnnnnnnnnn !!!!!!!!!!!!

Herkezın zafer bayramı kutlu olsun

4.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Vaka sayısı 1492 geldi.Tekrar 1500 altına düştük bu iyi....!!!

Şu yunan itleri de bi ... olup gitseler de piyasa rahatlasa....!!!

Ama bu gidişle AB ni bile karşımıza alma pahasına GÜZEL BİR ÖPÜCÜK ATACAĞIZ bu Yunanlılara...AB ne güveniyorlar ama biz SURİYE de ABD ve RUSYA yı bile karşımıza alıp VURDUK GEÇTİK pkk-pyd lilere....Şu sıralar DEVLET VE MİLLETİMİZİN MİLLİYETÇİ DAMARLARIMIZ OLDUKÇA KABARIK VE GURURLUYUZ.ÖZGÜVENİMİZ BOMBA GİBİ MAŞALAH....!!!!

Burada gaza gelmişken son sözümü söyleyeyim ;NE MUTLU TÜRKÜM diyene...Türk,kürt,ermeni ,zaza,laz,çerkez farketmez kendini TÜRK HİSSEDEN herkes TÜRKtür benim gözümde....!!!
    Fransa Doğu Akdeniz'i işgal etmek istiyor!
    Yeni Şafak gazetesinin haberine göre, Akdeniz Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (APAM) Müdürü Doç. Dr. İsmail Şahin, Fransa’nın Atina üzerinden Doğu Akdeniz’i ele geçirmek istediğini söyledi. Şahin, “AB dış politikasının merkezine Akdeniz’i yerleştirmeye çalışıyor. Buradaki kaynakları şirketleri üzerinden Avrupa ve Afrika’ya satma projesi var” ifadelerini kullandı.
    Fransa Doğu Akdeniz'i işgal etmek istiyor!
    GİRİŞ 31.08.2020 04:03GÜNCELLEME 31.08.2020 04:08
    Akdeniz Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (APAM) Müdürü Doç. Dr. İsmail Şahin, Türkiye, Fransa, Yunanistan, Güney Kıbrıs denkleminde son gelişmeleri yorumladı. Yunanlıları ve Rumları kışkırtan Fransa’nın Akdeniz’de korsanlık yaptığını belirten Şahin, Paris’in Atina üzerinden Akdeniz’i ele geçirmeyi hedeflediğini söyledi. Atina’nın hazırlattığı ve Türkiye’nin hem Doğu Akdeniz hem de Ege’deki haklarını gasp etmeyi amaçlayan Sevilla haritasını hatırlatan Şahin, şöyle konuştu:

'TÜRKİYE'NİN UYSAL ÇOCUĞU OYNAMASI İSTENİYOR'

“Fransa, Akdeniz-Afrika arasında kurulacak köprüde kendisine üst düzey rol biçtiği için AB dış politikasının merkezine Akdeniz’i yerleştirmeye çalışıyor. Buradaki enerji kaynaklarını şirketleri üzerinden Avrupa’ya ve Afrika’ya satma projesi var. Bu projenin hayata geçmesi için Türkiye’nin Sevilla adı verilen haritanın içerisinde kalması ve uysal çocuğu oynaması isteniyor. Türkiye’nin haritayı kabul etmeyen adımları, boyun eğmemesi Fransa’nın tüm projelerinin gecikmesine belki de suya düşmesine yol açıyor. Ondan dolayı Fransa, Türkiye’ye karşı saldırgan bir üslup benimsiyor. Çünkü Ankara, hamleleriyle Sevilla haritasını çöpe atıyor.”

HUKUK AÇISINDAN TÜRKİYE HAKLIDIR

“O harita, Doğu Akdeniz’de en uzun kıyı şeridi olan Türkiye’yi Anadolu’nun körfezlerine hapsetme projesidir. Denizlerde petrol ve doğalgaz arama konusunda yetersiz olan Yunanistan üzerinden Fransa’nın Akdeniz’i ele geçirme projesidir. Yunanistan takım ada devleti olmadığı halde takım ada devleti gibi davranıp uluslararası hukuku delmeye çalışıyor. Hukuk açısından Türkiye haklıdır. Türkiye’nin bu haklılığından dolayı Avrupa bir türlü ‘gelin müzakere edelim, sorunları diplomasi yoluyla çözelim’ diyemiyor. Neden? Çünkü hukuki açıdan Türkiye’nin haklı olduğunu biliyorlar. Bundan dolayı müzakere masasını kurmaktan kaçınıyorlar. Türkiye bu denli ile güçlüyken müzakere masasına oturmak istemiyorlar.”

''ŞU ANKİ DURUMUMUZ TAMAMEN BİR SEVR YALNIZLIĞIDIR''

“Diyelim ki Türkiye bir taviz verdi. Bu aslında kendi toprak parçasından taviz gibidir. Ülke sadece kara toprağı değildir, denizlerle bir bütündür. Doğu Akdeniz’de kıta sahanlığından feragat edersek bu, Edirne’nin bir kısmını Yunan’a bırakmaya benzer. Türkiye haklarını savunduğu için Doğu Akdeniz’de yalnız kalmıştır. Şu anki durumumuz tamamen bir Sevr yalnızlığıdır. O zaman da haklıydık ve yalnızdık, bugün de haklıyız ve yalnızız. Yalnız olmamız, yanlış yaptığımız anlamına gelmez. Çöken bir Avrupa, güçlenen ve yükselen Türkiye dönemini yaşıyoruz. 1. Dünya Savaşı koşullarında bile Sevr’i kabul etmedik; bugünkü Türkiye’nin kabul etmesi mümkün değil.”...........ENDİŞEYE GEREK YOK TÜRKİYEYİ KIŞKIRTIP EYLEMDE BULUNMASINI VE YUNANİSTANIN MAĞDURU OYNAMASI AMAÇLANIYOR,HİÇ BİR ŞEY OLACAĞI YOK CESARET EDEMEZLER BUNDAN EN BÜYÜK ZARARI AVRUPA GÖRÜR,SU AKACAK YOLUNU BULACAKTIR GEREKSİZ YERE KİMSE KENDİNİ KASMASIN.

5.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Lacıvertttttttttttttt

Şampıyonnnnnnnnnnnn !!!!!!!!!!!!
    Feneeeeeeeeeerrrrrrrrr...........!!!!!!!!!!

Lay lay lay laaaaayyyy Feeeeeeenerbahçeeeeeee......!!!!

Lay ,lay ,lay lay ,lay lay laaaaaaaay Feeeeeenerbahçeeeeeee........!!!!!

6. Özelikle bu dönemde sportıflerı dışında gırılebılecek mantıklı senetler göremiyorum.. Hazır liglerde haftaya başlayacak, bir süre sonra ligi satın almaya başlayacağız.. Hayırlısı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Hem yurtici hem yurtdisinda calkantili bir hafta. Hissede beklentiler belli. Insallah hem ic hem dis siyaset ve piyasalarda cok volatil hareketler olmaz. Herseyin hayirlisi

8.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Üstadım hissenet i baz almamak lazım.Son bir yılda yaklaşık 1 milyon ky borsaya girdi.Ky nerede derseniz invezting deki yoğunluğa bakmamız lazım.Ben ky nerede diye investing i baz alıyorum.Artık buraya rağbet bitti maalesef..Bunlardan çok zarar eden var ama bir çok da kar edip köşe olanlar var.Borsadaki küçük hisselerin çoğunluğu ederinin 3-5 katı değerlere ulaştı.

Artık speklerin yapacağı ve coşturacağı hisseler sınırlı sayıda.Geçen yıl ise spor hisselerine bu YENİ YATIRIMCI arkadaşlarımızın AYAĞI ALIŞTIRILDI .....!!!!

Artık bu yıl ise her yükseliş dalgasında yeni yatırımcı kitlemiz bu spor hisselerine FEVC FEVC geleceklerdir.....!!!!

Ben öyle umuyorum ve stratejimi LİG ÖNCESİ POZİSYON ALMAK üzerine bu yüzden kurdum....!!!!!
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Özelikle bu dönemde sportıflerı dışında gırılebılecek mantıklı senetler göremiyorum.. Hazır liglerde haftaya başlayacak, bir süre sonra ligi satın almaya başlayacağız.. Hayırlısı..
    kwon dostum bedelsiz hisselerinde iken defalarca ''Bedelsiz hisselerinden sonraki STRATEJİM SEZON ÖNCESİ SPORTİF HİSSELERE GİRİP LİG BOYUNCA bu hisselerde dans etmek '' oldugunu defalarca yazdım.....!!!!

Sen de buna özellikle eggüb sayfasında şahit oldun....!!!

Biraz piyasayı okumak gerekiyor.....!!!!

Sen bu borsanın kriptolarından birisisin sana bir şey anlatmak haddimiz değil ama yeni giren ky ların biraz tecrübe edinmesi gerekiyor.....!!!

Sayfa 263/621 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •