Sayfa 3/617 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4933 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Her gecenin sabahı olmaz.

-Aziz Yıldırım

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

2. Fanatik Fenerliyim lakin fi tarihinde 70 tl idi o zamanlar almıştım 100 tl görmüştü. O zamandan beri hiç bakmadığım bi hisse. İlk defa bu sene Fenerol bağışı olucağunı duyduğum zaman almıştım. Burda da yazdım. Lise arazisi ve Yargıtay kararı içinde tuttum. Yani şampiyonluk beklentisi için falan almadım. 2 ay önce futbol analizi yapmıştım. Şimdi bi daha yapayım. Hisseden fiyattan bağımsız.
    O zamanda yazmıştım. Bu takm koşuyo hopluyo zıplıyo da net golleri atamıyor diye. Yine aynı şekil devam ediyor. Bjk Konya maçını izledim. Bjknin 2 gole yakın pozisyonu var 90 dakkada 1i gol oldu. Bizim ilk yarı Moses net 1, 1 penaltı, 2.yarı Tolga yine net 1 , Rodryg net 1 bir de Mosez kafayla dibinde Ozana pas veremedi. Yani 4-5 net gol kaçmış. Böyle şampiyon falan olunmaz. Sonra takımda 12 orta saha oyuncusu var 2 golcü var. Bu nasıl kadro planlaması???? 1 sol bek var. Rami niye alındı??? Son 1 yıl adı msgazine karışmış futbol oynamamış birisini kim hangi akla hizmet aldı??? Yönetimde Komolli nin her dediğine hee demiyecek futbol bilen kimse yok mu??? Yani ben inanamıyorum. Biz bu kot kafamızla bunları görüyorsak o kadar para alanlar nasıl göremez. Rami ye vereceğin paraya git bi sol bek al misal. Orta saha dolduracağına git golcü al.
    2 ay önce de dedim yine diyorum. 22 boş kale yaptırsınlar. Tüm futbolcular bütün gün boş kaleye nasıl gol atılır çalışsın başka antremana gerek yok. Böyle gol atamazlarsa nasıl galip gelinecek?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Fenerbahçe'de Vedat Muriqi mucizesi...

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...izesi-41382510

Bugün günü artıda kapatması gerek.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

5. Daha önce mağlubiyet sonrası hemen toparlayan ,artıda kapatan hisse gitti 4-5 ay öncesine kadar gözü sürekli aşağı bakan günü hep gördüğü en düşük seviyelere yakın kapayan ölü kağıt geri geldi
    Teşekkürler Ersun Yanal

düzelir pazartesiye kadar..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Daha önce mağlubiyet sonrası hemen toparlayan ,artıda kapatan hisse gitti 4-5 ay öncesine kadar gözü sürekli aşağı bakan günü hep gördüğü en düşük seviyelere yakın kapayan ölü kağıt geri geldi
    Teşekkürler Ersun Yanal
    Ersun Yanal'la ne ilgisi var anlamadım...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Fanatik Fenerliyim lakin fi tarihinde 70 tl idi o zamanlar almıştım 100 tl görmüştü. O zamandan beri hiç bakmadığım bi hisse. İlk defa bu sene Fenerol bağışı olucağunı duyduğum zaman almıştım. Burda da yazdım. Lise arazisi ve Yargıtay kararı içinde tuttum. Yani şampiyonluk beklentisi için falan almadım. 2 ay önce futbol analizi yapmıştım. Şimdi bi daha yapayım. Hisseden fiyattan bağımsız.
    O zamanda yazmıştım. Bu takm koşuyo hopluyo zıplıyo da net golleri atamıyor diye. Yine aynı şekil devam ediyor. Bjk Konya maçını izledim. Bjknin 2 gole yakın pozisyonu var 90 dakkada 1i gol oldu. Bizim ilk yarı Moses net 1, 1 penaltı, 2.yarı Tolga yine net 1 , Rodryg net 1 bir de Mosez kafayla dibinde Ozana pas veremedi. Yani 4-5 net gol kaçmış. Böyle şampiyon falan olunmaz. Sonra takımda 12 orta saha oyuncusu var 2 golcü var. Bu nasıl kadro planlaması???? 1 sol bek var. Rami niye alındı??? Son 1 yıl adı msgazine karışmış futbol oynamamış birisini kim hangi akla hizmet aldı??? Yönetimde Komolli nin her dediğine hee demiyecek futbol bilen kimse yok mu??? Yani ben inanamıyorum. Biz bu kot kafamızla bunları görüyorsak o kadar para alanlar nasıl göremez. Rami ye vereceğin paraya git bi sol bek al misal. Orta saha dolduracağına git golcü al.
    2 ay önce de dedim yine diyorum. 22 boş kale yaptırsınlar. Tüm futbolcular bütün gün boş kaleye nasıl gol atılır çalışsın başka antremana gerek yok. Böyle gol atamazlarsa nasıl galip gelinecek?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Güzel bir yorum ama takımın ligi lider götürmek istemediği aşikar, alttan alttan gidelim diyorlar sanki...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

Sayfa 3/617 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •