Sayfa 329/627 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. her bir iki saniyede sürekli satışa yazıyorlar, ancak kıyma makinesi gibi yukarıdan satışa mal sokuyorlar
    aşağıdan kıyma makinesi gibi sürekli de 100- 20- 450 v.s. çaktırmadan mal alıyorlar.
    3.214.000 satıcı 7601 emir sayısı..

2. Arkadaslar ortalama 10tlden 54 tlye 1-2 ay icinde cikmis hisseden bahsediyoruz. %10-20 dustu diye abartmamak lazim diye dusunuyorum

Herkesin beklentisi, vadesi, riski kendine

Satan KYLar karin keyfini cikarsin

Benim beklentilerim farkli satmam diyen KYlara saygi

Tum KYlara saglikli ve bol kazanclar

3. hiç üzülen , yok galiba , feryat figan sıfır .. Çok güzel... iyi akşamlar..

4. Bürüt takas , kredili işlem yasağı açık yasağı.. Hayırlı olsun..

44.78 ten vedalaşmıştım

5. Sayfada yeni yeni isimler türemiş. Bunlar iyiye alamettir. Siz hala büyük resmi görememişsiniz. 37 ye kadar geri çekilme normaldir. Ben de diyorum ki buralardan satan kafasını duvarlara vuracak.
    Sir Fenerbahçe

Alıntı Originally Posted by FENERBAHÇE Yazıyı Oku
    Sayfada yeni yeni isimler türemiş. Bunlar iyiye alamettir. Siz hala büyük resmi görememişsiniz. 37 ye kadar geri çekilme normaldir. Ben de diyorum ki buralardan satan kafasını duvarlara vuracak.
    Sir Fenerbahçe

Hısse daha cıkar kımse cıkamaz dıye garantı vereemz cunku burası BIST.Kapısına kılıt vurulacak dıye beklenen hısseler tavan yaptıgı bıle oldu.
    Şımdı benım anlamadıgım bır sey var.
    Dıyorsunkı 37 lere kadar ınecek ve devamında buralardan ve yukarıdan satanlar kafasını vuracak.İyide buralardan ve yukarıdan satanlar 37 den alırsa neden kafasını duvara vursunkı.Ne guzel yukardan satmış asagıdan almış.Ustelık elıne gecen parayla 1000 lotunu 1500 lot yapmış olacak
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

7. Bu yasağı dün getırselerdi bırçok ky yı koruyabılırlerdi ama malesef yapmadılar.. İstedikleri gıbı yukarıdan verdıler.. Geç alınmış karar.. Ve bu karar panikle daha çok ky nın malını satmasına sebep olabilir..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Hısse daha cıkar kımse cıkamaz dıye garantı vereemz cunku burası BIST.Kapısına kılıt vurulacak dıye beklenen hısseler tavan yaptıgı bıle oldu.
    Şımdı benım anlamadıgım bır sey var.
    Dıyorsunkı 37 lere kadar ınecek ve devamında buralardan ve yukarıdan satanlar kafasını vuracak.İyide buralardan ve yukarıdan satanlar 37 den alırsa neden kafasını duvara vursunkı.Ne guzel yukardan satmış asagıdan almış.Ustelık elıne gecen parayla 1000 lotunu 1500 lot yapmış olacak
    Yıllarca. Bekledik nasip değilmiş.. 14 tl den sattım 58i gördü.. şampiyonluk olmadıkça koklatmazlar artık

Sayfa 329/627 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •