Sayfa 294/620 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Herzaman dostum. Sizler gibi olgun kisilere her basligin ihtiyaci var

Tum KYlara saglikli ve bol kazancli gunler dilerim
    Sağolasın üstadım....İnşallah yarın da tavan oluruz.....!!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Frigoma tavandan iyi verdiler .Ama ben yine satmayacağım....Biliyorum taban yapacak yarın çok büyük ihtimalle ama ben elimdeki yüklü lotları satmayacağım......3-4 ay yatar yılbaşında GÖZALTINDAN ULUSAL PAZAR a geçiş ile inşallah çokm güzel fiyatlara gelir.....!!!!

Frigom benim ,TATARRAMAZANIN TEKRAR DOĞUŞ HİSSESİ FRİGOOOOOOO.......!!!!!

Bırakamaıyorum peşini bu frigonun......Müptelası oldum .....Kara sevdalısı oldum kağıdın.....!!!!!

Frigo Aşkım Gözaltından Ulusal pazara geçtikten sonra da devam edecek inşallah.....!!!!

Elimde yüklü lot var ve satmayacağım .......!!!!

https://youtu.be/ierx1ypZZbg
    Reis frıgıoda dönüş başlarsa nerede durur bilinmez dıkkat et bence.. Hiç haketmedıği fiyatlamalar bunlar.. Yuzde yuz bedelsizle geldığı fıyatlar muazzam...

Tavandan tabana dönme ihtimali yuksek..
    Bence hiç ulusal pazara geçmesin, ulusalda perişan ederler..

Böyle iyi oh mis.. Yuzde on, yuzde on eksı ortası yok .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Reis frıgıoda dönüş başlarsa nerede durur bilinmez dıkkat et bence.. Hiç haketmedıği fiyatlamalar bunlar.. Yuzde yuz bedelsizle geldığı fıyatlar muazzam...

Tavandan tabana dönme ihtimali yuksek..
    Bekleyeceğim Reis ......Karasevda benimkisi......Dönüşümün ilk VURGUNU idi......Sıfırlasa bile bana koymaz.....!!!!

4. İşten güçten günlerdir hisseye bakamıyorum olan vaktimde de başlığa gelip sizlere bakıyorum, özellikle tatar tam bir çılgınsın her yazdığın eğlendiriyor beni gitme bi yere bu başlıkta kal her ne kadar artık gs kovalasanda :D

5.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Bekleyeceğim Reis ......Karasevda benimkisi......Dönüşümün ilk VURGUNU idi......Sıfırlasa bile bana koymaz.....!!!!
    Ondan şüphem yok..!!!!... Sana akıl vermek ne haddimize... Sen buranın kıralısın.....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Bir habere bağlı borsa
    Bir haberle sporlar taban
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bir haberle sporlar taban

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Spor hisselerinin önü nasıl kesilir deniyordu

An itibari ile O haberde gelmiş oldu

Türkiye Futbol Federasyonu, 2020-2021 sezonunun ilk devresinde lig maçlarının seyircisiz oynanmasına karar verildiğini açıkladı.

Sayfa 294/620 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •