Sayfa 313/621 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Ben tahta sahibinin yerinde olsam cuma ya kadar bu haberler ve transferlere yapabileceğim en yüksek fiyatı yapar sonra kenara çekilir beklerim
    Lig başlayınca takımın gücü performansı zaten tahta sahibine kuruş harcatmayacaktır
    Eğer işler yolunda gider takım vura vura giderse bu kez fenerium halka arzı 4.yıldızlı malzemelerin dükkanlara gelişi şampiyonalar ligi müziği ve Fener haklı bulunursa ki dünya mahkemesi buldu TFF ile yapılacak uzlaşma yada mahkeme süreci Satılacak arsalar vs vs gibi beklentiler çok başka bir kanala sokar kağıdı
    Ama tabi takım patlarsa havlu atarsa geçmiş olsun paraşütsüz bum Bu düşüşleri ben lig başladıktan sonra beklerim bu hafta sanmam çünkü çok sert transferler gelebilir bu hafta güce güç katacak
    Asla ytd değildir sadece teeeee. Bakın 11.80 de haftalar önce yaptığım yorumun aynısıdır sesli düşünüyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Ts hareketi de böyle başlamış neredeyse Yusuf satılmış para girmiş kasaya sonra qnb ile sponsorluk locaların satışı derken dipten 90 kuruştan 3/4 lere sonra takım vurdukça şampiyonluk bekledikçe 9 liraya dayanmış ki sadece iki hareket ile 4/5 e katlayıp gerisini takıma bırakmış tahta sahibi
    Ben fenerde çok daha fazla beklenti çok daha büyük potansiyel ve beklenti görüyor ve bekliyorum
    Ama benim şahsi düşüncem burası borsa unutmamak gerek ytd

3. Ben Galatasaray lı biri olarak yıllardan beri ilk defa rakibini ısıran bir fenerbahçe izledim. Bana da öyle geliyor ki şu an izlediğim fenerbahçe nin, muriçin gidişinin ve bankalar birliğiyle anlaşmış bir fenerbahçe nin fiyatı 30 lira altı olmaz. Kesinlikle ytd
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Öylede bunlar realizasyon getirmez mi tahtaya netice olarak hısse 15 tl değil 37 tl..

Bilmiyorum çok şişti tahta..

İnan bana borsaya girmiş birçok yeni yatırımcı bilen bilmeyen herkes fener dıyor..

Şunu düşünüyorum alan herkese neden ve niçin kazandırsınlar..Ya da nereye kadar..

Bunları dökmeden ben artık buradan çok yukarılara gidebileceğini sanmiyorum...

Umarim yanılırım..

Ama malesef hep böyle oldu..

Sadece kendi düşüncelerim böyle.. Yanılma ihtimalim çok yüksek..
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. beklenti alınır ,gerçekler satılır...dikkatli olmak lazım..soğutma başlayacak ama ne zaman ???

5. Ve şu da var. Beklentisi olan bir kağıdı yığılma olan bir kağıdı özellikle ali koç gibi bir adam aşağı çekip güvensizlik yaratmaz diye umuyorum düzeltmeler hariç. Yatırım tavsiyesi değildir

6. Siz borsayı bizden iyi bilirsiniz ama 15 ten 37 olmuş bir fener diyoruz
    Rtalb 1.15 ten 52.5 oldu
    52.5 tan 18 oldu sonra 62 oldu
    Kent nerden nereye
    Qnb nerden nereye
    Böyle onlarca örnek var
    Şuan Rtalb 60 ten alıcı buluyor çünkü virüs hala var adamlar hala popüler ben 52.5 olduğu gün 1.5 milyon adet bekleyen gördüm
    Örnekler çok tabiki ama fenerin 15 ten 40 olması borsa için çok şuradan çok ufak çaplı bir hareket
    Ama beklentiler yaşanması muhtemel hamleler va vs oluşursa yukarıda dediğim gibi kağıt zirve denilen yerlerden çok farklı yerleri kovalamaya başlarsa ben hiç şaşırmam
    Ama tabi borsa olduğunu unutmamak gerek neyin nerde patlayacağıda bilinmez ytd

7. Adamlar haberi satmak için günlerdir yükseltti, başka bir haber kalmadı bildiğim kadarıyla. İstenilen (beklenen) oldu, aynı Petkim'deki gibi. Pazartesi yaparsa bi 40 lira güzel olur, sonrası belirsiz gibi.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

8. Arkadaşlar iyi,güzel haber satmak diyorsunuz da haklısınız borsa böyledir ama şöyle bir durum da var. Yüksek ihtimal pazartesi günü (yarın) bu transfer tamamlanacak ve muhtemel salı günü kulübün kasasına en az 18 milyon avro yani yaklaşık 150 milyon TL para girecek. (işler nasıl yürüyor bilmiyorum ben böyle görüyorum) benim ön görüm salı ve ya çarşamba eren zahavi perşembe ya da cuma bankalar Birliği açıklaması. En az 3 gün daha yürütür diye düşünüyorum. Zaten 3 gün dediğimiz zaman bu da ortalama tarihi zirvesi yapıyor. İşte tam da ondan sonrası muamma gibi geliyor bana.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir olabilecek komploları konuşuyorum.

Sayfa 313/621 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •