Sayfa 327/624 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 4987 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Ya arkadaslar kusura bakmayın ama burada ne sacmaliyanlar var şirkete iddia oynar gibi bakıyorlar yok bu hafta şu maç varmış ya o maçı 50 - 0 yense ne olur nerelere gelmiş şirket kormunuz.
    Galatasaray Ünal aysalla şampiyon olduğu günün sabahı yuzde 20 eksi kapadı.

BİR BOKSÖR YERE DÜŞTÜĞÜ ZAMAN DEĞİL AYAĞA KALKAMADİGİ ZAMAN YENİK SAYILIR.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ya arkadaslar kusura bakmayın ama burada ne sacmaliyanlar var şirkete iddia oynar gibi bakıyorlar yok bu hafta şu maç varmış ya o maçı 50 - 0 yense ne olur nerelere gelmiş şirket kormunuz.
    Galatasaray Ünal aysalla şampiyon olduğu günün sabahı yuzde 20 eksi kapadı.

Senı tanıyorum sen fınans cepte bolumundede yazıyorsun Zoren ler devam edıyormu sende
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

3. Deyin ki bundan bir ay önce 8 e bile almayanlar şimdi niye 50 ye alıyor. Ne buldu stadta gomumu buldu ne buldu? Ne kadarlık bir gömü bulması lazım biliyormusunuz bu seviyeye gelmesi lazım 10 tane fener değerinde takımı alabilecek gömü bulması lazım. Ne olacak şimdi fener bu sene kar mı aciklayacak borcunu bile zar zor odiyecek en iyi ihtimalle kusura bakmayın hepiniz hayal dünyasında yaşıyorsunuz.

4. Sen şampiyon oluota hissesi yükselen gördün mü. Herkes konuşuyor. Acemisin sus.....her şampiyon olan takiiin hissesi taban taban gider. Çünkü beklenti bitti. Ama henüz sezon başı ilk 10hafta çok önemli.

Yarın Fenerbahcenın macı var ve hala lısans ısı halledılmedı bu durumda yenı transferler oynatılamayacak.
    Eger maç saatıne kadar bunlar halledılmese durum vahım takım ıcın.Hoca kıme gore taktık yapacagını bıle bılmıyordur kesın

6. Şimdilik bitti bu iş doğru ama bence bu sene spor hisseleri 2021 yilinde tekrar çok kazandıracak. benim görüşüm. Asla ytd

7. Ne cepte finans bölümünde yazıyorum nede elimde zoren oldu hiçbir zaman
     Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Senı tanıyorum sen fınans cepte bolumundede yazıyorsun Zoren ler devam edıyormu sende

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ne cepte finans bölümünde yazıyorum nede elimde zoren oldu hiçbir zaman

İlgınc aynı ısımde orda bırı var benı takıpte.Ama ordakı kullanıcı ısmım baska.
    Kusura bakma ısım benzerlıgı olmuş

Sayfa 327/624 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •